Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Bende 26 Mayıs'ta evlendim düğün tarihlerimiz çok yakın
Ben Eskişehirliyim ama 24 Mayıs itibari ile Ankara’ya gelin geldim fufucum fufucum ankaralı ama şu an Arabistan’da. Ankara’da nerede oturuyorsunuz ya Ankara bana aşırı büyük büyük geliyor Eskişehir’den sonra köyden indim şehire gibiyim😂😂😂
Haha benim de 20 mayıs hepimiz mayıs gelinleriyiz anlaşılan 😍😍 ama benim ki 2023 mayıs 😍🌸

Oyy kısslar bi sürü konuşmalar olmuş okuyorum şimdi yetişemedim. Duyguş ben ankaralı değilim 😂 karadenizliyim ama son 6 senem ankara’daydı işimden dolayı. Yan memleket diyebiliriz tabi oradan geldim buraya hala ama hala tr ye gelince geliyorum 😂
@mutlutablo bence en uzak benim aynen 😂 Cidde’deyim 😂

renklibirkelebek renklibirkelebek sen de ankara’nın en uzağındaymışsın ya 😂
Ben de Malatya'dayım 👋🥰

Ay evet ya 😂😂 valla ortam o kadar güzel ki kız kardeşim veya ablam yok 21 yaşındayım hepinizi ablam gibi görüyom o kadar içten samimisiniz ki çekindigim her şeyi sizlere sorabiliyorum🫶🥹
Ay yerim seni 😍🌸 benim de öyle kardeşim yok hiç burada açık açık rahat her şeyi paylaşıp konuşabilmek gerçekten çok iyi hissettiriyor ♥️
malatyada da mis gibi bol bol kayısının hasını yemişsindir 😍

Oyy kısslar bi sürü konuşmalar olmuş okuyorum şimdi yetişemedim. Duyguş ben ankaralı değilim 😂 karadenizliyim ama son 6 senem ankara’daydı işimden dolayı. Yan memleket diyebiliriz tabi oradan geldim buraya hala ama hala tr ye gelince geliyorum 😂

Aşkım günaydın senin uyandığın zamanlarda ben ikinci uykumu deviriyorum kız ben seni Ankaralı sanıyordum ya aman olsun boş ver😂 benim zaten B12 eksik kızlar unutursam Fısıldayın😂😂😂

Merhaba yorumları okudum ve mükemmel enerjiniz var benimde adetime 2 gün var biraz belirtilerim var ümitliyim bu aydan inşallah aranıza katılırım acaba sizin belirtileriniz nelerdi regl belirtisinin aynısı demişsiniz ama farklı bir belirtiniz varmıydı acaba
Aşkım inşallah hemen sen de gelirsin yanımıza bol bol kaynatırız burada benim birebir regl belirtisi gibiydi bir de çok şiddetli baş dönmesi oldu bende öğrenmeden önce hala devam ediyor maalesef sağ kısımda böyle pıtpıt atan bir şey vardı ama ben bunu regl öncesi diye düşündüm. Hatta çeyizimden patik falan çıkarttım kız ben dedim ayaklarimi üşüttüm herhalde Ankara havası beni çarptı meğer kafayı üşütmüşüm hamileymişim😂🤦‍♀️❤️

Aşkım inşallah hemen sen de gelirsin yanımıza bol bol kaynatırız burada benim birebir regl belirtisi gibiydi bir de çok şiddetli baş dönmesi oldu bende öğrenmeden önce hala devam ediyor maalesef sağ kısımda böyle pıtpıt atan bir şey vardı ama ben bunu regl öncesi diye düşündüm. Hatta çeyizimden patik falan çıkarttım kız ben dedim ayaklarimi üşüttüm herhalde Ankara havası beni çarptı meğer kafayı üşütmüşüm hamileymişim😂🤦‍♀️❤️
Bende de belirtiler var ama bakalım pazar günü yapıcam test inşallah katılırım aranıza dua edin lütfenn🤲🏻🙏🏻

olcak olcak her şey çok güzel olucak :)))
Olacak tabi güzel düşün güzel olsun bebeğim var ya ben ne zor zamanlar geçirdim sen bir hafta önceki hallerimi görseydin bir haftada 4 kg verdim bak benden sana tavsiye 1 2 beta baktır sonrasında hiç oralı olma keseyi bebeği kalp atışını gördün mü hiçbir sıkıntı yok❤️

Olacak tabi güzel düşün güzel olsun bebeğim var ya ben ne zor zamanlar geçirdim sen bir hafta önceki hallerimi görseydin bir haftada 4 kg verdim bak benden sana tavsiye 1 2 beta baktır sonrasında hiç oralı olma keseyi bebeği kalp atışını gördün mü hiçbir sıkıntı yok❤️
hangimiz düşmedik bu yollaraaa :)) yok balım ya hiç betaya falan baktırmakta değilim, 26.sında 14. günüm o gün vereceğim duruma göre rota çizerim ama her durumda enerciiiiii

Tabi kız bir de bu ay kaynanam taşınacak biliyonmu yeni ev aldılar eltim de şakayla karışık diyor ki tabii taşınma telaşı var ya hepsini bana iteledin tabi dedim aşkım bu devirde işi bilecen işe gitmicen😂😂😂
Helal kız duyguş böyle uyanık gülerek alttan laf sokmaya çalışan eltilere haddini bildirmek boynumuzun borcudur 😂😂😂
Benimki de böyle ben çok iyiyim pozlarında hep ama bir boşluk bulsa hemen saldıracak ama ben napıyorum tabi kii hiç fırsat vermiyorum o da deli oluyor bende zevkten dörtköşe :KK70: :KK70:

Yaaa sen nerelerdesin 🤍
Valla bahçelide 6 yıl yaşadıktan sonra bana da bi öyle gelir gibi oldu uzak diye :spor: ama sevdim ya bu tarafı da çok hareketli :KK71:bir de Ankara da artık her yer her yere uzak olmuş durumda inanılmaz bir trafik

X