gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

aynı benımkı gıbı desene canım 4+4 te bende vajınadan ufacık karartı gorundu ; doktor dedı ben bıle zor secıorum suan dedı :) bende 5+3 um suan . 5 eylulde randevum var 6+0 olcaz İNSALLAH ; hepsını bır arada gorsem keske kalbı kendısı mınıcık atısları
aynen keşke kalp atışlarını da duysak gelsek hayırlıyla...acayip uyku halim var bende 2 gündür kafayı zor kaldırıyorum

Ailelerinize söylediniz mi? Süpriz olacak şekilde söylemek istiyorum. Değişik fikirleri olan var mı?

Ailelerinize söylediniz mi? Süpriz olacak şekilde söylemek istiyorum. Değişik fikirleri olan var mı?
ben kız kardeşim dışında aileden hiç kimseye demedim daha hatta arkadaşlarımdan bile 2 kişi biliyor sadece kalp atışlarını duyalım öle demeyi düşünüyorum

Bizde de henüz kimse bilmiyor, sadece eşim ve ben, arkadaşlarım da bilmiyor. Cumartesi doktora gideyim, ona göre ailede en yakınlarımıza söylemeyi düşünüyoruz.

aynı benımkı gıbı desene canım 4+4 te bende vajınadan ufacık karartı gorundu ; doktor dedı ben bıle zor secıorum suan dedı :) bende 5+3 um suan . 5 eylulde randevum var 6+0 olcaz İNSALLAH ; hepsını bır arada gorsem keske kalbı kendısı mınıcık atısları
biz bugün tam 6 + 1 iz :nazar::KK200::anneadayı::nazar:

Mudurunun haberi var istekilerin filan canim

ıkı mudurum var bırının haberı var bırıne de 5 eyluuldekı randevuya gıderken solcem . bu arada mudur dedııme bakma aıle dostlarımız hepsı :) tabı baya bı calısanın ıcın de mudur bey oluyor :) aksama falaan cayda ev oturmalarımızda abı oluyorlar :)

Hmm iyi imiş canım bende yalan soyleyemedigim için zumremden bir iki kişiye söyledim onlara söylemeyin derken imada bulundular sonra bir iki kişi 7-8 kişi oldu inşallah sağlıkla kucağımiza alırız ailelere daha soylemedik kalp atisini duysaydik

Hmm iyi imiş canım bende yalan soyleyemedigim için zumremden bir iki kişiye söyledim onlara söylemeyin derken imada bulundular sonra bir iki kişi 7-8 kişi oldu inşallah sağlıkla kucağımiza alırız ailelere daha soylemedik kalp atisini duysaydik

kalp atısı ıcın ; bende yanıp tutusuyorum valla rabbım o sevıncı yasatır ınslah bızlere

ben o söylediğim arkadaşlarıma sordular yalan söyleyemediğim için söylemiş bulundum yoksa söylemeyi düşünmüyorum daha kimseye

X