gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Arkadaslar merhaba bayadir yoktum merak eden arkadaslae olmus saolsun , hersey yolunda biraz jnternet sorunu yasadim isle alakali durumlardan da dolayi uzak kaldim sizlerden grubumuza yeni katilan arkadaslar olmus hosgeldiniz sizlerde. Insallah hayirli hamilelikler hayirli haberlerimiz olur. Umarim hersey yolundadir , hele sukur ki 6.haftadan sonra ilk defe 12.haftamda yani yarin kontrolum.var heycan hat safhada ikili.test yapilcak bakalim sonuclarimiz neler olucak. Dua edin teyzoslari bizlere emi bizlerde size dua ediyoruz.
Benimde heyecanla ve merakla bekledigim en önemli randevu 12. hafta, insallah butun sonuclar iyi cikar kuzum rabbim hepimizin yardimcisi olsun yavrularimizi eli ayagi duzgun saglikli bize kavustursun insallah

Benimde heyecanla ve merakla bekledigim en önemli randevu 12. hafta, insallah butun sonuclar iyi cikar kuzum rabbim hepimizin yardimcisi olsun yavrularimizi eli ayagi duzgun saglikli bize kavustursun insallah

Insallah canim benim saatler bile.gecmez geliyor suan bana - bakalaim yarin 13:35 te randevumuz var heycandn unutmazsam.videoya alicam kuzumu

Kızlarr napıyosunuz. Benimde 2 gündür kasık ağrılarım kesildi artık yerleşme bitti galiba

Insallah canim benim saatler bile.gecmez geliyor suan bana - bakalaim yarin 13:35 te randevumuz var heycandn unutmazsam.videoya alicam kuzumu
Cok iyi anliyorum canimm gün sayiyorum geceden sonra bir gün eksilicek diyorum zor geliyo cok özledim :) cikar cikmaz yaz merakta birakma bizi kipir kipir izlersin yarin melegini, biz doktora sorduk gecen hayir dedi birakmadi video yapsin esim :) siz sanslisiniz

kızlarr ilk doktora ultrason için gittiğimde benim bebeğim ve kese henüz ortada yoktu adetin 3 gün geçilmişti şimdi ise 14 gün geçti ve cumartesi gittiğimde kese ve bebeği gördük şükürler olsun ama bebek bir hafta geriden geliyor dedi ve 2 sebebi olabilir dedi ya bekledigimizden geç gebe oldun geç döllenme oldu yada bebek gelişmedi obur Dr kayıt etmemiş ultrasonu kaydetseydi sana diyebilirdim gelişip gelişmediğini ama yzmamis o yüzden iki ihtimal üzerine duruyorum dedi. Ama bence gelismwseydi ilk andan bu yana gelismzdi çünkü ilk baktığımda baktirdigimda hiç birşey yokken sadece rahim kalinlasmisken şimdi 5 haftalik oldu bebeğim umarım gelişimi durmadı öylede olsa bi anormallik olup en azından kanamam falan olurdu diye dusunuyrum sizce nedir.

Uyanik biri var canim sor sen, gören zaten cevap verir
Allah aşkına bilen varsa yazsın. 2 gündür kafayı yiyorum. Perşembe günü dr keseyi gördü. 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi. Ama 2 gündür garip bi şekilde hamile değilmişim gibi geliyor çünkü ne kasık rahim arısı kaldı ne de Gögüs sertliği sızısı. Yarın beta hcg için kan verip baktırsam kaç çıkması lazım acaba . 10 ekim de 1350 idi. Hesaplayamıyorum çünkü 1200 den sonra 2 günde değilmiş katlanma sayısı :KK43: yardım edin nolur :KK43:

Allah aşkına bilen varsa yazsın. 2 gündür kafayı yiyorum. Perşembe günü dr keseyi gördü. 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi. Ama 2 gündür garip bi şekilde hamile değilmişim gibi geliyor çünkü ne kasık rahim arısı kaldı ne de Gögüs sertliği sızısı. Yarın beta hcg için kan verip baktırsam kaç çıkması lazım acaba . 10 ekim de 1350 idi. Hesaplayamıyorum çünkü 1200 den sonra 2 günde değilmiş katlanma sayısı :KK43: yardım edin nolur :KK43:
bır hafta gerıden gelıyor dedı korka bazr
canıııımmmm korkma bişey olmaz evham yapma bak bana bebegın bır hafta geroden gelıyor dedı bazı kadınlar 8. haftaya kadarhıssetmedıgı oluyomus

Canım skıtı yapma sakin olmaya calisalim insallah. Bende 3-4 gündür hiç bişey hissetmiyorum biraz Korkuyorum Da yarın doktora gideceğim keseyi gormek icin insallah. İyi düşünelim iyi olsun etkiliyor bizi çünkü sende iyi düşün kardeşim

Canim icini ferah tut bende su an 5. Haftadayim gogus hassasiyetim azaldi kasigimda yumruk gibi bir agri vardi sanci oluyodu zaman zaman gecti simdi bunlar bebek yerlesirken olup geciyor bende su an dedigin gibiyim hafif mide kiyilmasi disinda bisey yok

Canim kusura bakma hamilelik dalmisim oldugum yerde. Bi bekle bakalim benimde ilk hamileligim ve inan insan herseyden nem kapiyo icin rahat degilse bir an önce görün doktora en azindan icinde kalmasin strese girme

Sanmam canım. Çünkü bende kullanıyorum. 6. Hafta basında hafif bi kahve akıntım olmuştu. O zaman kullanmaya başladık. Pzt kontrole gittim. Kalp atışını vs dinledik. İlaca devam dedi. Günde 1 defa gece kullanıyorum. Doktorun ne diyorsa onu yap. Her konuda elbet karşı görüşte insanlar olabiliyor.

Merhaba canım.. ben sabah akşam kullanıyorum. 27sine kadar kullanacağım kontrolde devam edip etmeyeceğimi söyleyecek. 2 minik kanama ile atlatır giderim umarım. 11 hafta oldu, kalbini de duydukk.. sağsalim sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebişlerimizi..

canım seni çok iyi anlıyorum. geçtiğimiz pazartesi kontrolum vardı ve bir gün öncesi pazar günü ağlaya ağlaya öldüm çünkü bulantılarım ve kusmam oluyordu birden kesildi ve gogus agrım bırden kesldı karnum da kuculmus gibi hissediyordum. nese pazartesi gayet iyi dedi doktor. inanamadım hatta yaşıyor mu yani dedim. neden ölsün ki dedi.. tuhaf.. artık fazla progesteron hormonu mu buna sebep bilemedim...

canım seni çok iyi anlıyorum. geçtiğimiz pazartesi kontrolum vardı ve bir gün öncesi pazar günü ağlaya ağlaya öldüm çünkü bulantılarım ve kusmam oluyordu birden kesildi ve gogus agrım bırden kesldı karnum da kuculmus gibi hissediyordum. nese pazartesi gayet iyi dedi doktor. inanamadım hatta yaşıyor mu yani dedim. neden ölsün ki dedi.. tuhaf.. artık fazla progesteron hormonu mu buna sebep bilemedim...
Bende çok pimpirikli olmaya başladım belirtim kalmadı ama kendi kendime korkuyorum acaba bişey mi oldu diye. Şu an hastanedeyim sıramı bekliyorum. İnsallah hepimiz güzel sağlıklı haberlerinizi paylaşırız arkadaşlar. Rabbim sağlık sıhhat versin bizlere de bebişlerimize de

Arkadaslar merhaba bayadir yoktum merak eden arkadaslae olmus saolsun , hersey yolunda biraz jnternet sorunu yasadim isle alakali durumlardan da dolayi uzak kaldim sizlerden grubumuza yeni katilan arkadaslar olmus hosgeldiniz sizlerde. Insallah hayirli hamilelikler hayirli haberlerimiz olur. Umarim hersey yolundadir , hele sukur ki 6.haftadan sonra ilk defe 12.haftamda yani yarin kontrolum.var heycan hat safhada ikili.test yapilcak bakalim sonuclarimiz neler olucak. Dua edin teyzoslari bizlere emi bizlerde size dua ediyoruz.
Hadi gözünüzaydin o kadar aradan sonra iyi gelecek sana bebeğini görmek canım. Dualarımız sizinle. Son durumu mutlaka yaz.

X