Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Sen bizden öylesin aşkım benim bugün 6 + 2 oldu galiba benim ilk haftalar çok problemliydi bu hafta içinde de kalp atışlarını dinlemek için tekrar çağırdı çünkü henüz dinleyemedik gördük sadece minnak kalp atışlarını vallahi çok haklısın beklemek çok zor geliyor insana teknoloji artsa da evde keşke dinlesek😂😂
Sen bizden öndesin diyecektim kız yanlış yazmışım
Günaydııın aynı ben başlangıçtan beri sadece 1 kez kustum ama hep iğrenç bir bulantı var naneli sakız haricinde hiç bir şey geçirmiyor benimkini deneyebilirsin sende Duygucum
Bak bi de buz iyi gelıyo aklında olsun canım bana da fufucum fufucum demişti

Günaydın kızlar ♥️
Mide bulantıniz varsa doktorunuza söyleyin primival mi ne her hamileye verilen mide bulantısı ilacını yazar🙈
Çok şükür benim minnacık oluyor daha minigiz ondan belki
İlk düşüğüm de berbat haldeydim bu zamanlar bile hicbisey yiyemiyor kusuyordum hep😬
Ben kusmalara dönmelere okeyim aşkım yeter ki bebek sağlıklı olsun bu da geçer modundayım😂😂

Ben kusmalara dönmelere okeyim aşkım yeter ki bebek sağlıklı olsun bu da geçer modundayım😂😂
Aynıyım duygusum,bebise bisey olmasin modundayiz hepimiz😅
Şimdi bide bizim evlilik 5 yıl,herkes bizden bebek haberi bekliyor catliyorum soylememek icin😅😅😅

Balık burcuyum tez canliyim eşimde balik burcu 😅
İkimiz aşırı heyecanli ve tez canliyiz🤣🤣

Şimdi bide bizim evlilik 5 yıl,herkes bizden bebek haberi bekliyor catliyorum soylememek icin😅😅😅
Ay benim dilimde hiç durmaz hemen söyledim bir de böyle sıkıntılı falan geçti ya süreç ilk zamanlar hemen aradım annemi ağladım ağladım buraya gelsin diye😂😂 sen söyleyince nasıl sevinirler şimdi benim daha beş aylık evliyim bizimkiler bile hemen bekliyormuş meğer😂

Sen bizden öylesin aşkım benim bugün 6 + 2 oldu galiba benim ilk haftalar çok problemliydi bu hafta içinde de kalp atışlarını dinlemek için tekrar çağırdı çünkü henüz dinleyemedik gördük sadece minnak kalp atışlarını vallahi çok haklısın beklemek çok zor geliyor insana teknoloji artsa da evde keşke dinlesek😂😂
Merak etme canım benimde öyleydi ama düzene giriyor benim hatta 5 gün geride gelişimi , 6+2 de ben keseyi zor görmüştüm hiç korkma içini ferah tut düzenli ve sağlıklı beslen sağlıkla kucağımıza alacağız inşallah minnoşlarımızı ♥️

Balık burcuyum tez canliyim eşimde balik burcu 😅
İkimiz aşırı heyecanli ve tez canliyiz🤣🤣
Ayyy kusma evresine gelir miyim diye bekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi 🤣🤣 gerçekten çok değişik hisler ya…
Yaaa 5 yılın sonunda en güzel haber , paylaşamamak çok zor gerçekten önüne gelen herkese söylemek istiyorsun resmen :KK49:
Benimde yükselenim balık inanılmaz bir tez canlılık yaaa inanılmaz derecede :skandal:

dyglsy dyglsy yaaa sizin daha tazecik maşallah maşallah Allah'ım nazardan esirgesin♥️

renklibirkelebek renklibirkelebek açıkçası salı günü kontrol bekliyoruz bir yandan da diyoruz kalp atışı duyalım az daha ilerlesin ondan sonra inst herkes duyar hahahaha😅
Çünkü biz ic anadolu bolgesindeyiz duygus bilir ankaraya gelin gelmis burada aileler cok baskicidir torun konusunda

Ah canımmm bilmez miyim bende Ankara’ya gelin geldim :KK52:
Ailelere kalsa hemen düğünden sonra başlıyorlar. Bana çok ayıp geliyor bebek sormak hahaha ne bileyim çok özel bir konu 🤣🤣 bir de böyle komşu teyzeler falan sorguluyor ya , yaaaa sen kimsin diye hönkürmek istiyorum :duduk:

Ailelere kalsa hemen düğünden sonra başlıyorlar. Bana çok ayıp geliyor bebek sormak hahaha ne bileyim çok özel bir konu 🤣🤣 bir de böyle komşu teyzeler falan sorguluyor ya , yaaaa sen kimsin diye hönkürmek istiyorum :duduk:
Yaaa hepimiz birbirimize yakın miyiz 🙈
Ben Kayserideyim🥰
Fufu nerede yaşıyor acaba

Kiz sorma kelebeğim,bak anne tarafim hiç sormadı bana esim asker çünkü adamla daha biz 3 sene olacak yan yanayiz zaten 2 sene önce bir kaybimiz var ama oglan analari durmuyor 😅
Valla gerekene gereken cevabi ver inan bir daha sormak istediklerinde kirk defa düşünüyorlar
Bana da ayıp gelir,banane milletin yatak odasindan. Kendi anlatmak isterse dinlerim yaninda olurum zaten 😤

dyglsy dyglsy yaaa sizin daha tazecik maşallah maşallah Allah'ım nazardan esirgesin♥️

renklibirkelebek renklibirkelebek açıkçası salı günü kontrol bekliyoruz bir yandan da diyoruz kalp atışı duyalım az daha ilerlesin ondan sonra inst herkes duyar hahahaha😅
Çünkü biz ic anadolu bolgesindeyiz duygus bilir ankaraya gelin gelmis burada aileler cok baskicidir torun konusunda
Ya sorma vallahi bizim taraftan Soran yoktu da kayınvalidem yaşlı biraz benim kadincagiz da istiyordu işte kayınpederim zaten düğünden önce vefat etmişti onları da garipsemiyorum işte benim eşim son çocuk bir de çok uzun seneler sonra olmuş falan şu an bütün aile son torunu bekliyor😂

Yaaa hepimiz birbirimize yakın miyiz 🙈
Ben Kayserideyim🥰
Fufu nerede yaşıyor acaba

Kiz sorma kelebeğim,bak anne tarafim hiç sormadı bana esim asker çünkü adamla daha biz 3 sene olacak yan yanayiz zaten 2 sene önce bir kaybimiz var ama oglan analari durmuyor 😅
Valla gerekene gereken cevabi ver inan bir daha sormak istediklerinde kirk defa düşünüyorlar
Bana da ayıp gelir,banane milletin yatak odasindan. Kendi anlatmak isterse dinlerim yaninda olurum zaten 😤
Kız bir gün ne oldu biliyor musun kayınvalidem çok severim ama aşırı sarımsak seviyor ben de inadına sevmiyorum bir gün eşim ben yokken gitti annesine eve bir geldi full sarımsak kokuyor adam 🤦‍♀️dedim ki anne sen bana çocuk soruyorsun adamı bir kez yalnız gönderdim sarımsağa boğmuşsun ben şimdi bu adamla nasıl çocuk yapayım bana bir söyler misin dedim Bir daha o oldu ne sarımsak yedirdi ne de bana sordu bebek var mı diye 😂😂😂

Ben Eskişehirliyim ama 24 Mayıs itibari ile Ankara’ya gelin geldim fufucum fufucum ankaralı ama şu an Arabistan’da. Ankara’da nerede oturuyorsunuz ya Ankara bana aşırı büyük büyük geliyor Eskişehir’den sonra köyden indim şehire gibiyim😂😂😂

Kız bir gün ne oldu biliyor musun kayınvalidem çok severim ama aşırı sarımsak seviyor ben de inadına sevmiyorum bir gün eşim ben yokken gitti annesine eve bir geldi full sarımsak kokuyor adam 🤦‍♀️dedim ki anne sen bana çocuk soruyorsun adamı bir kez yalnız gönderdim sarımsağa boğmuşsun ben şimdi bu adamla nasıl çocuk yapayım bana bir söyler misin dedim Bir daha o oldu ne sarımsak yedirdi ne de bana sordu bebek var mı diye 😂😂😂
Ya duyguuuuu alemsin yemin ederim 🤣🤣
İnsan seninle yaslanmaz ya,hem kalp kirmiyor hem de cok tatli yaaaa 😍
İlahi ya iyi güldüm 🤣🤣

Ben Eskişehirliyim ama 24 Mayıs itibari ile Ankara’ya gelin geldim fufucum fufucum ankaralı ama şu an Arabistan’da. Ankara’da nerede oturuyorsunuz ya Ankara bana aşırı büyük büyük geliyor Eskişehir’den sonra köyden indim şehire gibiyim😂😂😂
Ankara'ya aşık biriyim ah çok severim 🙈
Eskişehir çok çok güzel şehir dediğin gibi ufak ama o kadar ufakta değil gelismis güzel yer
Sen bir de bana sor ben sivasliyim normalde ama burada büyümedim ege de büyüdüm ee oradan tayinle geldim olana bak Kayseri aşırı büyük resmen senin gibi hâlâ alisamadim ve 3 senedir buradayiz😬
Asla sevmiyorum burayi ankara olsa neyse de 🙈

Ya duyguuuuu alemsin yemin ederim 🤣🤣
İnsan seninle yaslanmaz ya,hem kalp kirmiyor hem de cok tatli yaaaa 😍
İlahi ya iyi güldüm 🤣🤣
Evet kız ne yapayım Allah’ım adamı eve alasım gelmedi baba tarafı Kastamonu’dan gelmiş eşimin abi bu kadar da sarımsak sevgisi olmaz ya dedim ki en son çocuk mucuk yok yani yapamam kusura bakmayın dedim bu sarımsak kokusuyla😂😂😂 eşimin ailesi de alıştı benim manyaklığıma ses etmiyorlar Allah’tan bir de çok kıymetli son çocuk tekne kazintisi olunca eşim ben sülalenin deli gelini oldum😂😂😂

Ankara'ya aşık biriyim ah çok severim 🙈
Eskişehir çok çok güzel şehir dediğin gibi ufak ama o kadar ufakta değil gelismis güzel yer
Sen bir de bana sor ben sivasliyim normalde ama burada büyümedim ege de büyüdüm ee oradan tayinle geldim olana bak Kayseri aşırı büyük resmen senin gibi hâlâ alisamadim ve 3 senedir buradayiz😬
Asla sevmiyorum burayi ankara olsa neyse de 🙈
Aşkım ben üniversiteyi Bolu’da okudum iki haftada bir kesin Ankara’ya geliyorduk öğrenciyken ama bahçeli tunalı falan takılıyorduk yani şimdi ovacık’ta oturuyorum evim orada öğrencilikle alakası yok bebeğim benim takıldığım mekanlar değil buralar😂😂😂

Kız nerde oturuyorsun Ankara’da nerden gelin geldin

Ben Ankara’da okumuştum zaten üniversiteyi o yüzden çok yabancı değilim ama tabi çok büyük benimde ablam Eskişehir’de yaşıyor seviyorum çok Eskişehir’i 🤍 Ankara’da Yaşamkentte oturuyoruz canımmm biz siz nerdesiniz ?

Aaa duygu ve kelebek akraba cikacak simdi ikisi de normalde eskisehirde yasayip ankarada gelin olmak
Ay acil kayserili bulmaliyim 🤣

X