Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Arkadaşlar merhaba. Regle 2 gün kala verdim 2.91di regl olmam gereken günün ertesi günü verdim 157 çıktı normal mi bu değer

adetten 3-2 gün önce baktırdım 35.1 di. bu gün iki gün sonra adete 1 kala yada adet günü diyebilirim 73 çıkmış.sağ tarafımda ağrı oluyor arada daha önce dış gebelik ve kimyasal gebelik geçirdim.çok kaygılıyım.yine dış gebelik olucak diye değerlerim düşük mü? sağ tüpüm var bir tek bazen sol bazen sağ bazen ortada ağrı oluyor bugün sağ tarafımdaki ağrı sanki daha çok normal mi lütfen birşey söyleyin

Artış güzel gibi ama erken ogrenmek bazen çile bende aynı durumu yaşdım bi doktor 1500 görene kadar test yaptırmayın demişti

Artış güzel gibi ama erken ogrenmek bazen çile bende aynı durumu yaşdım bi doktor 1500 görene kadar test yaptırmayın demişti
73 çıkan soncun ertesi günü 96.7 onun 72 saat sonrası 174 çıktı gayet endişeliyim.bir 72 saat sonra tekrar bakıcaz.yarın sabah tekrar baktırıcam ne olucak bilemiyorum

Allah rızası icin biri bana cvp versin kafayı yicem kızlar dört senedir korunmuyorum sol tüpüm tıkalı bu ay yumurtalık takibi yaptırdım klomen kullandım sol tarafta dört beş adet 20mm 15mm arası sağ tarafta bir tane 19mm yumurtam oldu ve 13.gün doktora gittiğimde sağ taraftaki yumurtamın çatlamış olduğunu gördük 12.13.14.günler beraber olduk ama benim kasıklarımda 13.gün başlayıp 16.günde aşırı derecede şiddetlenen kasık ağrılarım oldu adet olcakmışım gibi o kadar şiddetliydi ki anlatamam ertesi gün geçti iki kere öğlen uykumdan bulantıyla uyandım göğüslerimde hiç ağrı yok kasıklarım aşırı dolgun normalde adetten öncede olur ama bu sefer başka 20.gün kanda baktırdım betahcg 0.01 bugün erken gebelik testi yaptım negatif telefonumdaki adet takvimine göre 25 kasım adet günüm ama erken yumurtladığım için bat gunüm 21 veya 22 kas ım sizce erken mi yapıyorum testleri erken yumurtladım çıkması gerekmiyomuydu şimdiye kadar ağlamaktan helak oldum dayanamıyom ne olur bişey söyleyin

Merhaba, birkaç konunu gördüm. Öncelikle Allah yardımcın olsun ve inşallah en kısa sürede haberini öğrenirsin çok aşırı derecede kafana takıyorsun. İnan ki takmayı bıraktığında birşeyler değişecek, kendini yıpratıyosun. Aylarca belirti yaşadım ne aşermeler ne bulantılar neler neler yaşadım. Her seferinde tamam bu ay oldu dedim. En son o kadar bunaldım ki yeter artık ben takip etmiyorum olacaksa olsun olmayacaksa nasip değilmiş demek ki dedim. Ve bunu dediğim ay hamile kaldım ne gün takibi ne regl takibi hiç birisini yapmadım regle 4 gün kala dayanılmaz ağrılar çektiğim için gittim 2.91 çıktı ki asla 0 üstü çıkmazdı. Doktorum bekle biraz dedi, regl olmam gereken tarih geldi. İdrar testim kıpkırmızı çıktı ikiside yapar yapmaz, ertesi gün hastaneye gittim. 157 ile hamile olduğumu öğrendim. Ama hala erkendi kimyasal dış riskleri vardı. Takip yapmaya korktum 2 günde bir gitmedim. Tam 1 hafta sonra gidip 3789 olduğunu öğrendim ve dün ultrasonda kesemi ve ufacıkta olsa bebeğimi gördüm. Diyeceğim şu, zamana bırak, Allah'a bırak. En doğru zamanda verecektir. Sitem etme, ağlama, kendini helak edip sağlığından olma

Bende diyorum kafama takmıcam diye başka şeylerle ilgilenirken bir kaç saat sonra kendimi yine gebelikle ilgili konuların içinde buluyorum geçen kış bıraktım ovulasyon testlerini yapmayı gebelik testi yapmayı hiç kafama takmadım yine olmadı bu ay yumurtalık takibi yaptırayım dedim açık olan tüpteki yumurtamda çatlayınca çok ümitlendim ama yine olmadı regl günüme üç dört gün kaldı bi umut bekliyom yine senide tebrik ederim canım Allah sağlıklı nurtopu gibi bi evlat nasıp etsin inşallah

Amin inşallah çok teşekkür ederim. Ama gerçekten biraz kafanı rahatlatman lazım. Ben o kadar kafaya takıyordum ki eşim bu durumdan rahatsız olup çocuk istediği halde kendi çabalarıyla korunmaya bile başlamıştı sırf o psikolojiyi tekrar yaşamayayım diye. Son aylarda kollarımdan o kadar çok kan aldırdım ki en son dün çocuk için olan testlerde kan verirken kolumdaki damarım patladı. Herşeyin fazlası zarar, o kadar kan verdim sürekli testler ilaçlar vitaminler, hem sağlığıma hem keseme zarar oldu başka hiçbir şey değil yani

Oooo sen benden betermişin zaten bu ay olmazsa bundan sonra umursamıcam

Adetim 13 gün gecikti cuma günü kan testi verdim 20,8 çıktı 1 gün sonra tekrar verdim hcg değeri 13,2 ye düştü sizde gebelik var mı?

kızlar bta hcg
18 kasım 125
24 kasım bu gün kan verdim 2823 çıktı sizce kaç haftalık hamileyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…