gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Attığınız linkte hamileyken içilmez yazıyo ama içilirse adet olmaz gibi bişey demiyo

Attığınız linkte hamileyken içilmez yazıyo ama içilirse adet olmaz gibi bişey demiyo
ben kulaktan dolma bilgilerimle hamileyken adet söktürücü içildiği takdirde ilacın hiçbir işe yaramayacağını bildiğimden eminim. zaten bu tarz forum sitelerinde de bizler gibi insanlardan kulaktan dolma fikirlerden başka bilgi edinemezsiniz. daha detaylı bilgi için siz de internetten araştırabilir, daha da sağlıklı bir yöntem olarak doktorunuza danışabilirsiniz..

ben kulaktan dolma bilgilerimle hamileyken adet söktürücü içildiği takdirde ilacın hiçbir işe yaramayacağını bildiğimden eminim. zaten bu tarz forum sitelerinde de bizler gibi insanlardan kulaktan dolma fikirlerden başka bilgi edinemezsiniz. daha detaylı bilgi için siz de internetten araştırabilir, daha da sağlıklı bir yöntem olarak doktorunuza danışabilirsiniz..
Bende nette çok baktım olmaz yazıyodu bide doktor sitesi var burdan randevu alınıp doktorlara gidiliyo onlara sordum çok doktora sordum orda h bi ilaç hamilykrn adet getirmez dedi ama sahtelik falan yoktur dimi o doktorlarda randevuda alınıyo yanı ondan tereddüt ettim

Bende nette çok baktım olmaz yazıyodu bide doktor sitesi var burdan randevu alınıp doktorlara gidiliyo onlara sordum çok doktora sordum orda h bi ilaç hamilykrn adet getirmez dedi ama sahtelik falan yoktur dimi o doktorlarda randevuda alınıyo yanı ondan tereddüt ettim
açıkçası ben doktorumda muayenedeyken, o da bir hastasına telefonda bu durumu ''bu esnada hamile kalsan bile aldığın adet söktürücü ilaç yüzünden adet görmezsin'' şeklinde izah ediyordu diye hatırlıyorum.. ama dediğim gibi en sağlıklısı gidip bir kadın doğumcuyla görüşmen.. hamilelik şüphen veya kesinleşen gebeliğin mi var?

Kızlar doktora gittim bugün 3 gün geç döllenme var dedi 5+4 günlük kese 8.5 mm dedi ama bebiş göremedik normal demi bu ?:KK200:

Bilmiyorum canım ama bas agrısı da oluyor. İlk defa oldu internette baktım normal diyor. Vücut fazla kan pompalamaya başladığı için oluyormus. Bayılma yanda beraberinde kanama varsa doktora başvurun diyor. Allah a şükür bende oyle bi şey hiç olmadı.

canım benim dr bugün doktor kontrolüm vardı baş dönmem oldu şiddetli dedim şekerin düşmüştür aç kalmamaya çalış dedi.az ama sık sık ye dedi. bebeğim gayet iyiydi baya hareketliydi çok şükür.:dua:bugün yine biraz başım dönmüştü. senin baş dönmen devam ediyor mu canım:KK51:

canım benim dr bugün doktor kontrolüm vardı baş dönmem oldu şiddetli dedim şekerin düşmüştür aç kalmamaya çalış dedi.az ama sık sık ye dedi. bebeğim gayet iyiydi baya hareketliydi çok şükür.:dua:bugün yine biraz başım dönmüştü. senin baş dönmen devam ediyor mu canım:KK51:

Akşam üstü geçti baş dönmem canım Allah a şükür ki...
ben sabah çok geç kalkıyorum aç kaldığım içindir ama sadece bugün bu kadar şiddetli olmuştu. İnşallah tekrarı yaşanmaz. Bende 12. Hafta da gidicem ikili test vs. Yapılacak. Çok sevindim bebişine. Sağlıkla büyüsünler inşallah

Kızlar iyi akşamlar birsey sormak istiyorum. benim çocuk biraz tuhaf galiba sabah hiç birşey yok ama akşam olunca istifra etmekten resmen yorgun düşünüyorum. Bugün tam 8 haftaligiz. dondurmadan başka hiç birşey yiyemiyorum. normal mi sizce bu durum ?

Kızlar iyi akşamlar birsey sormak istiyorum. benim çocuk biraz tuhaf galiba sabah hiç birşey yok ama akşam olunca istifra etmekten resmen yorgun düşünüyorum. Bugün tam 8 haftaligiz. dondurmadan başka hiç birşey yiyemiyorum. normal mi sizce bu durum ?
Canim gecmis olsun benim hic bulantim olmadi oyle kusma falanda yasamadim ama bebek saglikliysa emin ol normal bir sorun yok doktorunada danis sen yinede, herkesin hamileligi fakli oluyo. Dondurmada iyi annesi bisey olmaz en cok kalsiyum zaten yumurta, süt, peynir, yogurt ve dondurmada var :) ama seninkide harbi seker valla cani en guzel sedi istiyo bi o iyi geliyo :)

Selam kizlar bugün doktora gittik sata göre bebegim 12 haftalik olmustu tam bu gün ama doktor yumurtlamaya göre degismis galiba dedi 1 hafta önden gidiyo ultrasona göre dogum tarihimizde bi hafta öne geldi dolayisiyla. Burda bende ikili testte kan falan alicak sandim sadece ensesini ölctü 1.8 mm dedi gayet normal ense kalinligi saglikli iyi görünüyo dedi birde baska test yaptirmak istiyormusun diye sordu (amniosentezi faln kastetti ) bende istemiyorum dedim strese girip kendimide bebegimide üzmenin anlami yok insallah hersey yolunda gider sag salim saglikla kavusuruz hepimiz yavrularimiza..

Keseyi ve kalp atışını en erken ne zaman görüp duyabiliriz acaba? Yani okuduklrım kadaryla 5 yada 6 hafta demişler . Bende o haftayı bekliyorum doktora gitmek için

Selam kizlar bugün doktora gittik sata göre bebegim 12 haftalik olmustu tam bu gün ama doktor yumurtlamaya göre degismis galiba dedi 1 hafta önden gidiyo ultrasona göre dogum tarihimizde bi hafta öne geldi dolayisiyla. Burda bende ikili testte kan falan alicak sandim sadece ensesini ölctü 1.8 mm dedi gayet normal ense kalinligi saglikli iyi görünüyo dedi birde baska test yaptirmak istiyormusun diye sordu (amniosentezi faln kastetti ) bende istemiyorum dedim strese girip kendimide bebegimide üzmenin anlami yok insallah hersey yolunda gider sag salim saglikla kavusuruz hepimiz yavrularimiza..
Hadi gözünüzaydin olsun :) cinsiyet söyledi mi :KK70: ben bu aralar cinsiyet meselesine takığım :KK70:

Hadi gözünüzaydin olsun :) cinsiyet söyledi mi :KK70: ben bu aralar cinsiyet meselesine takığım :KK70:
Yok canim ne cinsiyeti :KK70: esim sordu kadin bakmadi bile belli olmaz daha dedi o kadar. Burda söylemiyorlar erkenden malesef :KK43: bidahaki randevu 5 hafta sonra bende catlicam. Basta cikolata yemistim cok hareketliydi etkisimi gecti yoksa minigim yoruldumu bilmiyorum sirt üstü yatti doktor o kadar dürtüyo zipliyo geri yatiyo :KK70: tembel yani normalde. Kizlar cok oynarmis erkekler tembel olurmus diyorlar ama tabi bunlar varsayim bence benimki kesin kiz olucak hayirlisiyla :p

Herşey yolunda gidiyor diyip baska test istermisin diye niye soruyor ki birşey çıkarsa ekstra testler istenmiyor mu

Günaydın kızlar bugün sağ işaret parmağım sürekli kendiliğinden oynadı şok oldum kullandığım vitaminler falan mı yaptı acaba sizlerde olan var mı hiç ?

X