Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Acaba yarın erken gebelik testi ile yapsam cikarmi yine silk keski yarın ilk idrarla yapsaydım
Birşey söyleyecem. Ben normalde geğirmezdim az evvel geğirdim afedersin ekşi bişey geldi ağzıma. Mide yanmam yok sayılacak kadar az ama iki üç gündür geğiriyorum sık sık. Şüpheler şüpheler... Umutlanmak istemiyorumm ama çok istiyorum yaaa Nolur Allah'ım nasip et hayırlısı ile isteyen herkese

Canım elinde test varsa yapsana sabah ilk idrarla yap bence ne olucak ki ha beş gün önden negatif pozitif gördün ha beş gün sonra öğrendin bu erken gebelik testleri bosami var zamanını bekliyorsak niye erken gebelik testleri var hiç bir şeyden cekinmeyelim bu ay olmasa diğer ay olur

Bilmiyorum inan normalde geçen aylarda yapıyordum ama bu ay korkuyorum negatif çıkacak diye

Aa ne çabuk daha dört gün yokmu üzülme sakın canım hayırlısi böyleymiş inşallah bu ay olur her ay bir umuttur ben test yapamadım beklemek istedim
3 gün erken geldi işte. Nasıl üzülmeyeyim. İşteydim 20 dk lavabodan çıkamadım ağlamaktan.. Hayırlısı böyleymiş. Senin yüzün gülsün bari inşallah bu ay birimizden birimiz güzel haber alsın bari

Üzülme canım nasip boylemis ilaki bir ay nasibini alacaksin insan evet çok üzülüyor yinede umudumu bitmedigni bil on beş sene sonra çocuk sahibi olanlar var sen en azından çok şükür sağlıklısin biliyirsun inşallah dilerim bu ay hamilelik yaşarsin bende adet olucam belli ama yinede diğer ay umudum var

Olmadan umut bitmez kuzum.. sabret. Olursan da artık kısmet diğer aya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…