Gebelik testime bakar mısınız ❤️

İnşallah canım benim güzel haberler bekliyorum senden bize de yaz oldu mu
Adetime 4 gün kaldı şuanda peçeteye sümüksü kahverengi akıntım geliyor
Adet öncesi veya afet gününde yaşadığım gibi bi akıntı değil acaba yerleşme kanaması mı

Ayyy bebeğim inşallah güzel bebeğinin minnos kesesini göreceksin mis gibi uyu güzel haberler ver bize

Adetime 4 gün kaldı şuanda peçeteye sümüksü kahverengi akıntım geliyor
Adet öncesi veya afet gününde yaşadığım gibi bi akıntı değil acaba yerleşme kanaması mı
Canım ben yerleşme kanaması yaşamadım hiç bilmiyorum ama olanların senin dedıgın gibi olduğunu biliyorum. İnşallah hayırlı sonuçların olur bize de kesin haber ver

Canım ben yerleşme kanaması yaşamadım hiç bilmiyorum ama olanların senin dedıgın gibi olduğunu biliyorum. İnşallah hayırlı sonuçların olur bize de kesin haber ver
Sabah test yapacağım inşallah bi umut bekliyorum güzel haberler vermek nasip olur umarım

Merhaba bende aranıza yeni katıldım 4yildir evliyim amh dusuk 38yasndym 2tup bbk negatif aldım çatlama ignesi vuruldum adetim 2gun geçti test vrdm 2.5 ckti beta ignenjn 15.ci günü yani cuma günü şimdide olmdim bugün 18ci gün olyo testlerde sadece days docdor da bugece silik gördüm sizce vrmi olblrmi

Yaaa canım benim süreç çok yıpratıcı ama sakın pes etme ben de days doctor ile öğrendim bence bi kan testi ile güzel sonucunu bize de söylemelisin

Sabah erken uyanıyorum ben ilk işin buraya yazmak olsun bak ben eşimden önce buraya yazdım
Günaydın comfortun erken gebelik testi ile sabah ilk idrarimle yaptım ama tek çizgi çıktı
Sağ kasığımda ağrım arttı hatta gecede uyutmadı beni yatmadan öncede kahverengi sümük gibi bi akıntı geldi
Adetime 3 gün kaldı bilmiyorum ne oluyor
Umarım kimyasal değildir

Erken gebelik testleri bazen yanıltabiliyormus canım bence normal kaset yap regl günü daha garanti olur

Kızlar günaydın bugün yine kan verdim ama cuma günü verdiğim test sonucu çıkmış 1800 den 1500 e gerilemiş bugünkü sonuca bakmak lazım dedi Dr böyle durumla karşılaşan oldu mu düşük mü yapıyorum acaba kanama leke vs yok moralim alt üst

bence düşük veya kimyasal değil ben kimyasal atlattım geçen ay onda direk bebek rahme yerleşmeden tutunamıyor adetle beraber düşüyordu
bence düşükte değil düşük çok şiddetli bir ağrıyla oluyormuş
hormonlarla ilgili bişeydir bence bu senin betan yüksek maşallah ondan ötürü aksi düşünme biraz daha bekle derim

Çok korktum bu düşüş de kötü değil mi herhangi bir ağrı yok kanama yok ne yapcam ben şimdi senin kimyasalda beta kaçtı kaç haftalıktı benim kese gözüktü geçen hafta ama şimdi 300 birden düşmüş

Düşük kanla beraber gelir canım sanmıyorum düşük kimyasal olduğunu ve kimyasal değeri bu kadar afaki yükselmez
Korkma sakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…