gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

evet, bana da zamanında aynı şeyi söylemişti doktorum.. herkes çok daha öncesinde bebişinin kalp atışını dinlerken, benim hala dinleyememiş olmak çok sinirimi bozmuştu hatta başka bir doktora gittim, o da doktoruma katıldığını ve 10. haftadan önce kalp atışlarını dinlemenin iyi olmadığını söylemişti de ancak öyle ikna olmuştum.. sabırlı ol canım, herkes senden önce dinleyebildiği için de canını sıkma, çünkü sağlıklısı bu..
Peki bişey sorabilir miyim. Kalp atışını gösteriyor mu peki ultrasonla gördükten sonra çok sıkıntı değil duymamak ben şimdi gidiyorum doktora eğer atışı başladıysa dinletecekti eğer görünüyorsa sadece göstersin madem

evett ben de gordum kalp atisini iyi dedi doktor ama ses vermiyor sabirim cihazi bozuk duymadim gordum:)

Kizlar mrblar yaklasik bizde 4 haftaligiz galiba ama daha kese gormedik rahim duvarinda kalinlasma var ama henuz kese gorunmedi insaAllah bu durum normaldir betahcg bat gunum 802.8 di hemen 1 gun sonra 1413.83 oldu insaAlllah artislarimda normaldir drum altan bakarsak gorunur dedi ama gerek yok 1 hafta bekliylm dedi.

Kizlar mrblar yaklasik bizde 4 haftaligiz galiba ama daha kese gormedik rahim duvarinda kalinlasma var ama henuz kese gorunmedi insaAllah bu durum normaldir betahcg bat gunum 802.8 di hemen 1 gun sonra 1413.83 oldu insaAlllah artislarimda normaldir drum altan bakarsak gorunur dedi ama gerek yok 1 hafta bekliylm dedi.
canim ben 4225 iken 5haftalikti gordum keseyii biraz zaman var :)insallahhhh kalp atisini da gor.sagliklaaa gelsin bebis

Normal canım 2000 lerin üstünde görünüyor kese vajinal ultrasonla

Peki bişey sorabilir miyim. Kalp atışını gösteriyor mu peki ultrasonla gördükten sonra çok sıkıntı değil duymamak ben şimdi gidiyorum doktora eğer atışı başladıysa dinletecekti eğer görünüyorsa sadece göstersin madem
görebilirsiniz, görmede bir sıkıntı yok; sıkıntı 10 haftadan önce dinlemede.. tabi bu sizin doktorunuzun takdirine kalmış, kimi doktor 10 haftadan önce kalp atışını duymaktan yana bir sıkıntı olmadığını düşünürken kimi doktor da tam tersini savunuyor..

ben cuma yada ptesi gidecektim 8haftayim sanirim ... kalp dinleriz demistiii ya napsamm
dediğim gibi, bu sizin doktorunuzun takdirine kalmış.. kimi doktor 10 haftadan önce kalp atışını duymada bir sıkıntı olmadığını düşünürken kimi doktor da tam tersini savunuyor.. ama içiniz rahat edecekse doktorunuza 8. haftada kalp atışlarını sadece görmek istediğini söyleyin, bir sonraki muayenenizde de sesini duyarsınız; ki benim öyle olmuştu..

eve
dediğim gibi, bu sizin doktorunuzun takdirine kalmış.. kimi doktor 10 haftadan önce kalp atışını duymada bir sıkıntı olmadığını düşünürken kimi doktor da tam tersini savunuyor.. ama içiniz rahat edecekse doktorunuza 8. haftada kalp atışlarını sadece görmek istediğini söyleyin, bir sonraki muayenenizde de sesini duyarsınız; ki benim öyle olmuştu..
evettt dinletmedi ama gosterdi:)

Daha düne kadar burda kese gozukcekmi kalp atisi duycakmiyim minigim nasil hamileligim sagliklimi derken simdi son 3 aydayiz besigimiz arabamiz alindi evimize geldi mevlit hediyeliklerimizden tutun kapi susumuze kadar hazirladik ben kalca agrisi yuzunden yürüyemedigm icin simdiden hallettk
gerçekten zaman ne de çabuk geçiyor.bende ilk ayları hatırlıyorum da su gibi geçti.bir an evvel yavrularımıza sağlıkla kavuşuruz inşallah.

X