Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Aşkım kaç yaşındasın bu arada arada ben mesela yeni evliyim ama 34 yaşındayım mayısta evlendim işte eylülde son adetimdi sonra korunmadım baktım hamileyim nasip gerçekten bu işler , hani hep toplumda şey vardır ya aman geç kalma çocuğun olmaz öyle söyleyenlere ben yirmiliklere taş çıkarırım diyorum içimden 😂kimsenin soyledigini takma bize de güzel haberler ver Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi biz de dua ederiz senin için
HCG 408 çıktı arkadaşlar

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-16-10-12-19-342_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-10-16-10-12-19-342_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 9
Ovulasyon takip etmek için test çubukları mi almalıyım
Alabilirsin evet bende artı med’in vardı 5’li tr den aldığım, bi de yurtdışından aldığım vardı. Ama bi türlü doğru düzgün kullanmak nasip olmamıştı işte😂😂
Sen beni dinle pharma supra’yı da al :))) hiçbir zararı yok hem vitaminleri alıyosun hem de kaliteli yumurta üretimine faydası var kuzu. Dinle şu ablanı 😁😘

Ya bu arada kadınlar Kulübü’nün bir uygulaması yok çıldıracağım onun dışında da sürekli her açtığımda bir reklam çıkıyor bu da ayrı bir deli ediyor beni bunun için var mı bir çözümünüz kızlar
Ya evet bence de çok sinir bozucu ya, ama bende bulamadım yok demekki kuzu 🥺

Kızlar selam ben bugün inanılmaz mutsuz ve enerjisiz uyandım. Sabahtan beri kendime gelemedim. Dokunsalar ağlayacağım sanki :KK12:
Renklii bunu yeni gördüm iyi misin? Ağlayasın varsa ağla canım gir 2 duysal bişe izle rahatlarsın hormonsal duygu patlaması yaşanıyo bazen işte. 🥺 enerjisiz olma olayı bende de var hep, ama kendimi zorla dün akşam dışarı atmıştım mesela. Bugün de atabilirsem atarım en kötü yarın çıkarım. Sürekli baygın enerjisiz olmak da beni extra ruhumu yoruyo noluyoz diye sinirleniyorum 😂😂

Alabilirsin evet bende artı med’in vardı 5’li tr den aldığım, bi de yurtdışından aldığım vardı. Ama bi türlü doğru düzgün kullanmak nasip olmamıştı işte😂😂
Sen beni dinle pharma supra’yı da al :))) hiçbir zararı yok hem vitaminleri alıyosun hem de kaliteli yumurta üretimine faydası var kuzu. Dinle şu ablanı 😁😘
Tamamdır inşallah güzel sonuçlanır 🥹

Renklii bunu yeni gördüm iyi misin? Ağlayasın varsa ağla canım gir 2 duysal bişe izle rahatlarsın hormonsal duygu patlaması yaşanıyo bazen işte. 🥺 enerjisiz olma olayı bende de var hep, ama kendimi zorla dün akşam dışarı atmıştım mesela. Bugün de atabilirsem atarım en kötü yarın çıkarım. Sürekli baygın enerjisiz olmak da beni extra ruhumu yoruyo noluyoz diye sinirleniyorum 😂😂
Ben de görmedim bildirimlerde de gözükmüyor ay çok ilginç ne oldu kuzum sana renklibirkelebek renklibirkelebek

Ben de görmedim bildirimlerde de gözükmüyor ay çok ilginç ne oldu kuzum sana renklibirkelebek renklibirkelebek
Geldim kızlar daha iyiyim. Kan verdim şimdi bekliyorum bakalım :KK12:

Sağlıkla gelsin umarım.doğumdan çok korkuyorum ilk gebeliğim
Hayırlı olsun canımmm sağlıkla gelsin. 😳
Kız dur daha yeni öğrendin daha 9 ay var korkma :KK55::anneadayı:
Seni korkutacak hikayeler dinleme , izleme , okuma. Herkesin doğum süreci farklı. İçini ferahlat yoksa o stresle çok daha zor.

Sağlıkla gelsin umarım.doğumdan çok korkuyorum ilk gebeliğim
Bebeğim benim de ilk gebeliğim Ben de daha henüz bir korku oluşmadı ama bence Allah bir kolaylığını verir diye düşünüyorum şimdiden strese girmeye gerek yok😂❤️

Aa bak bura da 198 betayla kese gözükmüş. Bambaşka herkesin işte. Yeter ki sağlıklı olsun da beta kıyaslamak cidden akıl dışı bi olaymış daha net anladım artık 😂
Size de hayırlı olsun tebrikler 😍🌸🧿
Öyle gerçektende. Şuanda da 177 ile göremedik cuma gel dedi doktor. 2. Gebeliğim :) ne kadarlık olduğu bile belli değilmiş.

X