Gebelik testime bakar mısınız

Sunsun9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
34
8
27
Merhaba, testime bakar mısınız ? Sat 10 eylül Bat 8 ekim. Fakat 5 günden beri kanamam var. İlk başlarda koyu kahve renkte daha sonra parlak kırmızı renkte gelmeye başladı. Pıhtı şeklinde geldiği de oldu. Normalde doğum kontrol hapı içiyorum fakat ağustos ayında düzensiz kullandım. Erken kanamanın sebebi budur diye düşündüm. Bugün memelerde hassasiyet ve mide bulantısı yaşayınca şüphelendim ve idrar testi yaptım. Silik çizgi çıktı sonrasında kan verdim şu an onun sonucunu bekliyorum büyük ihtimalle sabaha kaldı. O çıkana kadar burada testimi size yorumlatmak istedim.

Anlattıklarınıza bakınca yalnızca erken regl olmuşsunuz gibi ama teste bakınca da pozitif gözüküyo. Tabii ilk beş dakikada çıktıysa bu görsel. Daha önce beklemiş testlerimde benzer çizgiler oldu ve negatifti çünkü. Halbuki çok da inandırıcıydılar. Umarım sizin gönlünüzdeki gibi olur. Merakla sonucunuzu bekliyorum.

Anlattıklarınıza bakınca yalnızca erken regl olmuşsunuz gibi ama teste bakınca da pozitif gözüküyo. Tabii ilk beş dakikada çıktıysa bu görsel. Daha önce beklemiş testlerimde benzer çizgiler oldu ve negatifti çünkü. Halbuki çok da inandırıcıydılar. Umarım sizin gönlünüzdeki gibi olur. Merakla sonucunuzu bekliyorum.
Yaklaşık 10 dakika içinde gittikçe belirginleşen bir çizgi şeklinde çıktı. Artimed marka kaset test kullandım. Daha önce sitede bu testle alakalı çok fazla olumsuz yorum gördüm ben de güvenmiyorum o yüzden. Yasmin ilacı düzensiz kullandığım için döngümün bozulduğunu düşünüyorum.

Yaklaşık 10 dakika içinde gittikçe belirginleşen bir çizgi şeklinde çıktı. Artimed marka kaset test kullandım. Daha önce sitede bu testle alakalı çok fazla olumsuz yorum gördüm ben de güvenmiyorum o yüzden. Yasmin ilacı düzensiz kullandığım için döngümün bozulduğunu düşünüyorum.

Evet gerçekten çok olumsuz görüş var artımedle alakalı. Haksız da gözükmüyolar gibi. Sanırım yasminle ilgili olması daha akla yatkın gerçekten. Gönlünüzce olsun sonuç.

Belki gebelik olmuştur ama düşük yapıyorda olabilirsiniz. Ağrınız felan var mı?

Ağrım yok fakat memelerde hassasiyet ve sık idrara çıkma var.
Anladım. O zaman mecbur test sonucunu bekleyeceksiniz. Hala kanama devam ediyor mu? Eğer edipte kan testi pozitif gelirse yarın bir kadın doğumcuya gidin

Negatif çıktı. Hormonel bir sıkıntı oldu sanırım. İlacı düzenli almanın önemini görmüş oldum

Negatif çıktı. Hormonel bir sıkıntı oldu sanırım. İlacı düzenli almanın önemini görmüş oldum
İyi bakalım yine rutin kadın doğum kontrolüne gidin bakılsın başka bir problem var mı diye 😇

2. Yaptığım idrar testini kan verdikten yaklaşık 1 saat sonra yaptım. İdrarın pozitif kanın negatif çıkmasının sebebi bu olabilir mi. 1 saatte beta hcg değişir mi sizce. Forumlarda yazılanları okudukça iyice kafam karıştı

X