Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ay benim de arada belim ağrıyor ayakta az durayım hemen ağrıyor
Bu bebeler bizimlen eylenir 😅

Benim eğer gazi üniversitesindeki doktorla iyi giderse süreç orda devam edeceğim ya doğumu da nasip olursa orda yaparım. Bu arada bende bugün bir ishal başladı felaket 🤦‍♀️
En önemli olan iyi doktor zaten kuzumm, inşallah süreç iyi gider de hep onunla devam edersin. Çünkü doktor değişimi de insanı strese sokar bence. Ben o yüzden bulduğum bir kaç doktorun olduğu hastanelerle görüşüyorum.

Merhabalar ismim Duygu siteye yeni üye oldum ve bugün sabah yaptığım erken gebelik testi için sizin tecrübelerinizden yardım almak istiyorum. 4 Eylül regl başlangıcı, 6 gün regl olurum ve ortalama 28 gün döngüm var. Reglime 4 gün kala days doctor erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi var. 34 yaşındayım ve ilk gebeliğim olacak rica etsem bakabilir misiniz eşimden önce kadınlar kulübüne yazmak istedim yanıtlarınızı bekliyorum ❤️
Aynı marka bende yaptım erken dönemlerde olduğu için silik çıkıyor hamilesiniz yakın zamanda bir lane testi verin derim şimdiden hayırla kucağınıza alın inşallah

Aman dikkat et bebeğim sakın ağır kaldırma çok ayakta kalma
Yok ağır kaldırmadım hiç ama mecbur evin işini biri yapması gerek çamaşır yemek 🤦🏼‍♀️
Öyle şiddetli bir ağrım yok Allah'a şükür bebitom iyi maşallah Allah esirgesin hepsini korusun inşallah 🥰

En önemli olan iyi doktor zaten kuzumm, inşallah süreç iyi gider de hep onunla devam edersin. Çünkü doktor değişimi de insanı strese sokar bence. Ben o yüzden bulduğum bir kaç doktorun olduğu hastanelerle görüşüyorum.
Evet ben zaten hastane doktor gezdim ilk başlarda şimdi sabitlemek istiyorum 😂❤️

Kabak çekirdeği dışında cekırdek yemem zaten aşkım ama kaşarı da çok sevince ben sürekli yiyorum bu arada eve tartı aldım gidişat görmek için ben
Merhabalar ben geçen gün hamileler için akıllı tartının önerilmediğini duydum henüz gebe olmadığım için detaylı araştırmadım ama sizinle paylaşmak istedim🌸

Merhabalar ben geçen gün hamileler için akıllı tartının önerilmediğini duydum henüz gebe olmadığım için detaylı araştırmadım ama sizinle paylaşmak istedim🌸
Aaaa niye ki aşkım bi zararı mı varmış ben her yerde tartılıyordum akıllı tartıda sadece yeni evlendiğim için buradaki evimde yoktu buraya da yeni aldım ama ay bilmiyordum bak

Aaaa niye ki aşkım bi zararı mı varmış ben her yerde tartılıyordum akıllı tartıda sadece yeni evlendiğim için buradaki evimde yoktu buraya da yeni aldım ama ay bilmiyordum bak
Ben de okuyunca şaşırmıştım tartının çalışma prensibinden bahsetmiş vucuda elektrik akımı veriyormuş yağı vs ölçmek için benim anladığım.Yeterli araştırma yapılmamış hamillerin kullanımı ile ilgili demişler. Biz de evlenirken almıştık uygulamadan gösteriyordu kitle endeksini falan ama tekrar hiç uğraşmadım çıktım indim🤣 belki de daha profesyonel tartılardan bahsediyordur. Ama senelerdir de kullanılan şeyler bir sıkıntısı olsa daha önce duyardık gibi de geldi bilemedim inanın

Kızlar test yaptım negatif çıktı ama diğer çizginin olduğu yerde pembelik oluştu fotoğraf ta net değildi o yüzden anlatmak istedim ne yapmalıyım bı kaç gün daha mı bekliyim

Kızlar test yaptım negatif çıktı ama diğer çizginin olduğu yerde pembelik oluştu fotoğraf ta net değildi o yüzden anlatmak istedim ne yapmalıyım bı kaç gün daha mı bekliyim
Aklım sende tam sana yazacaktım şimdi bence bikaç gün daha bekleyip kan ver canım hafif siliklik görüyosan. Elinde test varsa yine ya da yakınsa eczane en az 3,5 saat tuvaletini tut yeniden yap. Benim sabah ilk idrar değil de ikinci idrarımda daha belirgin silik çizgi çıkmıştı öyle öğrenmiştim 😊

Bende de sabah biraz bir mide bulantısı gibi oldu ama anlık. Çok ayakta durursam kasığımda bir baskı oluyor.
Aman kızlar dikkat edelim. :KK37:
Ay benim de arada belim ağrıyor ayakta az durayım hemen ağrıyor
Bu bebeler bizimlen eylenir 😅
ve dyglsy dyglsy

Kızlar benim gece göğüsler dahil bütün kaslarım ağrıdı ya. Özellikle bacaklarım kramp girdi maden suyu da içerim oysa ki her gün anlamadıö. Gece de uykumda sürekli rüyalar görüyorum ama hatırlamıyorum çok. Baya yorgun hissediyorum kendimi bugün.😔

X