Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Evet teşekkür ederim bekleyeyim :) peki sizlerde belirtiler nasıldı kasık bel ağrısı sadece yaşayan var mı sonradan hamilelik öğrenen
Biz buradakiler çok erken öğrendik öğrendikten sonra genelde kasık bel ağrıları yorgunluk olmaya başladı. Bu zamanlarda zaten genel olarak periyod zamanımız geçmişti. Ara ara devam da ediyo semptomlar zaten.

Çok haklısın aşkım bu iki günlük süreç beni aşırı yıprattı bilsem başta böyle yapardım
Her şey yolunda gidecek Allahın izniyle sen sakin ol mantıklı ilerlemeye çalış eşinden de destek iste bu süreçte kuzucum haber ver gelişmelerden

Uzanıyorum sürekli canım inşallah güzel gelişmeler olur ve bebeğim beni bırakmaz bu korkular beni çok gerdi çünkü beta normal artıyor olsa doktorun dedıgını takmayacağım da işte insan ister istemez geriliyor. Vajinal ultrason sonrasında peceteye gelen pembe sıvı var ama takıpte kalacağım yarın başka doktor bulacağım kendime

Çok teşekkür ederim mutlaka ciddiye alıcam çok tedirginim korkuyorum açıkçası gebeliğe engel fln olur diye ama doktor herhangi bi iğne veya hap vermedi sizce baska bı doktora daha gitmelimiyim bı an önce

Evet hep aynı hastanede verdim saatleri farklı ama öyle de olsa bu kadar farklı olur mu hiç böyle yaşayan oldu mu sonra düzene girdi mi bilmiyorum bunu düşünmediğim bir anım yok resmen ya çok üzgünüm
Bazen farklı hastanelerde olunca sonuçlar farklı cıkabiliyormuş bende hamileyken öğrenmiştim. Bu konuda tabiki uzman değilim ama az çok okuduklarımdan yola çıkarak en azından beta değerinde düşüş olmamış çok zor ama kötüyü düşünme derim

Evet bu da bi ufacık umut oluyor bana ne tuhaf bi kaç gün önce sevinçten uçarken su an absürt şeyler düşünüyorum

Fitil mi yoksa hap mı bunun da çeşitleri var sen nasıl aldın bir de nasıl kullacaksın?
Zaten tek çeşittir hem fitil gibi kullanabilirsin hem de ağız yolu ile benim eczacı beni tanıyordu gittim hemen aldım dedim ben hafta içi. Doktoruma yazdırıp parasını öyle vereceğim yoksa 350 TL ama yeşilkartlı olduğum için doktor yazınca 50 TL ye alıyorum gittim hemen aldım ilk gebeliğimde de kullanmıştım

Doktor yazmasa bile ücretli bir şekilde istediğin ilacı alabilirsin canıyarı

Dozunu falan nasıl ayarladın peki doktor yazmayınca alınıyorsa parası şu durumda hiç mühim değil cidden

Dozunu falan nasıl ayarladın peki doktor yazmayınca alınıyorsa parası şu durumda hiç mühim değil cidden
Ya aslında kanaman çoksa ya da lekelenmen sabah akşam olmak üzere iki tane kullanıyorsun ama az ise zaten doktor günde bir tane kullanmanı öneriyor

Ya aslında kanaman çoksa ya da lekelenmen sabah akşam olmak üzere iki tane kullanıyorsun ama az ise zaten doktor günde bir tane kullanmanı öneriyor
Yarın eczaneden almaya çalışacağım ailede düşük geçmişi var belki beni de etkileyecek Allah korusun ayrıca progesteron düşmüş benim ve beta çok artmıyorken inatla doktorun vermemesi de tuhaf aman doktor demeye de bin şahitti lanet

Duygucum kuzucum ah canım benim ne desek boş gibi geliyor ama şöyle düşün yaptığın her streste kendine ve minnoşa zarar veriyorsun. Okuma kötü yazılanları araştırma. Ben artık öyle yapıyorum. Kötü yazılan bir şey görünce hemen kaydırıp geçiyorum sadece dua et canım benim

Ben dupaston kullanuyorum hap olarak sabah akşam 1’er tane, hep aynı saatte hiç aksatmadan içiyorum. 2’şer tane de içmiyorum yani. Fitili benim bildiğim düşük tehlikesi olan kanaması olanlar ya da tüp bebek tedavisi olanlar alıyor. açıkcası biraz bana ürkütücü geliyor. Doktora sormadan sakın fitil alma. Hap alacaksan al ama fitil işine kafana göre girişme canımm
Bol bol su iç bi de.

Durumun varsa bence özele git canım valla ben bin TL verdim hem muayene hem kontrole gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…