Gebelik Testime bakar mısınız kızlar ne olur 🥹🥲

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Kızlar 9 Ağustos Cuma akşamı saat 6 da ovitrella iğnesi yapıldı. Bugün 11. Gün testim silik çıktı gebelik var mıdır sizce rica etsem yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_0393.jpeg
    IMG_0393.jpeg
    33,6 KB · Görüntüleme: 186
  • CF365F87-B53B-427D-8D3D-3D2F0F7D60B4.jpeg
    CF365F87-B53B-427D-8D3D-3D2F0F7D60B4.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 184
  • IMG_0394.jpeg
    IMG_0394.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 182
Sizce gebelik var mı yani anlamadım ☺️
Bence gebelik var . Hatrı sayılır bir çizgi var. Hadi git iki test daha al eczane kapanmadan birini şimdi yap bakalım aynısı gibi mi çıkacak diğerini sabah ilk idrarla yaparsın 🥹 aşılam yöntemi denendi sanırım doğru mu anladım

Bence gebelik var . Hatrı sayılır bir çizgi var. Hadi git iki test daha al eczane kapanmadan birini şimdi yap bakalım aynısı gibi mi çıkacak diğerini sabah ilk idrarla yaparsın 🥹 aşılam yöntemi denendi sanırım doğru mu anladım
Evet ama aşılama olmadım adetimin üçüncü günü femara kullandım sonra beşinci gün çatlatma iğnesi yapıldı bugün 11. Gün elim de bir tane test var yapsam mı bilemedim uzun bir bekleyiş olduğu için üzülmekten yoruldum yıprandım 🥲kan testi yapmaya cesaret bile edemiyorum

Evet ama aşılama olmadım adetimin üçüncü günü femara kullandım sonra beşinci gün çatlatma iğnesi yapıldı bugün 11. Gün elim de bir tane test var yapsam mı bilemedim uzun bir bekleyiş olduğu için üzülmekten yoruldum yıprandım 🥲kan testi yapmaya cesaret bile edemiyorum
Hadi yap ben çok pozitif hissediyorum 🙏

X