gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Aynen öyle dicem artık. Ama gelde bekle oz
ayyy kiyamam canim yaaa caresiz hissetmek cok zor bilirim ... kontrolde napacak kiii gozukmez daha bisey ultrasondan falan. sen de bari kan testi yapalim 2gune 1 iki kat olmasi lazimmis diye . belki yaparr ya .
Ozamana kadar çok takıyorum kafama çokl

Aynen öyle dicem artık. Ama gelde bekle oz

Ozamana kadar çok takıyorum kafama çokl
bak kotuyu dusunmeee .once sakin ol ki belkiii iyi olacakkk . sana kendimi anlatim...ben bebek askiyla ölüyoken hamile kaldim ...nasil sevinc anlatamam ama bilmiyorum ki deger falan . 2gune 1 artmadi .beni de haftaya git gel duser diye yolladi her doktor .cok agladim uzuldum dustuuy 20gun surdu hemde . amaaa ben diger ay hamile kaldi 12 ile ogrendimmmm 27 oldu 62 oldu 138 oldu veeee artti hep. simdii 28659 larda ♡ insallah saglikla gelirrr tek istegim o .

veee tumm isteyenlereee dua ediyorum bir an once rabbim kavustursun bebislerimizeeee....

aaaaa gercekten mi . ben de 5+5 iken 4+3 dedi .degistirsem mi napsam ultrasonlari mi bozuk bunlarin ya.basta bende korltum bide eyvah geri diye
evet canim bende korktum..ben devlet hastesine gidiyordum..degistirdim ozelle gittim..bana verdi ultrasyon kagidinda 7+3 hafta yaziyordu.

Doktorum bana 10. Haftaya kadar kalp atışı dinlemenin dooper cihazının bebeğe zarar vereceğini kalp atışı için 10. Haftayı beklememiz gerektiğini söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı?
evet, bana da zamanında aynı şeyi söylemişti doktorum.. herkes çok daha öncesinde bebişinin kalp atışını dinlerken, benim hala dinleyememiş olmak çok sinirimi bozmuştu hatta başka bir doktora gittim, o da doktoruma katıldığını ve 10. haftadan önce kalp atışlarını dinlemenin iyi olmadığını söylemişti de ancak öyle ikna olmuştum.. sabırlı ol canım, herkes senden önce dinleyebildiği için de canını sıkma, çünkü sağlıklısı bu..

evet, bana da zamanında aynı şeyi söylemişti doktorum.. herkes çok daha öncesinde bebişinin kalp atışını dinlerken, benim hala dinleyememiş olmak çok sinirimi bozmuştu hatta başka bir doktora gittim, o da doktoruma katıldığını ve 10. haftadan önce kalp atışlarını dinlemenin iyi olmadığını söylemişti de ancak öyle ikna olmuştum.. sabırlı ol canım, herkes senden önce dinleyebildiği için de canını sıkma, çünkü sağlıklısı bu..
Aynı sinir olma duygusuyla bende başka dr dan randevu almıştım ama sonra araştırınca iptal ettim drumdan memnunum bana sağlıksız bişey önermediği için sinir değil mutlu olmam gerekirmiş diyorum

Aynı sinir olma duygusuyla bende başka dr dan randevu almıştım ama sonra araştırınca iptal ettim drumdan memnunum bana sağlıksız bişey önermediği için sinir değil mutlu olmam gerekirmiş diyorum
acaba huzursuz etmesi disinda baska zarari var mi kiiii

ses dalgası prensibi ile çalıştığı için, bebiş de henüz çok küçük olduğundan zararlı, genelde önerilmiyor ama yapan yok mu, var..
ben cuma yada ptesi gidecektim 8haftayim sanirim ... kalp dinleriz demistiii ya napsamm

X