Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Evet 2 gün sonra kan verdiğimde 331 çıktı adetime 3 gün kala yani 1 hafta sonra tekrar gittim 4+2 de yani ultrasonla baktı kese var dedi 15 gün sonra tekrar görüşelim dedi şuan tam 5 haftalık
Bende 2 haftalık hamileyim ama doktor kimyasal olabilir dedi 12 Ekim'de öğrendim 14 Ekim'de kan değerlerim düştüğünü söyledi şimdi sağlık ocağına geldim bir daha ölçtürecem sorum şu kese ne zaman görünüyor acaba bilgilendirir misiniz

Kese herkeste farklı görünüyor kuzum benim bildiğim kadarıyla karından ultrasonda beta değeri 3000 olmadan görünmüyor ama benim betam sadece 2 kere bakıldı ben keseyi 4hafta 2 günKen gördüm . Umarım bebeğin seninledir ve sağlıklıdır

İnşallah ya

Merhaba,
Adetin 18. günü kanama yasadim. 2 gün sürdü. Regl gibi akiciydi. iliskiden sonra 8. güne denk geliyordu kanamam. Ben yerlesme kanamasi zannettim ama yogunlasinca ihtimal vermedim. Adetlerim 25 gün sürer bu kadar erken regl olacagimi da düsünmüyorum.. Kan testi yaptim. 1,20 cikti. Normal reglime daha minimum 5 gün var. Sızce degerım artabilir mi?

merhaba son durum nedir

merhaba son durum nedir acaba

Kürtaj oldum canım persembe günü maalesef kese bebek gözüktü kalp atışı yoktu gelişimi durmuş maalesef 7haftada alındı
cok üzüldüm gerçekten.. rabbim acını hafifletsin. yeni mutluluk sebepler versin sana. aynı şeyi yaşadım 7. haftada kalbi durdu 9da aldırdım. kime sorsam aynısını yaşıyor ben anlamadım ya

cok üzüldüm gerçekten.. rabbim acını hafifletsin. yeni mutluluk sebepler versin sana. aynı şeyi yaşadım 7. haftada kalbi durdu 9da aldırdım. kime sorsam aynısını yaşıyor ben anlamadım ya
Bende valla canım hiçbişey yoktu ilk defa yaşadım değerler. Herşey güzel oğlum 8yasında ilk gebelikte olur ama basıma geldi kendıme gelemiyorum hala rabbim sabır versin bebeği görmüştük kalbı olusmus başlamıştı atmaya duymadık ama gördük çok zor şimdi korkuyorum tekrar aynı şeyler sılık çizgiler

Kürtajdan sonra korunma hemen kalırsın diyenler bekle dıyenler bidaha zor hamile kalmak diyenler insana acısını yasatmaıyolar başka şeylere düştüm napsam dıye sizce napöalıyım beklemesemmi

aynı dönemler cok zor. şükür ki 8 yaşında bir evladın var. onu sana bağışlasın allahim. olur inşallah sıkıntı yapmayalım rabbim çaresiz dertler vermesin

Merhaba hanımlar, benim değerlerime de bir bakabilir misiniz acaba rica etsem?
1499
2206
2924
4958
Gün aşırı verdiğim kan sonuçlarım. Teşekkürler

İyide fazla artmış ikiz mi falan diye düşünmeniz lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…