gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlar merhabalar.yeni yeni üyelerimizde var maşallah.Nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor?

Merhabalar, hamilelik güzel gayet, sürekli kızımın hareketlerini hissederek hayatımı sürdürmek çok güzel bir yaşam tecrübesiymiş, Allah isteyen herkese nasip eder inşallah. İnşallah bebişlerimize sağlıkla kavuşuruz. Zaman geçmek bilmiyor benim içini biraz aceleci hissediyorum ama tabi en güzeli zamanında olması :)

Merhaba herkese bende hamile olduğunu yeni öğrendim beta hcg dün 2147 di. Tam olarak kac haftalik bi değer bu sizce. Yarın keseyi görmeye gdicem sizce normal mi bu durum?

Merhaba herkese bende hamile olduğunu yeni öğrendim beta hcg dün 2147 di. Tam olarak kac haftalik bi değer bu sizce. Yarın keseyi görmeye gdicem sizce normal mi bu durum?
naptın gordun mu kesenı ben henuz gıtmedım doktora onumuzdekı carsamba gıdecegım ınsallah kese bebek hepsı bır arada cıkar

bu arada bende katıldım aranıza henuz doktora gıtmedım herkes gec gıtmemı tavsıye ettı ama ben cok stres yaptım :) hcg artısı 2 katına cıkıyor yanı saglıklı gozukuyor bakalım ne olacak carsamba gunu :)

Kizlar:) henuz 4 haftalik olmama ragmen hamdolsun keseyi bende gordum:) testi sadece iki gun tekrarladim iki kat artisi gorunce tekrar yapmadim . Kese gorundugune ve iki kat artis olduguna gore bir problem yoktur degil mi? Bos gebelik olayindan filan oyle korkuyorum ki....

Kizlar:) henuz 4 haftalik olmama ragmen hamdolsun keseyi bende gordum:) testi sadece iki gun tekrarladim iki kat artisi gorunce tekrar yapmadim . Kese gorundugune ve iki kat artis olduguna gore bir problem yoktur degil mi? Bos gebelik olayindan filan oyle korkuyorum ki....
aklına kötü birşey getirme canım hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olsun inşallah

aklına kötü birşey getirme canım hayırlısıyla kucağımıza almak nasip olsun inşallah
4 ay once bir kaybim var, kese gorundu kalp atisi alindi hersey guzel 2,5 aylik olmusuz cat diye kalbi durdu. Tesadufen kontrole gitmesem haberim bile olmayacak ne agri ne kanama....

O kadar korkuyorum ki tekrar ayni seyi yasamaya. Yada daha kotulerini... aklin cikiyor epey

4 ay once bir kaybim var, kese gorundu kalp atisi alindi hersey guzel 2,5 aylik olmusuz cat diye kalbi durdu. Tesadufen kontrole gitmesem haberim bile olmayacak ne agri ne kanama....

O kadar korkuyorum ki tekrar ayni seyi yasamaya. Yada daha kotulerini... aklin cikiyor epey
düşünme canım öyle şeyler kendine meşgale bul orgu or yürümeye çık düşünmemeye çalış seni anlıyorum benim de ilk kimyasal oldu ben de hamile kaldigimda ayni mi olacak diye korkmuştum kese gördüm rahatladım bebiş i kalp atışını duydum oh tamm dedim risk her zaman var allah kimseye yasatmasin acı dua et düşünme çok fazla

Heyecanımı paylaşmak istedim kızlar zaman su gibi geçiyor biz daha dün daha farklı seyleri düşünürken muayene kan testler kalp atışı vs derken bugun tüm hersey tamam deterjanimizi da aldik bu hafta kiyafetler yikanip utulenecek ve cantamiz hazirlanacak Rabbim herkese nasip etsin konuya yeni dahil olan hamisler Rabbim bu gunleri görmeyi sorunsuz bir gebelik gecirmeyi nasip etsin son 9 hafta heycan cok buyuk

Kızlar merhabalar. Oğlumuz 500 gr olmuş tosuncuk olacak galiba ayrıntılı ultrasyonda herşey cok iyi cıktı. Rabbin izniyle dünyaya gelecek inşallah zaman artık cok hızlı geciyor. Sizlerde durumlar nasıl?

kızlar kac haftalıkken duydunuz kalp atısını ben bugun tam 6 haftalık oldum bugun ultrasonda 10 mm olarak gordu bebegı ama kalp atısı ıcın erken mı acaba duyamadık onumuzdekı hafta tekrar gel dedı

yok hic vajinal baktirmadim ben canim

pekala farklı bır ultrason muydu ınternette arastırma yaptımda farklı yenı eskı modellerı varmıs kusura bakma cok soruyorum ama gıttıgımde hazırlıklı olmak ıstıyorum kı ısteyebıleyım doktordan :) cunku bırcok yerde duyulmama ıhtımalının olduguda yazıyor o yuzden

pekala farklı bır ultrason muydu ınternette arastırma yaptımda farklı yenı eskı modellerı varmıs kusura bakma cok soruyorum ama gıttıgımde hazırlıklı olmak ıstıyorum kı ısteyebıleyım doktordan :) cunku bırcok yerde duyulmama ıhtımalının olduguda yazıyor o yuzden
canimmm basit bir ultrasondu oyle son model degildi devletteydi yani :) yani eger duyulmazsa zaten sakin olup beklersin azcik daha . kac haftaliksin suan sen tam...ben de cokkk korkularla gittim anliyorum seni merak etmeee ama kotu dusunme bosuna :)

bak 6 erken olabilir cunku bebiss minik daha tam duyulmayabilirr . bikac gune bile duyulabilir yani :) ama hep garanti olsun diye 1hafta verirler :) kiminin 7de hatta 8de duyulur. :)

ben varyaaa o kalp atisini gorene kadarrr surekli felaket senaryolariiii kurdum hahahah :) ama 4+5te keseye gittim . 6+2de kalp atisina . simdi halaa gittikce kalbi atiyor mu ki diyorum atiyor iste :) Allah kimseyi evladiyla sinamasinn saglik versin bebislerimizeee .....

bak 6 erken olabilir cunku bebiss minik daha tam duyulmayabilirr . bikac gune bile duyulabilir yani :) ama hep garanti olsun diye 1hafta verirler :) kiminin 7de hatta 8de duyulur. :)

canım su an ıtıbarıyle 6+1 im çarsamba yanı 6+5 ıken gıdecegım :) bugun cok sevındım ve heyecanlandım da o yuzden daha cok arastırıyorum :)

X