Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

O da artimed bir de evde labudicq var 20 HCG yi algılayan ben bu artimedi Trendyoldan almıştım şöyle bir şey olmuştu 2 tane yaptım pozitif çıktı 2 gün sonra yaptığım negatifti ama hamileydim
Dışları aynı mıydı yoksa benim attığım resimdeki gibi farklı mıydı bu artımedler neden farklı farklı oluyorlar anlamadım. Algılama hassasiyetleri de farklı bence

Dışları aynı mıydı yoksa benim attığım resimdeki gibi farklı mıydı bu artımedler neden farklı farklı oluyorlar anlamadım. Algılama hassasiyetleri de farklı bence
Bence de şimdi labudicq ile yaptım daha pembemsi ama silik çıktı dikkatli bakılınca görülüyor artimed harici bir marka ile denesene

Bence de şimdi labudicq ile yaptım daha pembemsi ama silik çıktı dikkatli bakılınca görülüyor artimed harici bir marka ile denesene
Benim labudicq bu aşırı silik gölge gibi belki görürsün 😀

Eklentiler

• IMG_20230219_141700.jpg
    IMG_20230219_141700.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20230219_141600_1.jpg
    IMG_20230219_141600_1.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 34
:KK43: erken gebelik testi alıp kafamdaki soru işaretine son vermek istedim. Koca bir negatif…. 3. Ayımız ve hamile kalkamamak beni korkutmaya başladı. Ben bir süre buralardan uzak kalacağım
Adet olana kadar umut vardır canım kendini üzme

Sanmıyorum erken gebelik testleri 6 gün öncesine kadar çıkarıyor çünkü kaset test olsa dediğin gibi olurdu da…. Sanmıyorum
Umut vermek istemem ama erken gebelik testleri en yanıltıcılari bugün senin kaset testinden pozitifi ben de gördüm biraz daha bekle

Adet olana kadar umut vardır canım kendini üzme
İyi akşamlar 23 ocakta son reglimi oldum ve gayet normaldi. 23 ocaktan birkaç gün önce korunmalı bir ilişkim olmuştu fakat son adetimden sonra hiçbir birlikteliğim olmadı. 18 şubat cumartesi yani dün regl olmam gerekiyordu ama olmadım. Sizce hamilelik şüphesi var mıdır test yapmalı mıyım? Ve adet söktürmek için ne önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler

Ya kızlar kasıklarımda adet olacakmışm gibi bir ağrı var. Normalde 30-32. Gün arası adet görürüm geçen ay 28. Günde gördüm yani 4 gün erken. Bu ay da daha 9 gün var yine mi erken olacam acaba ya :/

Ya şeyden korkuyorum aslında benim adetlerim son 3 ,4 aydır düzene girdi öncesinde 1.5 sene boyunca bozuktu adet düzenim. Geçen ay 4 gün erken gördüm bu ay yine erken görürsem adet düzenim yine bozulacak diye korkuyorum

X