Gebelik Testime bakar mısınız kızlar ne olur 🥹🥲

bence predectior diye bir marka var böyle mi yazılıyor emin değilim ama bunu gibi o marka çok sağlam kaç ay tek çizgi çıktı çıktı hamile kaldığım ay ilk çift çizgimi gördüm resmen hiç yanılmıyor hiçte bozuk çıkmadı
Bir kaç gün yada bir hafta test yapmayacağım çünkü belki iğneninde etkisi olabilir hala

Kızlar regle tahmini 8-9 gün var. Bugğn beyaz akıntım oldu acaba tutunma olabilirmi , dünde regl ağrısı yaşadım

Kızlar 9 Ağustos Cuma akşamı saat 6 da ovitrella iğnesi yapıldı. Bugün 11. Gün testim silik çıktı gebelik var mıdır sizce rica etsem yardımcı olabilir misiniz
Merhaba aynı durumdayız🫶 9 ağustos cuma akşamı bende ovitrelle yaptım ama test için daha çok erken korkuyorum yapmaya o yüzden 4-5gün daha bekleyelim bence ,umarım tutar 💓

Merhaba aynı durumdayız🫶 9 ağustos cuma akşamı bende ovitrelle yaptım ama test için daha çok erken korkuyorum yapmaya o yüzden 4-5gün daha bekleyelim bence ,umarım tutar 💓
Ya ne tatlı tesadüf 😍☺️ bende öyleyim sizin gibi korkuyorum yıpranıyorum ama yapacak bir şey yok. o zaman cuma günü test yapsak olur. 15. Gün oluyor. Sizde ne gibi belirtiler var Şuan

Ya ne tatlı tesadüf 😍☺️ bende öyleyim sizin gibi korkuyorum yıpranıyorum ama yapacak bir şey yok. o zaman cuma günü test yapsak olur. 15. Gün oluyor. Sizde ne gibi belirtiler var Şuan
belirti mi değil mi hiç bilmiyorum iki gündür şiddetli baş ağrısı ve göğüslerimde büyüme var regl döneminde de oluyor ama bunlar😏 cuma yapalım bencede erken gebelik testlerinden😌

belirti mi değil mi hiç bilmiyorum iki gündür şiddetli baş ağrısı ve göğüslerimde büyüme var regl döneminde de oluyor ama bunlar😏 cuma yapalım bencede erken gebelik testlerinden😌
Aynı bende de belki iğnenin de etkisindir sırtım ağrıyor kalçamdan sırtıma kramp giriyor. Cumayı bekleyelim bakalım. 🥲

Bu sabah pembe renkli lekelenmem oldu büyük ihtimalle regl oluyorum benim test işi yalan oldu maalesef çok üzülüyorum.
Metanetli olun vardır bir hayır. Belki de çok istiyoruz diye olmuyor bilemeyiz bakalım bende düşünmemeye çalışıyorum ama elimde değil kafam çok karışık

X