Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

benim ilk hamileliğimde başıma gelmişti rahat ol doktora gidince kalp atışlarını dinliceksin .. bendede soru işareti kalmıştı aklımda seni anlıyabiliyorum

kızlar bişi sorucam benim adet tarihim 21 inde ama adetimin bitişinden sonra adet sancısının 3 katı agrı kramp sancı başladı yumurtlama dönemi olabilir belki 1 hafta kadar devam etti şuan göğüslerimde agrı var sizce hamile olabilirmiyim test yapsam çıkar mı az kaldı 3 gün sonra belliolcak ama sabırsızşık var biraz

Hamileyken gozunde siyah nokta ve kil gibi ve saydam baloncuklar olusan varmi sonra geciyomu bi bilgisi olan varmi arkadaslar cevap bekliyorum hormomlardan olabilir mi

gebeliğimin 11.haftasından beri k.rengi bazen kırmızı kanamam var halen de damla damla geliyor.3 hatadır günde 2 kez progestan kullanıyrum. cinsel ilişki ve ayakta klamak gözlemlerime göre akıntıyı arttırıyr.İnşallah bir an önce hayırlısıyla geçer.:/
2 li testi de daha yaptıramadım yarın 12+6 olacağım ve yaptıracağım.
Geç değildir umarım??

Merabaaa kalp atislarinin 7 haftada duyulmamasi normalmiiiii
yedinci haftada duyulması lazım ama belki geç döllenme olmuştur ve henüz yedi haftalık değildir belki.doktor biraz daha bekleyelim diyecektir.inşallah sağlıklı bi şekilde duyarsın canım sıkma canını

Arkadaşlar merhaba, benim biraz kafam karıştı şu SAT konusunda. Ben hamile olduğumu epey geç öğrendim. Bu süre zarfında arada az da olsa kanamalar olduğu için ben adet gördüğümü sanmıştım, ama hamile olduğumdan haberim yoktu ve haliyle son adet tarihimi bilmiyorum Geçen pazartesi hamile olduğumu öğrendiğimde ilk gittiğim doktor bebeğimin 3 aylık olduğunu söylemişti ve asistanı SAT ı 26 Ağustos olarak belirlemişti. Bugün kendi doktoruma gittim ve doktorum ultrason ölçümlerinden sonra SAT ın 30 Ağustos olduğunu söyledi ve bebeğimin aslında önceki söylenenden 1 hafta kadar daha küçük olduğunu söyledi ve bebeğimin 12+5 haftasında olduğunu söyledi. Ya kafam karıştı ben mi yanlış hesap yapıyorum anlamadım nasıl 12+5 oluyo SAT 30 Ağustossa? SAT 26 Ağustos olsa şuan miniğimin 13+5 olması, SAT 30 Ağustos olsa 13+1 olması gerekmiyor mu? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa çok sevinirim... Neye göre belirliyorlar bunu tam olarak, kafam çok karıştı YARDIM LÜTFEN...

Arkadaşlar su anda 6. Haftadayiz. Kasiklarimda hafif sanci ve kramplar oluyor sanki adet olacakmış gibi. Bunlar normal mi? Bir arkadaşım gebelikte böyle sancı olması iyi birsey degil dedi. Korktum

Arkadaşlar su anda 6. Haftadayiz. Kasiklarimda hafif sanci ve kramplar oluyor sanki adet olacakmış gibi. Bunlar normal mi? Bir arkadaşım gebelikte böyle sancı olması iyi birsey degil dedi. Korktum
Ilk haftalarda olması normal benim de 12 hafta kasık ağrım vardı ve kahve akıntım ama şimdi herşey normal çok şükür

Brn
benımde 6 haftam bıraz kasık agrısı da bende var birazda iştahim kesılde.bulantılarnz basladımı

Arkadaslar 7 haftalik hamileyim 5 haftalikken karindan ultrasonla bakildi ve bebek kucuk oldugu icin görünmüyor dedi doktor bhcg testi yaptm tekrardan 4700 cikti hersey normal dedi doktor ama ben yine de tedirginim sizce bos gebelik veya dis gebelik olabilir mi

Kızlar 31. Haftalık hamilelikte bel ağrısı çeken var mi 3 gundr belim tutulmus gibi agryo çok.kötü

Lutfen bana cevap yazin kizlar en son 7 ekimde adet oldum 13 ekmde rahim filmi cektirdim sonra adet olmadm test yaptim bugun silik cikti ama iki saat sonra cizgi cikti dogru olabilir mi ptssi doktora gtcm

Arkadaşlar makatta çatlak oluştu kabizliktan. Vazelin sürdüm bir kac kere. Bebeğe bir zarari olur mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…