Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Merhaba bnm son adet 18 temmuz ben 30 ağustos da doktora gittim beta hcg 1940 cıktı fakat ultrasonda gebelik kesesi 3.6mm dendi ve geriden geliyor denildi aslında 5 hafta 6 günlük olması gerekirken 4 hafta 3 gün denildi sizce normal mi bu şekilde geride olması çarşamba muayenem var başka doktor da ama ya kalp atışı duyulmazsa??

benim de benzer bir durum var gibi görünüyor. sizin nasıl ilerledi süreç? çarşamba gideceğim demişsiniz?

Merhaba canim,gecmis olsun.Sende hic belirti varmiydi unutmadinsa eger.gogus hassasiyyeti falan

Merhaba.benim ayin 26-si ultrason.ama bos gebelikten subheleniyorum.beta hcg artimina bakilirsa eger 26si nerdeyse 18000 olmali.sizce o zaman kalp atisi duyulurmu
Kalp atışı 6. Haftadan sonra diye biliyorum ama bazı gebelerde 7 8. Haftalarda da görülebiliyor ama beta bilmiyorum takip etmiyorlar hiç. Siz neden boş gebelikten supheleniyorsunuz

Kalp atışı 6. Haftadan sonra diye biliyorum ama bazı gebelerde 7 8. Haftalarda da görülebiliyor ama beta bilmiyorum takip etmiyorlar hiç. Siz neden boş gebelikten supheleniyorsunuz
Cunki hic belirtim yok,beta hcg ciktikdan sonra biraz goguslerimde siskinlik,agri oldu,o da iki gundur yok artik

Cunki hic belirtim yok,beta hcg ciktikdan sonra biraz goguslerimde siskinlik,agri oldu,o da iki gundur yok artik
Yok canım öyle şey mi olur bende de kesilmişti bir ara hiç bir şey hissetmedim bebek sağlıklı idi. Annelik böyle herşeyi düşünüyor insan kalp atışını duyunca da durdu nu diye korkuyor yaşadığını duyunca sağlıklı mı sağlıklı ise kız mı erkek mi bitmiyor merak etme boş gebelik olma ihtimali aşırı düşük bende çok düşünmüştüm boş mu diye.

Aynen canim.Cok dinliyorum kendimi.Resmen zehir ettim kendime gebeligimi.hem kendimi,hem de ailemi cok korkutuyorumInsaAllah dediyiniz gibi olur

Bende basta beta artışı da ikiye katlamamisdi yüzde atmış artmamisti ama sağlıklı şuan teferruata takılma
InsaAllah saglikla alasin canim kucagina bebisinibende de birinci 398.8 ikinci 751 cikti korktum iki kati degil diye doktor istemeden 48 saat sonra tekrar verdim 1640 cikti cok sukur

InsaAllah saglikla alasin canim kucagina bebisinibende de birinci 398.8 ikinci 751 cikti korktum iki kati degil diye doktor istemeden 48 saat sonra tekrar verdim 1640 cikti cok sukur
Artışın gayet iyi canım hatta sağlıklı olduğunu gösteriyor değerlerin dolu gebelikdir ozaman

Kızlar merhaba aranızda yeniyim bu beta bizi mafetti 2hamilelegim olcak nasipseyumurtlmadan sonra 6 gün de yaptırdım hcg 0’100 çıktı sonra emindim olduğuma belirtiler çoktu ve silik kaset testler 2 gün kala 23cıktı değer 4gün sonra koyu cızgı gördüm beklemedeyimallah isteyen herkese Nasip etsin

Merhabalar,
19 Eylül Pazartesi (döngümün 20. günü) LH pikini gördüm.
20 Eylül Salı çatlamayı gördüm.
Bugün (25 Eylül) gebelik testi versem çıkar mı bir şeyler?
*Çatlama sağ tarafımda ağrılar batmalar var sürekli.

kızlar bende bugün kan verdim 680 çıktı ama ultrasonda göremedi doktor. böyle olan var mı aranızda hamilemiyim diye sevincimi bile yaşayamadım çatlatma iğnesi yaptırdım bu ay çatlatmadan 20 gün sonra kan verdim 680 çıktı yani hamile miyim

Benim betam 122 çıktı reglime 4 gün var acaba normal mi acil doktoru gebesinde demedi 3 gün sonra tekrar kan ver dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…