Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ya iyi ki varsınız rahatladım bı nebze de olsa yerleşme kanaması nedir pek bi bilgim yok ya çok darlamiyorumdur umarım
Ay hadi İnşallah evde erken gebelik testi var kaset test farklı bişi mi onu aldırayim
Aşk olsun canım ne darlaması faydamız oluyosa ne mutlu birbirimize
Bende de herhangi bi yerleşme kanaması olmadı progesteron kullanıyorum belki onun da etkisi olabilir bilmiyorum.
Erken gebekşk testi kaset testten daha erken olan gebeliği ölçümler. Kaset testte baya baya kesinleşmiş bi gebelik olması gerekiyo çıkması için. Erken gebelik testini yap sen sabah. Gece gece yapma şimdi extra stresi de yükleme kendine şimdi.

Umarım çıkar ya çok heyecanlandım bende ilaç olarak sadece folik asit kullanıyorum

Ben artık görüntülü yakınlarımla konuşmuyosam kahve işini bıraktım valla, içmiyorum. Kendime de şaşırıyorum ama oluyo valla her sabah muzum benim istisnasız var aynen

Ben artık görüntülü yakınlarımla konuşmuyosam kahve işini bıraktım valla, içmiyorum. Kendime de şaşırıyorum ama oluyo valla her sabah muzum benim istisnasız var aynen
Kızlar bu arada kaşar bebeğe inanılmaz faydalıymış direk kilo olarak gidiyormuş topaç gibi bebeler doğuralım

Kızlar bu arada kaşar bebeğe inanılmaz faydalıymış direk kilo olarak gidiyormuş topaç gibi bebeler doğuralım
Evet benim çevremde çok arkadaşım son aylarına doğru çantalarında kaşarla geziyodu ama o şimdi değil canım gebeliğin ortasından sonra diye biliyorum.
Ceviz badem kuru üzüm tüketiyorum ben genelde, bi de kabak çekirdeği. Kabak çekirdeği de çok faydalıymış haberiniz olsun (günlük max 2 avuç)

Kızlar yerleşme kanamasını gördükten üç dört gün sonra test pozitif çıkarmış genelde negatif görürseniz üzülmeyin diyolar öyle mi

Kabak çekirdeği dışında cekırdek yemem zaten aşkım ama kaşarı da çok sevince ben sürekli yiyorum bu arada eve tartı aldım gidişat görmek için ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…