Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bu söylemiş olduğun ilaç ve iğneleri doktora mi yazmasını soyliycem yoksa kendim şahsi mi alıcam sormadan

Bu söylemiş olduğun ilaç ve iğneleri doktora mi yazmasını soyliycem yoksa kendim şahsi mi alıcam sormadan
Sanıyorum tr de femara +ovitrelle tarzı ilaçları bireysel alamıyosun doktor yazması gerekiyo. Zaten bana da doktor yazmıştı burada. Ama vitamini kendin alabilirsin canım, önerim eczaneden alman sakın online ticaretten alma vitamini. eczanede ilk gittiğinde olmuyo genelde ama getirtiyolar depodan eve yakın eczane seç o yüzden alacaksan. adı, Pharma Supra for women adı. For man’i de var.
Prowomen yazmışım ilk, onu ilk almıştım sonra pharma supra’yı verdi başka bi doktorum vitamin oranları daha iyi bunun canım.

Tamamdır çok teşekkür ederim valla ilaç gibi geldiniz inşallah bu ay sonuç alırım aslında geçen aylarda korunuyorduk ilk kez bu ay korunmasız ilişki yaşadık demekki denemek gerekiyomus bı kaç ay

Kızlar selam ben bugün inanılmaz mutsuz ve enerjisiz uyandım. Sabahtan beri kendime gelemedim. Dokunsalar ağlayacağım sanki

Tamamdır çok teşekkür ederim valla ilaç gibi geldiniz inşallah bu ay sonuç alırım aslında geçen aylarda korunuyorduk ilk kez bu ay korunmasız ilişki yaşadık demekki denemek gerekiyomus bı kaç ay
Canım zaten ilk aylardan gebe kalanlar başka boyuttan varlıklar maşallah doktorların hepsi hiçbir sağlık problemi dahi olmayan insanlar için 6-8 ay için normal diyorlar. Benim çikolata kistim var ve 4. Ayımda gebe kaldım çok şükürr ve ilk çikolata kistimi öğrendiğim doktorum bana pis pis sırıtıp sen doğal gebe kalamazsın ameliyat olman lazım demişti gata’dan emekli proftu bi de. O kadar büyük bi travma yaşatmıştı ki bana çocuk düşünmüyoduk ilk yıl zaten ama sürekli beynimde hep bu sözleri geliyodu pisliğin. diğer gittiğim doktorlarım ameliyatı asla önermedi öncelikle doğal deneyeceksin neden olmasın dediler 6-8 ay dene ama çok streslenip yorma olmuyosa tüp bebek yapalım demişlerdi. şimdi anlatırken rahat anlatıyorum ama neler hissettiğimi yaşadığımı bi ben bi Allah bilir çok takmıştım ilk pislik doktor yüzünden psikolojimi mahvetmişti benim. bi de hiçbir sağlık problemim de yoktu, teşhis öncesindeki 6 ay içinde gitmiştim temizdi. Daha da şok etkisi olmuştu benim için.

Sen inan dua et kalbini temiz tut kuzu, tedbirlerini de al tabi yapman gerekeni yap. Ama saplantılı görev gibi de edinme aylar geçmeye başlayınca biraz stres oluyo ister istemez ama kendini telkin et. Allahın mucizesi ol deyince oluyo zaten. bugün değilse yarın yarın değilse sonraki gün 2025’te sen de anne olacaksın inanıyorum

Ay inşallah ya rabbim hayırlı sağlıklı bı evlat nasip etsin hepimize bende bı kaç sene düşünmüyodum yaşımız küçük ztn biraz daha eşimle baş başa vakit geçiriyim gibi ama kist , rahim duvarı inceliği derken psikolojikmen acaba şimdi düşünmezsem gebe kalmam ilerde daha da zorlaşırmi diye düşündüm doktorda korunma iki üç ay denemen gerek deyince dedim tamam demekki benim için bu hayırlı bakalım rabbim bana ne zmn nasip edecek

Bır ay boyunca mi bı gün boş bı gün dolu geçiricem
Bebeğim bak regl oluyorsun ya regl bittikten sonra Allah ne verdiyse ilişkiye girişte bir gün boş bir gün dolu olsun yani ben öyle yaptım denk geldi aslında benim sonra bir internetten araştırdım her gün ilişkiye girmek erkeklerde sperm kalitesini düşürebiliyormuş gebelik düşünürken. Yani bir gün fire veriyorsun diğer gün çalışmalar devam mesela pazartesi yaptın çarşamba yap ama bebek olacak diye odaklanma tamamen spontane olsun çünkü her kadının yumurtlama dönemi farklı bir gün boş bir gün dolu olduğu zaman yumurtlama dönemini rahatlıkla denk getirebilirsin

Ay o Ankara’nın doktorları saçma sapan insanı perişan etmekten başka bir şeye yaramıyorlar aşkım çocuğun doğunca gel o GATA‘ya gidelim beraber çocuğu gözüne sok o prof’un

Ay evet gerçekten öyle, eskiden doktora mı giderlermiş ayy beni sadece şey geriyo ya bu belirli haftalar arasında yapılan testler varya onlar ne ne zaman olacak olması lazım gibi filan.
Vallahi o test olaylarını falan daha hiç bilmiyorum aşkım sen de günümüz aynı zaten herhalde birimizden birimiz daha erken gider öğreniriz söyleriz birbirimize

Aşkım kaç yaşındasın bu arada arada ben mesela yeni evliyim ama 34 yaşındayım mayısta evlendim işte eylülde son adetimdi sonra korunmadım baktım hamileyim nasip gerçekten bu işler , hani hep toplumda şey vardır ya aman geç kalma çocuğun olmaz öyle söyleyenlere ben yirmiliklere taş çıkarırım diyorum içimden kimsenin soyledigini takma bize de güzel haberler ver Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi biz de dua ederiz senin için

Tamam canm deniycem dediğini mutlaka

21 yaşındayım daha dediğim gibi ilk kez denedik bu ay zamana ihtiyacımız var demek ki doktorla birlikte yürütücem süreci akışına bırakıcam rabbim ne zaman nasip ederse

Ben bu durumun pek yaşla alakalı olduğunu düşünmüyorum ya hormonlar rahim yapısı her insanın vücudu bir değil

21 yaşındayım daha dediğim gibi ilk kez denedik bu ay zamana ihtiyacımız var demek ki doktorla birlikte yürütücem süreci akışına bırakıcam rabbim ne zaman nasip ederse
Evet bebeğim daha yaşın genç sonuçta bir de daha yeni başlamışsın unutma bebekler ne zaman geleceğini kendi tayin ediyorlar demek ki bu ay zamanı değilmiş eminim sen bize bu ay güzel haber vereceksin dediğimi dene gelişmelerden haberdar et bizi

Ben bu durumun pek yaşla alakalı olduğunu düşünmüyorum ya hormonlar rahim yapısı her insanın vücudu bir değil
Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum bak benim demir depoların vitaminleri falan yerlerdeydi onlar için iğne kullanıyordum ben o ay hamile kalmışım daha önce smear testi falan yaptırmıştım evlenmeden önce bir checkup gibi herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı rahimle ilgili ama dediğim gibi her şey nasip

Zaten her anımı sadece sizlere söyleyebiliyorum ablalarımın sözünü dinleyecegim bu ay

Bencede öyle şuan ben sadece folik asit kullanıyorum doktor başka ilaca gerek yok demisti bakalım bu kontrolde ne diyecek

Ovulasyon takip etmek için test çubukları mi almalıyım

Ay o Ankara’nın doktorları saçma sapan insanı perişan etmekten başka bir şeye yaramıyorlar aşkım çocuğun doğunca gel o GATA‘ya gidelim beraber çocuğu gözüne sok o prof’un
Adam gata da değil emekli olmuş çoktan. Koru Hastanesinde aktif devam ediyo özelde yaşadım yani bi de bunu.

Ya bu arada kadınlar Kulübü’nün bir uygulaması yok çıldıracağım onun dışında da sürekli her açtığımda bir reklam çıkıyor bu da ayrı bir deli ediyor beni bunun için var mı bir çözümünüz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…