Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Kızlar ben gebelikten şüphe ediyodum ama test yapmamıştım adet günümde yapacaktım az önce kahverengi bı akıntım oldu adet gibi değil çok korkuyorum olmadı mi yani gebe degilmiyim
Canım korkma öncelikle sakin ol kırmızı bi kanama varsa tehlikeli diyorlar genellikle, bence test al dene daha da bekleme. Negatif çıkarsa zaten periyodun başlamaya hazırlanıyor olabilir, pozitif çıkarsa da geçmişten kalan kanlar temizlenip atılıyo olabilir ama doktora gidersin zaten yine

Kuzu matchanın zararlı olduğunu biliyorum, içinde yüksek kafein olduğu için. Bi de zaten ödem söktürücülerden biri de sayılıyor yeşil çay gibi. Düşük riskini arttırıyor diye okumuştum önceden. Eski alışkanlıklarımızı bırakmak zorundayız bi süreğine artık içme kuzu

Aşkım benim doktorum bitki çaylarını komple yasakladı hatta kök zencefilin kaynatıp içilmesi sağlıklı olabilir diye düşünüyordum ben kesinlikle ilk üç ay her şey yasak

Ah kuzum içmiyorum zaten bir kaç gündür ama acaba mı diye de düşündüm kendimce

Kızlar ben gebelikten şüphe ediyodum ama test yapmamıştım adet günümde yapacaktım az önce kahverengi bı akıntım oldu adet gibi değil çok korkuyorum olmadı mi yani gebe degilmiyim
Bebeğim normalde regli öncesinde böyle kahverengi lekelenme falan oluyor muydu genelde döngünün nasıldı eğer böyle bir şey olmuyorsa bu bir yerleşme kanaması da olabilir

Aşkım benim doktorum bitki çaylarını komple yasakladı hatta kök zencefilin kaynatıp içilmesi sağlıklı olabilir diye düşünüyordum ben kesinlikle ilk üç ay her şey yasak
Ama çoğu kaynakta zencefilin özellikşe bulantısı olan ya da soğuk algınlığı olan gebeler için kullanabileceğini yazıyor canım sabah özellikle. Çok içmemek şartıyla tabi. Şaşırdım şu an doktorunun öyle demesine.

Hayır kırmızı değil bildiğin kahverengi lekeydi ilk kez oldu evde test var ama bu saatte bakılıyomu ki sabah ilk idrarla bak diyolar

Evet aşkım bana özellikle bunu bile yasakladı benim biliyorsun biraz problemliydi ya zaten süreç belki de onun etkisi olabilir diye düşünüyorum aman içmesek de ölmeyiz be

Ya iyi ki varsınız rahatladım bı nebze de olsa yerleşme kanaması nedir pek bi bilgim yok ya çok darlamiyorumdur umarım
Canım benim bak ben de olmadı yerleşme kanaması ama adet günü gelmeden birkaç gün önce falan olabiliyormuş böyle bazı kadınlarda kahverengimsi ya da açık pembemsi şekilde o da bebeğin yerleşmesinden olabilir falan diyorlar inşallah öyledir senin de sen yarın bir test yap artık bekleme ne darlaması kız deli hepimiz aynı moddayız ben huni takacagim yakında kafaya

Yaaa ahahhaha estağfurullah ablacım inşallah yerleşme kanamasıdir eğer öyleyse idrar testinde belli olur mu ki çok heyecanlandim

Bu arada ben de olmadı derkendeki de birleşik olacak kızlar benim en saçma takıntım olabilir bu belki ama sesli yazıyom mesajları arada böyle saçmalıyor telefon

Yaaa ahahhaha estağfurullah ablacım inşallah yerleşme kanamasıdir eğer öyleyse idrar testinde belli olur mu ki çok heyecanlandim
Olur tabi aşkım zaten ilk önce kanda belli oluyormuş bu mübarek hamilelik hepimizin canına okuyan şey sonra idrarda belli oluyormuş beşi geçtikten sonra gebelik var diyorlar kan değerlerinde işte idrarda da kaset test en mantıklısı adetine bir gün kala falan net bir şekilde çıkıyor onda ay inşallah vardır kız hadi güzel haber ver bize

Ay hadi İnşallah evde erken gebelik testi var kaset test farklı bişi mi onu aldırayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…