Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Üzülme kuzum... Benim erken bile geldi muhtemelen stres yaptım da ondan. Daha adet olmadın olsan bile bir sonraki aya artık..
Evet canım artık öyle olucak belirtiler vucudunla oynayınca insan umut ediyor bakalım yedi gün var neler olucak artık hayırlısı diyelim insan ne kadar çok isterse olmuyor yaa

Evet canım artık öyle olucak belirtiler vucudunla oynayınca insan umut ediyor bakalım yedi gün var neler olucak artık hayırlısı diyelim insan ne kadar çok isterse olmuyor yaa
Evet bende bunu anlamıyorum yani rahim filmi bile çekildi sıkıntı yok, yumurta desen klomen kullandım gelişti ama olmuyor

Evet bende bunu anlamıyorum yani rahim filmi bile çekildi sıkıntı yok, yumurta desen klomen kullandım gelişti ama olmuyor
Canım herşey sabır işi beklicez artık ilaki bir ay tutar benimde pek umudum yok bu ikinci deneme kendimizi çok yipratiyoruz gerçekten adet bitik ten sonra yipratiyoruz kendimizi

Kızlar benim de iğne sonrası 10.gün negatifdi bugün iğne ile 12.gün oluyor adetim 8 Şubat'ta test yapmalımıyım korkuyorum da yapmaya hayal kırıklığı çok kötü ya

Bende az önce comport test getirdim yaptım negatif ti silik çizgi yoktu bile
Çok erken yaptıysanız öyle çıkar. Ben adetime 3 gün kala yapmistim negatif çıkmıştı dayanamadim kan verdim betahcg 10 çıkmıştı yani asirii erkenmos ilk kanda belli oluyor 7 gün var demişsiniz bekleyin biraz

İki tane test aldım ilkini bugün yaptım negatif çıktı çok düşünüyor insan Allah'tan kendime uğraşacak bir şeyler buldum adet geçince yaparım artık yorumun ümit verdigin için sago canım senin durumun nedir belirtilerin nelerdi

Bence adetin geçince kan ver daha kesin sonuç. Benim bebeğim iki buçuk yaşında şu an tekrar korunmayı bıraktım ikisinde de psikolojik belirtiler yaşıyorum bakalım hayırlısı

Bence adetin geçince kan ver daha kesin sonuç. Benim bebeğim iki buçuk yaşında şu an tekrar korunmayı bıraktım ikisinde de psikolojik belirtiler yaşıyorum bakalım hayırlısı
Evet geçerse kan vericem ama insan sabredemiyor ya yedek hamilelik testi aldım kafamda sabah ilk idrarla yapmak var bende psikolojik gibi geliyor bakalım hayırlısı olsun inşallah canım

Sizinle belirtilerimiz aynı regl günüm benimde 4 şubat , ek olarak mide yanmam cok var sürekli acıkıyorum ya . Bir de cıldım cok kurudu

Kızlar bakın cabik sabah ilk idrarla yapmıştım testi çöpe atacaktım baktım böyleydi dünkü negatifti bunu köşe koymuştum

Eklentiler

• IMG_20230131_100507_1.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20230131_100501.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20230131_100459.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20230131_100453_1.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…