Gebelik öncesinde ve gebelik sürecinde yaşadıklarımı paylaşmak isterim belki bir faydam dokunur.

3 ayı bitirene kadar zıbınlarını alttan giydiriyordum çok pratik oluyordu kafasını sarsmiyordum ancak gün geçtikçe bebeklerin kafaları büyüdüğü için bacaklardan zıbın giydirmek zor oluyor sizin uyguladığınız bir taktik var mı?

Benim bebeğim emzik emmedi (vermekte istemedim)
Uykuya çok zor daliyordu ve beni emzik gibi kullanıyordu.
Yarım kundak yapmaya başladım. Reflü yatağını ayağıma alıyorum çocuğu yarım kundak yatırıyorum.
Sallamadan ellerini tutuyorum pis pis diyerek uyutuyorum uzun sürüyor ama genelde başarılı sonuç veriyor

2.ayin sonunda ellerini ağzına götürmeye başladı.

Şimdi resmen ellerini emiyor diyebilirim.
Emzik almıyor ama ellerinin üstü hep ağzında parmakları almıyor
Bir sure sonra tutmayı öğrenecek

Ezandan korkuyor benim bebeğim, evde yavaş yavaş açıp dinletiyorum çocuklar için okunmuş ezanlar var internette 2 dk 20 saniyelik bir ezanda 5 kere dudak büktü nasıl alıştıracağım bilemiyorum

Merhaba. Yazdıklarınızı okudum. Zor süreçlerden geçmişsiniz. Kucağınıza almışsınız çok şükür. Bundan sonrası sağlıkla geçsin birkaç sorum var. Zamanınız olursa yazabilirseniz çok mutlu olurum.
Doğumuma az kaldı. Osman gönlüal videoları izliyorum. Geçen gün paylaştı tırnak batığıyla ilgili masaj videosunu. Siz de yapıyormuşsunuz. Geçmediyse neden dedi doktor?
Benim hem miyomlarım alınacak hem de bebek, o yüzden genel anestezi olacağım. Miyomunuz çok mu azdı da spinal anesteziyle alınabildi?
Sürekli kusuyordu bebeğiniz ve reflü yatağı kullandınız, reflü müydü sorunu, o kusmaların sebebi?
Rota aşısından sonra süt alerjisi yaşadınız mı bebeğinizde?

Merhaba rotada sorun yaşamadık çok şükür miyom olduğunu bilmiyordum ki yeni üretmiş vücudum ameliyat sırasında gördü aldı spinal oldum ben
reflü yatağı kullanıyorum ama kontrol edildi o reflü değil denildi bu arada büyüdükçe geçmiyor ama azalıyor kusmalari

Reactions: Gao
Üç aydan sonra kusması azalıyor

Tuvalet düzene giriyor

Gece kalkma saatleri değişiyor

3 ay itibari ile uyku saatlerinde 3-4 saate çıkabiliyor (Zaman zaman değişiyor)

Reactions: Gao
Spinalmiş benimki de. Yeni öğrendim. 3 tane büyük var. Küçük miyomları da alır mı bilmiyorum ama hisseder miyim o baskıyı acaba spinalle diye bir korku oluştu. Teşekkür ederim cevaplar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…