Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Ama aynı markadan 4 tane aldım 2si pozitif 2si negatif çıktı ilginç ki. Pozitif olanlarla negatif olanlar biraz farklı görünüş olarak . Marka aynı ama. Bakın atıyorum

Eklentiler

• D9F315E5-6F1A-4E7A-BF97-ADBEBEF793B8.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 56
Halbuki dış ambalajları aynı .. aynı zannederek aldım ki inceledim birebir aynı dış ambalajları. Markası artımed

Halbuki dış ambalajları aynı .. aynı zannederek aldım ki inceledim birebir aynı dış ambalajları. Markası artımed
Canım testler yanıltıcı olabiliyor kimi zaman. Şuan heralde çok çok yeni diye kimisinde çıkıp kimisinde çıkmıyor tabi kimyasal olma durumu da var ama bana yeni olma ihtimali daha kuvvetli geliyor çünkü daha adetin bile gecikmedi. Hcg seviyen sanmıyorum ki çok yükselmiş olsun

Beklemekten başka yapacak birşey yok kuzum

Siz erken gebelik testiyle mi yaptınız kaset testle mi?
Artimed in kaset testi ile yaptım bundan önceki hamileliğimi artimedle öğrenmiştim kaybettim ama sana o testimi atayım kızarıklığı kendin kıyasla testi yaptım 10 dakika sonra hemen kan testi yapmıştım 104 çıkmıştı adetimin 1 gün sonrasi

Eklentiler

• IMG_20221005_122502.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu testi şimdi mi yaptın yoksa eski testin mi

O da artimed bir de evde labudicq var 20 HCG yi algılayan ben bu artimedi Trendyoldan almıştım şöyle bir şey olmuştu 2 tane yaptım pozitif çıktı 2 gün sonra yaptığım negatifti ama hamileydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…