Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ankara'ya aşık biriyim ah çok severim 🙈
Eskişehir çok çok güzel şehir dediğin gibi ufak ama o kadar ufakta değil gelismis güzel yer
Sen bir de bana sor ben sivasliyim normalde ama burada büyümedim ege de büyüdüm ee oradan tayinle geldim olana bak Kayseri aşırı büyük resmen senin gibi hâlâ alisamadim ve 3 senedir buradayiz😬
Asla sevmiyorum burayi ankara olsa neyse de 🙈
Yaaa inanmıyorummmm bende Kayseri’den geldim 🤣🤣🤣🤣 annemler orada hala.
Kayseri’yi sevmemen bence çok normal yaaa 🤭

Ben Ankara’da okumuştum zaten üniversiteyi o yüzden çok yabancı değilim ama tabi çok büyük benimde ablam Eskişehir’de yaşıyor seviyorum çok Eskişehir’i 🤍 Ankara’da Yaşamkentte oturuyoruz canımmm biz siz nerdesiniz ?
Ovacıktayız biz forum Ankara’ya çok yakınım ben de alışacağım artık ne yapalım artık mekan Ankara😂😎

Hepimizin bir yerden bağlantısı çıkıyor ay ay 😍
Ya Kayseri çok güzel her şey var ama aşırı büyük ben alışkın değilim 🤣
Gerçekten kader ağlarını örmüş ve bibi bir şekilde buraya buluşturmuş gibi :KK200::KK200::KK49:
Kayseri şehir olarak bence de güzel özellikle son bir kaç yıldır inanılmaz bir değişim içinde, sosyal hayat olarak da gelişiyor. Kültürel yapısı farklıdır sadece biraz :-)
Sen nerden geldin Kayseri'ye, nerede oturuyosun çalışıyo musun ?

Ovacıktayız biz forum Ankara’ya çok yakınım ben de alışacağım artık ne yapalım artık mekan Ankara😂😎
Ay canımm evet biliyorum Forum avm tarafını.
Ankara tabi ki öğrencilik hayatımız gibi değil şuan :-) Ben de öğrenciyken bahçelide oturuyordum. Tam bir öğrencilik hayatı yaşadım. Biz şimdi Eskişehir yolu tarafındayız, burası da güzel seviyorum ben Ankara'yı :KK49:

Gerçekten kader ağlarını örmüş ve bibi bir şekilde buraya buluşturmuş gibi :KK200::KK200::KK49:
Kayseri şehir olarak bence de güzel özellikle son bir kaç yıldır inanılmaz bir değişim içinde, sosyal hayat olarak da gelişiyor. Kültürel yapısı farklıdır sadece biraz :-)
Sen nerden geldin Kayseri'ye, nerede oturuyosun çalışıyo musun ?
Ay evet kelebegim ya nasil güzel denk geldik hepimiz 🥰

Ben manisada yaşıyordum,hamile olduğumu öğrenene kadar çalışıyordum daha dogrusu 2 aylık bosluktaydim hastane randevusu günü iş görüşmem vardı eşim yollamadi 😅
Kayseri de ildemdeyiz,ankara sivas yoluna yakin🙈

Ay canımm evet biliyorum Forum avm tarafını.
Ankara tabi ki öğrencilik hayatımız gibi değil şuan :-) Ben de öğrenciyken bahçelide oturuyordum. Tam bir öğrencilik hayatı yaşadım. Biz şimdi Eskişehir yolu tarafındayız, burası da güzel seviyorum ben Ankara'yı :KK49:
Vallahi ben iki haftada bir kaçıyorum Eskişehir’e kaçıyordum daha doğrusu artık yatış modunda olduğum için bebekten dolayı annemler geliyor

Ay evet kelebegim ya nasil güzel denk geldik hepimiz 🥰

Ben manisada yaşıyordum,hamile olduğumu öğrenene kadar çalışıyordum daha dogrusu 2 aylık bosluktaydim hastane randevusu günü iş görüşmem vardı eşim yollamadi 😅
Kayseri de ildemdeyiz,ankara sivas yoluna yakin🙈
Aman ben Ankara’ya geldiğimden beri çalışmıyorum vallahi mezun olduğumdan beri çalış çalış azıcık da yatayım koca parası yiyim dedim kız nasıl oluyormuş bakalım😂

Aman ben Ankara’ya geldiğimden beri çalışmıyorum vallahi mezun olduğumdan beri çalış çalış azıcık da yatayım koca parası yiyim dedim kız nasıl oluyormuş bakalım😂
Yetiyorsa zaten çalışma canım ben de aynı çalıştım ettim arada evden devam ama insan boşluğa düşüyor çalışmaya alışınca 😬

Yetiyorsa zaten çalışma canım ben de aynı çalıştım ettim arada evden devam ama insan boşluğa düşüyor çalışmaya alışınca 😬
Vallahi evden çalışacağım bir iş bulsam çalışırım ama şu an Ankara’yı bilmiyorum ya yeni yeni adapte oluyorum ii bana göre çok sert o yüzden şey modundayım ay aşkım ben burayı bilmiyorum ki ay aşkım ben burada kaybolurum ki şimdi bir de şey eklendi ay aşkım ben hamileyim ki ahahaha 😂😂😂😂

Vallahi evden çalışacağım bir iş bulsam çalışırım ama şu an Ankara’yı bilmiyorum ya yeni yeni adapte oluyorum ii bana göre çok sert o yüzden şey modundayım ay aşkım ben burayı bilmiyorum ki ay aşkım ben burada kaybolurum ki şimdi bir de şey eklendi ay aşkım ben hamileyim ki ahahaha 😂😂😂😂
Trafiği bana göre çok sert yazamamışım kız 😂

İnşallah değildir ya bi tane yaptım öncesin de hafif silikti bunu yaptım pozitif anlamadım
Kuzum bence normal kaset testi yap sonrasında da testini tekrarla belki de geç döllenmedir öyle bir şey de varmış yani ben de şaşırdım şu an

X