Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

bende dayanamadım kan verdim 2 gün var bütün idrar testleri negatif artık bir umudum da kalmadı. Artık çok üzüleceğim bu ay da olmazsa...

Bende dayanamadım kan verdim 2 gün var bütün idrar testleri negatif artık bir umudum da kalmadı. Artık çok üzüleceğim bu ay da olmazsa...
İnşallah olur ... Adete 6 gün kala kanda negatif çıkması kesin olmadığı anlamına gelmez değil mi? Olsa kesin çıkar mıydı. Yoksa erken mi. Kafam karıştı benim de

Yani velhasıl adetime 6 gün kaldı ama kanım negatif çıktı. Nasip. Reglimi bekliyorum.
Doktorlar erken diyor ama ne biliyim kana cabuk geçer gibi ya ben cok erken ögrendim kanda bikere öyle ben de son ilskiden sonraki 7. Gün yaptım negatif cıkcagını düşünmüyorum inşallah herkese bi mucize olur

İlişkiden 7 gün sonra pozitif miydi sizin
Yok mesela 17 ve 23 de ilişkiydi 31 de test vermiştim 50 cıkmıştı.. heralde 17 sinde kalmıstım ama 23 ü yumurtlamaydı 17 hemen reglin ertesi günüydğ anlatabildim umarım. Sürekli bu hesapları hala yapıyorum . Belki faydalı olur size

Muhtemelen daha erken döllenme olmuş olabilir. 17-23 arası.

Kızlar merhaba reglime 6 gün kaldı Sabah test aldım birkaç tane yapim dedi. silik gibi geldi ama Çok silik bilmiyorum görüyor musunuz ilk 10 dk da göründü ama yok gibide yada benmi görmek istiyorum bilmiyorum bakarmsiniz

Eklentiler

• 20221224_105756.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 212
Canim yok gibi sanki ama daha çok erken az daha bekle ben de 6 gün kala kanda da negatif çıktı. Doktor bekle dedi. Adetin gecikirse yap o zaman kesin çıkar

Canım kusura bakma ama ben göremedim ya erken gebelik testi yapsaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…