gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

günaydın kızlarrr umarım hepiniz ve bebekleriniz iyisinizdir :nazar::anneadayı: birşey sorcam ben dün akşam nefsime yenik düştüm ve bekarkende çok yediğim burger king'in king chicken menüsünü yedim :kk77: yerken hiç pişmanlık yaşamadım çünkü canım çok istiyordu :KK51: ama sonra vicdanen rahatsız oldum yemeseydim keşke sağlıklı beslenmiyorum diye :olamaz:
Ayyhhhh onu bende yaptım bi kere :KK43: her hafta yiyenlerde var . O kadar takılmayalim bir kereden bir şey olmaz :KK48:

günaydın kızlarrr umarım hepiniz ve bebekleriniz iyisinizdir :nazar::anneadayı: birşey sorcam ben dün akşam nefsime yenik düştüm ve bekarkende çok yediğim burger king'in king chicken menüsünü yedim :kk77: yerken hiç pişmanlık yaşamadım çünkü canım çok istiyordu :KK51: ama sonra vicdanen rahatsız oldum yemeseydim keşke sağlıklı beslenmiyorum diye :olamaz:
Canim benim de geçen hafta canim burger king ve soslarini cekti yemesem dert olurdu ve yedim boşver ya arada böyle ufak kaçamaklar olur millet sigara içiyor :KK35:

Bugün şiddetli karin ağrısıyla doktora gittim ömrümden ömür gitti bebeğime bişey oldu diye agri migdedenmis bebegim iyiymis cok mutlu oldum kesin kizimz olcakms saglikla inşallah

Maşallah canım. Ne güzel önce sağlıklı olsun ama bende deli gibi kızım olsun istiyorum. :)

Evet canım ya :KK48: benim değerlerimin yüksek olduğunu söylemişti doktor şuanda bin küsürlerde olması lazım yada 2 bin falan :olamaz::KK54:
Oo maşallah o yüzden belkide kalp atışı da dedi. Benim perşembe günü 233.4 tü dün 510 olmuştu. İnşllah güzel birşekilde artar da. Keseyi görürüm cmtesi günü :dua::dua:

Oo maşallah o yüzden belkide kalp atışı da dedi. Benim perşembe günü 233.4 tü dün 510 olmuştu. İnşllah güzel birşekilde artar da. Keseyi görürüm cmtesi günü :dua::dua:
İnşallah canım allahım hakkında hayırlısını nasip etsin ben inanıyorum değerlerin yükselicek birlikte doğurucaz inşallahh:KK54::KK19:

Merhabalar bende yarın gidicem doktora ilk defa benimde 4gün önce 711.5 cikti,görebilirmiyimki keseyi nekadar yükseldi beta hicte bilmiyorum.

Merhabalar bende yarın gidicem doktora ilk defa benimde 4gün önce 711.5 cikti,görebilirmiyimki keseyi nekadar yükseldi beta hicte bilmiyorum.
Değrin baya iyi çıkmış canım 4 gün önceyse 2.846 falan olması lazım değerinin çok iyi bence :KK73:

Tam gecen persembe sabah vermistim kanı yarın 5gün olcak insallah düzgün gidiyodur herseyde görürüm,rabbim hepimize hayırlısını versin,saglıklı evlatlar,saglıklı gebelik nasip etsin:dua:
Gayet iyi değerlerin canım güzel ilerlicek bence iyi düşün iyi olsun amin inşallah hepimiz bu süreci sıkıntısız atlatıp bebişlerimize kavuşuruz :anne::emir_bebek:

X