Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Benimde şu şekil çıktı reglime 2 gün var kan testine gitmel istemiyorum negatif çıkar diye acaba hamilemiyim

Eklentiler

• 17288484996927233804459313324427.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 13
Benimde şu şekil çıktı reglime 2 gün var kan testine gitmel istemiyorum negatif çıkar diye acaba hamilemiyim
Ayyy canım ben net şekilde görüyorum ya silik ama belli yani bence bi kan testi yaptırmalısın ya çok sevindim

Ayyy canım ben net şekilde görüyorum ya silik ama belli yani bence bi kan testi yaptırmalısın ya çok sevindim
Eğer negatif çıkarsa çok üzülecem yaa. Kaç keredir erken gebelik testi yapıyorum bazen tek çizgi bazen silik iki çizgi çıkıyor normal mi

Eğer negatif çıkarsa çok üzülecem yaa. Kaç keredir erken gebelik testi yapıyorum bazen tek çizgi bazen silik iki çizgi çıkıyor normal mi
Canım ben mayıs ayında evlendim tamamen denk geldi rüyamda gördüm kalktım hemen test almaya gittim ve silik çizgi gördüm yani daha önceden test yapmadım gebelik yoksa çıkar mı bilemedim o yüzden fikri olan yazsın bence bi eğer hemen yaptırmak istemiyorsan birkaç gün sonra yeniden kaset test dene erken gebelik değil inşallah güzel haberler verirsin bize

Daha önceden yaptığınız testlerde mi silik çıkıyordu yoksa şuan birden fazla test mi yaptınız

Belirtilerin nelerdi peki.yarın kaset test yapacam haber veririm dua edin bana

Belirtilerin nelerdi peki.yarın kaset test yapacam haber veririm dua edin bana
Aşkım ben daha gecikmemiştim bile regli olacak gibi belirtilerim vardı yani çok ilginç ama bence gebelikle regli belirtisi aynıydı benim de tansiyonum çok düşüyordu onun haricinde 10 a 5 falan çıkıyordu ama benim demir eksikliğim ve vitamin eksikliğim olduğu için ben onlardan dolayı diye düşünmüştüm belki de bunun etkisi vardır regli dört gün kala öğrenmiştim ben

Gebelik olabilir bu konu başlığını açan hanımefendide bu markayla öğrenmişti ama çok fazla da yalancı pozitif çıkardığını duymuştum
Evet beybim bendim konu başlığını açan kişi days doktor ile öğrendim umarım herkes doğru sonuçları kalbînden geçenleri alır

Umarım çok güzel ve rahat bir hamilelik geçirirsin sağlıkla al kucağına.bana da dua edin sevincimi buraya gelip yazıyım
Her gün duama katacağım seni canım adın neydi inşallah sen de aramıza katılırsın biz de sağlıklı ilerleyen gebeliklerimizi birlikte takip ederiz

fufucum Bebeğim senin yarın kontrol kaçta muayene günüydü demi ?
Evet Duyguşcumm yarın akşam gideceğim yüksek ihtimalle akşam 8 gibi filan gideriz sanırım. eşim bu akşam gidelim mi filan dedi ama ben doktor yarın dedi yarın gidelim dedim, 1 gün 1 gündür gözüksün artık minnoşum da kesesi de ya dua edin benim için de kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…