Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Tüp bebek canım benimki 3 embriyo transfer oldu 2 tuttu değerlerim transferin 6.günü 114-8. Günü 247-10. Günü 305-12. Günü- 514- 14. Günü 1111 di 16. Gün kese görüldü
Oyy oyyy yerim onlari 😍😍
Benim doktorum henüz kese gözükmez dedi ama 2 günde 1000e yakın değer gördü ilk kan 230 2 gün sonra 810 çıktı salı günü kontrol var
İkiz o kadar çok istiyorum ki🙈
Benim tedavisiz

Tüp bebek canım benimki 3 embriyo transfer oldu 2 tuttu değerlerim transferin 6.günü 114-8. Günü 247-10. Günü 305-12. Günü- 514- 14. Günü 1111 di 16. Gün kese görüldü
Hayırlı olsun çifter çifter ne güzel haber maşallah 😍🌸 sağlıkla kucaklarınıza alın inşallah 🧿🧿

bu betahcg o kadar farklı bi dünya ki, herkeste bambaşka rakamlar çıkıyor. Dün 470 hcg mi 740 hc mi neydi keseyi gören varmış çok şaşırmıştım. Çok az artarak ilerleyen var 2 kat olan var. O yüzden hiçbir önemi yok kaç kaç arttığının artık eminim iyi ki doktorum yaptırmamış bana 😂
önemli olan kesenin ve bebiş/bebişlerin görülmesi ve kalp atışı ♥️🧿

ben de haftaya cumartesiyi bekleyeceğim 7+3 olacak o zamana ya da direkt sabredebilirsem pazartesiyi bekleyip her şeyi net göreceğim 7+5 olur öyle de inşallah ♥️🧿

Benim betam 198 Ken. 4 haftalikti ve kesen görünmüştü herkeste farklılık gösterebiliyor
Aa bak bura da 198 betayla kese gözükmüş. Bambaşka herkesin işte. Yeter ki sağlıklı olsun da beta kıyaslamak cidden akıl dışı bi olaymış daha net anladım artık 😂
Size de hayırlı olsun tebrikler 😍🌸🧿

Hayırlı olsun çifter çifter ne güzel haber maşallah 😍🌸 sağlıkla kucaklarınıza alın inşallah 🧿🧿

bu betahcg o kadar farklı bi dünya ki, herkeste bambaşka rakamlar çıkıyor. Dün 470 hcg mi 740 hc mi neydi keseyi gören varmış çok şaşırmıştım. Çok az artarak ilerleyen var 2 kat olan var. O yüzden hiçbir önemi yok kaç kaç arttığının artık eminim iyi ki doktorum yaptırmamış bana 😂
önemli olan kesenin ve bebiş/bebişlerin görülmesi ve kalp atışı ♥️🧿

ben de haftaya cumartesiyi bekleyeceğim 7+3 olacak o zamana ya da direkt sabredebilirsem pazartesiyi bekleyip her şeyi net göreceğim 7+5 olur öyle de inşallah ♥️🧿
Valla her gün farklı şeylere şok oluyoruz 😅
Küçük değerde kese gözükmesi beni şaşırttı
Ben keseyi bebeğimi görmek için salıya kadar bekliyorum ya catlayacagim🤣🤣

Valla her gün farklı şeylere şok oluyoruz 😅
Küçük değerde kese gözükmesi beni şaşırttı
Ben keseyi bebeğimi görmek için salıya kadar bekliyorum ya catlayacagim🤣🤣
Ben alıştırıyorum kendimi telkinliyorum ne yani sürekli gidecek miyim eve ultrason cihazı alalım da tam olsun bari diyorum 😂😂😂 başka şeylerle oyalanmaya çalışıyorum olabildiğince geç gitmeye çalışacağım daha da netleşsin büyüsün minnoş diye 😍

Maşallah kaç haftalık canımm ben kızmı 7 haftalıkken duymuştum 😇
Bugün 6 + 4 teyiz geçen hafta gittiğimde kalp atışlarini görmüştük dinlemek için bir hafta sonra gel şu an çok küçük dinleniliyor dedi yani muhtemelen benim de yedinci haftanın başında falan olacak ay sağ salim bir bebeğimizi kavuşsak vallahi ne kadar zorlu bir süreçmiş bu❤️

Ben alıştırıyorum kendimi telkinliyorum ne yani sürekli gidecek miyim eve ultrason cihazı alalım da tam olsun bari diyorum 😂😂😂 başka şeylerle oyalanmaya çalışıyorum olabildiğince geç gitmeye çalışacağım daha da netleşsin büyüsün minnoş diye 😍
En iyisini yapıyorsun canım vallahi ben kendimi hamileden çok hasta gibi hissetmeye başlamıştım o kadar çok hastaneye gittim ki ilk zamanlar şimdi diyorum ki cinsiyet belli olana kadar keşke beni çağırmasasa😂

Aşkım şimdi bu ay her şeyi sallıyorsun bir gün boş bir gün dolu olacak şekilde ilişkiye giriyorsun ama kafanda bebek olayı olmasın tamamen işe odaklan zevk almaya bak😂😂 emin ol biz bebeklerimizin geleceği zamanı kendimiz seçmiyoruz onlar istediği zaman geliyorlar seviyorum seni güzel haberlerini bekliyorum❤️😇
Bır ay boyunca mi bı gün boş bı gün dolu geçiricem😂🥹

Önceki aydan kalma kirli kanlar da olabilir kuzu kötü düşünme vardı da attı gibi. bence eğer gebelik olsaydı tutunamayıp atsaydı bile kanda az da olsa çıkardı değer yine sıcağı sıcağına. bence sen şimdi adet oluyosunya, 2. Günü kadın doğuma gözük. Senden kan alıp hormonlara baksın bi de muayene etsin. Özellikle 2. Günü en doğrusu ben hep önceden öyle gidiyordum. duruma göre doktorunla görüşüp nasıl ilerleyeceğini sor. Folik asite devam et 😘 bi de inositollü multivitaminlere bak. Ben de kullanmıştım. önümüzdeki aya hayırlısıyla bekliyoruz seni. 😘😘
Cuma gününe randevu bulabildim rahim duvarı inceliği var demişlerdi onun için de bı ilaç önerisi isteyeceğim doktordan belki destekler bakalım hayırlısı olsun kısmet değilmiş ❤️

En iyisini yapıyorsun canım vallahi ben kendimi hamileden çok hasta gibi hissetmeye başlamıştım o kadar çok hastaneye gittim ki ilk zamanlar şimdi diyorum ki cinsiyet belli olana kadar keşke beni çağırmasasa😂
Ay evet gerçekten öyle, eskiden doktora mı giderlermiş ayy 😂😂 beni sadece şey geriyo ya bu belirli haftalar arasında yapılan testler varya onlar ne ne zaman olacak olması lazım gibi filan.

Kist vardı iki ay önce adet görüp gel dedi bakalım büyücek mi küçülecek mi dedi adet olduktan sonra gittim kanamayla birlikte kist de düşmüştü şuan kist yok bildiğim kadarıyla ama bu sefer detayli bı muayene istiycem gerekirse doktorla birlikte ilerliycem

Kist vardı iki ay önce adet görüp gel dedi bakalım büyücek mi küçülecek mi dedi adet olduktan sonra gittim kanamayla birlikte kist de düşmüştü şuan kist yok bildiğim kadarıyla ama bu sefer detayli bı muayene istiycem gerekirse doktorla birlikte ilerliycem
O zaman demek ki foliküler kistti canım o da. Yumurtanın çatlamaması gibi bi sorun da yaşıyor olabilirsin, son ay bende de olmuştu. Bak sen şimdi doktor kontrolüne git rahim duvarı inceliği gebelik içim hafife alınacak konu değil, bunun için ne tedavi gerekiyosa yap. Gebe kalmanı engellemez ama bildiğim duyduğum kadarıyla duvarın kalın olmaması gebelik sürecini etkiliyo, tutunamama ya da allah korusun düşük ve erken doğum gibi. önce burayı onarıp öyle hamile kalmaya çalış kuzu, doktoruna da sor tabi eğer çok ince değil sınırda inceyse tabi yapıştır gitsin.
prowomen al iç adetin başladığı gibi, düzenliysen ovulasyon takip et doktorla beraber tabi sonra doktorla da konuş tabi ovitrelle çatlatma iğnesi yapsın, 12 saat sonra değerlendir, ertesi gün değerlendir ve sonrasında hep gün aşısı 1 gün free 1 gün ilişki olacak şekilde o haftayı değerlendir.
Adet bittiği gibi İlla her gün ya da 2günde 1’e gerek yok 😂 bu da can yahu 😂😂😂

X