Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

Once yaptirdim 4gun var adetime ben bakude yasiyorum burda boyle bilmiyorum doktora sordum yok dedi ama bazen artabiliyo buda artarmi diye merak ediyorum

Once yaptirdim 4gun var adetime ben bakude yasiyorum burda boyle bilmiyorum doktora sordum yok dedi ama bazen artabiliyo buda artarmi diye merak ediyorum
Canim bende batdan 1 hafta once yaptigimda 78 di. 5 gun kala yaptigimda 278di. Bencede yok gibi cok dusuk çünkü. Ama sen adet tarihini bekle istersen

Aklıma takılan bişey var . Bugün yumurtlama günüm . Dün doğurgan dönemimde hamilelik oranım yüksekti ama dün gece ilişkimiz olmadı , yarın yine doğurgan dönemim ve yine yüksek. Bu gece ilişkiye girsek Tutarmı ki acaba ...

merhabalar hamileliğimin 14. haftasındayım doktorum grip aşısı mutlaka ol diyor ben bugüne kadar hiç olmadım, grip aşısı olan memnun kalan ve bebeği sağlıklı doğanlar bilgi verebilir mi

merhabalar hamileliğimin 14. haftasındayım doktorum grip aşısı mutlaka ol diyor ben bugüne kadar hiç olmadım, grip aşısı olan memnun kalan ve bebeği sağlıklı doğanlar bilgi verebilir mi

benim bunyem alerjik , gebe değilim , 3 yıl üst üste oldum , ilk 2 yıl iyiydim. grip olmadan atlattım ama 3. yıl aşıdan sonra eylülden hazırana kadar 3 haftada bir grip oldum mahvoldum , bağışıklığım daha da düştü , grip olunca astım ve alerjim tetikleniyor. ilaç içmekten bıkmıştım . gecen yıl aşı olmadım , grip de olmadım.
bünyenın nasıl tepki verdiğini bilemiyorsun , bir daha mı asla.

teşekkür ederim bilgi için çok kararsızım bende gebelikte grip bebeği çok etkiliyormuş hatta ölümlere neden olabiliyormuş doktorum öyle söyleyince korktum

Hanimlar 8 aylik hamileyim gozumde siyah nokta goruyorum nere baksam ora kayiyo bazen kilciklar gibi basina gelen varmi hamilelikten sonra geciyomu acil yardim lutfen kimse cevap yazmiyo

Bende de oluyor ara sıra hamile olan arkadaşlarımda söylüyordu sanırım sonra geçiyor

benim ayın 2 sinde adet olmam gerekiyordu. olmadı test yaptırdım 0.12 cıktı. 10 gün gecti tekrar yaptırdım gene düşük cıktı ama hala adet olmadım. ultrasonda yumurtan yeni catlamıs daha kalıntıları var dedi. bu ne anlama geliyor ? trasul verdi adet 4. gununde gel gene dedi. hamile olma olasılıgım var mı ? ilac kullanmalımıyımmmm

Bende de oluyor ara sıra hamile olan arkadaşlarımda söylüyordu sanırım sonra geçiyor

e oluyor ara sıra hamile olan arkadaşlarımda söylüyordu sanırım sonra geçiyor[/QUOTE]
Insallah canim ya goz doktorlari kalici olabilir dediler cok kafaya taktim gecebilirde ama gecmeme olasiligi daha fazla dedi goz Iici sivisindan kaynaklaniyo dedi gormede engel yok ama o siyah nokta cok sinir bozucu ya nere baksam goruyom hissediyom

e oluyor ara sıra hamile olan arkadaşlarımda söylüyordu sanırım sonra geçiyor
Insallah canim ya goz doktorlari kalici olabilir dediler cok kafaya taktim gecebilirde ama gecmeme olasiligi daha fazla dedi goz Iici sivisindan kaynaklaniyo dedi gormede engel yok ama o siyah nokta cok sinir bozucu ya nere baksam goruyom hissediyom[/QUOTE]
Dua Edin kizlar gecsin insallah

Arkadaşlar kusura bakmayın saçma olacak ama tam anlayamadım acaba hamilemiyim ?

Eklentiler

• image.png
    698,7 KB · Görüntüleme: 120
Kizlar kuzenim 20haftalik hamile azcik kahverengi leke geldi az once acaba neden oluyo ki ne demek bu?

merhabalar kızlar adetim geçen ayin 15den 20sinde kadar sürdü ayın 30 unda pembe leke geldi doktora gittim beta 1.2 cikti doktor negatif ama yerleşme kanaması olabilir dedi folik 1 verdi bu ay çok erken adet gordum 6sonda ama böle tuhaf bi his var hamileyim gibi bel ağrısı var 2 gündür mide yanması uyku hali test yapmaya korkuyorum negatif çıkar diye yardım lutfennnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…