Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Evet çok doğru söylüyorsun

Bak bitanecim en ufak bi negatifliği şu an kafamızda extra çok daha fazla kurduğumuz bi zamandayız çünkü ne görebildik ne hissedebildik minikleri. Riskli cümleleri duyunca kaygımız çok fazla artıyor. bana da doktor rahim batışmalarım oluyo baya deyince dün şaşırıp o kadar olması beni şüphelendirdi biraz takip edelim dedi. Eve gelip arabadan inerken yeniden batışma oldu ah dedim eşime söyledim. O da bi an gafletle “bak bu batışmalar iyi değilmiş işte ya” dedi. Ve ben sonra Deli gibi kafamda kurdum. Tüm gece uyuyamadım sürekli ordan burdan araştırmaya başladım sabaha kadar. Normal olduğunu okudukça rahatlattım kendimi. Sabah olunca da eşime dedim ki; biliyorum asla niyetinde bi tasa yok ama bi daha sakın böyle negatif yönlü bir cümle kurma ben çok etkilendim. Kendime engel olamıyorum beni normal hep tanıdığın ben gibi görme, ben şu an bambaşka biriyim hormonlarım yönetiyo engelleyemiyorum. biraz da ağladım rahatladım. O da işten gelirken bana gül almış getirmiş hassasız şu anda. Bugün arada aklıma geldiği an sanki batışma ve sancım var hissettim. Sonra dedim ki napıyorum ben, neden yapıyorum bunu kendime. Düşünmeyeceğim. Normal rutinim ne varsa daha sakin olarak ona devam edeceğim. Ne kendimi ne minnoşu strese sokmayacağım. Her şey Allah’tan. Rabbim ol der olur. Ben ona sığınırım o benim her daim yanımdadır.
akışına bıraktım. lütfen sen de böyle yapmaya çalış kuzucum, senin böyle yazdığını gördükçe çok üzülüyorum. Niye üzülelim ki? Tabi ki mantıklı çözümler üretip tedbir alalım ama Anın tadını çıkarmaya çalışalım. olur mu güzelimm?

Günaydın bebeğim nasıl güzel yazmışsın sabah sabah okuyunca çok rahatladım ya eşimde çok destek oluyor erkekler bilmedikleri bir konuda bile fikir sahibi olmaya çalışıyorlar kıyamam ben de akışına bıraktım demeye çalışıyorum sonra bi panik tutuyo

Kızlar progestanı aldım vajinal mi kullanmalıyım yoksa hap şeklinde yutarak mı bana acil bilgi please

Kızlar progestanı aldım vajinal mi kullanmalıyım yoksa hap şeklinde yutarak mı bana acil bilgi please
Canım doktora görünüp aldın değil mi?
Herkesin durumu farklı gerekirse başka özel doktor muayenesi olan bir kadın doğumcuya git ikinci bir göz ve bilgi deneyim her zaman iyidir. Hatta uzman yerine doç. Ya da prof. Tercih et ve olanları anlart kafana göre fitil asla kullanma

Kızz yukarda söyledimya sana fitil olarak alma doktora sormadan diye, sen iyice panik yaptın bak sakin ol kuzucum hata yapma. git doktora bugün görüş sonrasında başla. Ankara hastanesine gidecektin hani ne oldu?
Ve hatta herkes aynı şekilde düşünüyo bak.

Kızlarrr başka doktora gittim özel bi klinik buldum sabah 8.30 randevu aldım dün o panikle lokman hekim hastanesi varmış orda bi doktorla başladım artık bugün kontrol etti beta baktı ama daha sonucum çıkmadı ultrasonda kese etrafında kanama var diye kendi başladı ama mide bulantısı baş dönmesi yapar oral yolla alınırsa vajinal yolla al dedi ama onun da yan etkileri çok ağır oluyormuş ondan sordum size nası kullansam diye

Bu kanamalar gebeliğin ilk haftalarında oluyor ama kontrollü gitmekte fayda var dedi keşke başta bu doktora denk gelseydim anlattım durumu nasıl o şekilde kanama gözükürken çıkardılar hastaneden ben öyle durumda direkt yatış verip progesteron iğne olarak başlıyorum şikayetcı olabilirsin dedi

Benim 7.haftada kanama alanim vardi kese etrafinda. Doktorum ayni dediginiz gibi oral yoldan alirsan yan etkileri cok olur vajinal yolla al demisti. Ben fitil olarak kullanmistim

Benim 7.haftada kanama alanim vardi kese etrafinda. Doktorum ayni dediginiz gibi oral yoldan alirsan yan etkileri cok olur vajinal yolla al demisti. Ben fitil olarak kullanmistim
Evet sabah akşam kullanmamı ilk bir saat hiç yataktan kalkmamak gerektiğini anlattı umarım faydası olur içim rahatladı biraz

Evet sabah akşam kullanmamı ilk bir saat hiç yataktan kalkmamak gerektiğini anlattı umarım faydası olur içim rahatladı biraz
Kalkma yat dinlen bu aralar kalsın hepsi. Başka doktor görüşü almana sevindim sonra pişman olacağına farklı doktorlara gidip bilgi almak cok daha iyi oluyor. Biraz düşünme bunları kafan çok yoğunlaştı yat diblen fındık badem ceviz ye

Ohh çok sevindim doğru bi doktorla görüşüp içini rahatlatmasına canım. aynen yat dinlen aç youtubedan eski dizileri bir şeyler izle oyala kendini. Verdiği ilaçları atlama başla hemen, alarm kur hep aynı saatinde al canım.
Annemden de uzak şehirdeyim o da bu akşam gelecek yanıma birden moralim düzeldi
Yaa ne güzel ben daha bizimkilere söylemedim bile, şu keseyi görsek pazartesi söyleyeceğim ben de

Ben daha doktoruma gitmedim SAT 4 eylül beklemek istedim durumum iyi gibi sadece yorgunluk iş ile aynı anda zor oluyor. Eve gelince hep yatıyorum. Eşimden Allah razı olsun her şeyi yapıyor. Önceki olumsuz deneyimden dolayı alttan us istemedim burdaki grupları okuyup takip ediyorum 21 ine kadar gitmiş olurum doktoruma ama bakalım Rabbim kolaylıkla sağlıkla versin

Hadi bakalım inşallah görürüsünüz

Bence de 21’ine kadar bekleme, haftaya git sen de derim. Folik asit omega kullanıyosun di mi bu süreçte eksiksiz geçme yine gitmiyosun diye canım

Ayy ben söyledim çok ağladım bi de dün annem dayanamadı gece bilet atmış bana hemen Ankara’ya yatıyorum valla bi yemek ve tuvalete kalkmaya çalışıyorum hiç benlik değil bu yatma durumu ama yeter ki bebeğim bende olsun iyi olsun

Anamm sen de 4 Eylül hepimiz aynı dönem çalışmışız bence de bekleme ve kontrolü öncesinde yap canım

Ah kıyamam ya, aklı sende kalmıştır tabi canım benim nasıl da hemen yola koyulmuş.
Sen kendini oyalayacak diziler filmlere sar günün hızlı geçer bak benden sana öneri

Bence de 21’ine kadar bekleme, haftaya git sen de derim. Folik asit omega kullanıyosun di mi bu süreçte eksiksiz geçme yine gitmiyosun diye canım
Canım Çocuk istedigimize karar verince kullanmaya başladım 3 aydır içiyorum takviye folik asit omega . Her şey Rabbimden önxekinde çok üzüldüm harap ettim kendimi sakinlikle dua ile gisiyorum şimdi hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…