Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Hmm anladım ben sadece alttan ultrason yaptırdım tabii bu ay da olmazsa bı gideyim belki film cekerler
böyle yorumlarını görünce dayanamadım :) neden bu kadar acele ediyorsun kuzum. yaşın daha da küçük. 2. denemede olmuyor diye doktora gidilmez ki. doktor sana her şey normal demiş zaten. sen denersin gerisi takdiri ilahi:) doktorlar 1 sene içinde olmuyorsa gelin kontrole diyorlar zaten. seninki hastalık derecesinde olmuş. yapma bunu kendine. Allah doğru zamanı biliyor. o zaman gelince zaten olacaktır.

41 yaşındayım ve bi ablan olarak konuşuyorum. yanlış anlama sakın beni. doktor yumurta rezervlerimin düşük olduğunu ve acele etmem gerektiğini söylemişti bana. çok üzülmüştüm çocuğum olmayacak mı acaba diye ama sonra rabbime bıraktım. doktordan 1 ay sonra hamile kaldım. 2 aylıkken bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum. sonrasında denemelere başlarken verem oldum ve 6 ay bebek yasağı konuldu. ben napim birde beni düşün. ben öleyim o zaman :) en azından yaşın daha küçük hamile kalmaman için bir nedenin yok ve önünde seneler var lütfen kafanı rahat bırak. bu kadar sabırsız olma sürekli test yapma. o zaman zaten olacağı varsa da olmaz. ne zaman kafanı rahat bırakırsan o zaman oluyo. bu şekilde yaşanmaz çünkü :) en azından reglini bekle ,baktın 1 hafta geçti o zaman test yap. sana da yazık. üzülürsün sürekli böyle çünkü

Ya bı tek ben mi silik çizgi görüyorum kaç gün kaldı kuzum adetine bugünü saymazsak 5 gün mü

Canım ben bir türlü mesajini alıntı yapamadım ben silik çizgi gördüm ama hemen çıkmaması bilmiyorum o ne çizgisi sanırım en net sonucu kan testi ile alacaksin
Ki onun için de erken bence sen yine de dikkat et kendine varmış gibi davran

Canım ben bir türlü mesajini alıntı yapamadım ben silik çizgi gördüm ama hemen çıkmaması bilmiyorum o ne çizgisi sanırım en net sonucu kan testi ile alacaksin
Canım ilk çıkmadı bende artık dedim negatif oraya masaya koydum on dk on beş dk falan geçti dedim bakım ona göre çöpe aticam baktığımda böyleydi sonra suya tutum dedim belki kuruma çizgisi dir diye çizgi geçmedi en iyisi kan vermek tabiki

Kaç gün kaldı canım adetine

Evet bakalım test yapicam yarın sabah bu sefer beklicem on dk çıkarsa kan vermeye gidicem
En doğrusu. Bende bugün doktora gittim olursan da 2. Günü gel dedi yine. Bu ay yine klomen kullanacam. 3. Kutu olacak doktor klomeni en fazla 4 ay kullandiracm bu ay da olmazsa aşılama yaparız dedi. Bir de eşime sperm testi yapıldı. Sperm sayısı yeterli ama hızı az bişey yavaşmış

İnşallah canım tedavin de pozitif sonuç alırsın doktor muayenesi her zaman güvenilirdir senin için dua edicem canım

İnşallah canım tedavin de pozitif sonuç alırsın doktor muayenesi her zaman güvenilirdir senin için dua edicem canım
Ya inşallah gerçekten. Bilmiyorum çok emek çok çaba çok umut ve istek. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Sende haber et kendinden valla aklımdasın canım artık inşallah Rabbim gönlüne göre verir hepimizin

Evet geçerse kan vericem ama insan sabredemiyor ya yedek hamilelik testi aldım kafamda sabah ilk idrarla yapmak var bende psikolojik gibi geliyor bakalım hayırlısı olsun inşallah canım
Evet bu bekleyiş çok zor Allah sağlıkli hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Çok haklısın :) iki gün önce doktora gittim o da benzer şeyler söyledi acele etme dedi kafaya takma dedi paketledi gönderdi beni neyse akışına bırakcam o yüzden burdan uzaklaştım müjde vermem için inşallah uğrarım bir gün şimdilik azıcık ara veriyorum yoksa fazla kafa yoruyorum gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…