Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Var mı yokmu erken ama yapmak istedim ya hep insanın aklında oluyor belli zaten negatif seninle paylaşmak istedim

Benimde bugün 4. Gün adetim gecikti test yaptım bugün negatif aşırı karin migde ağrıları spazmlar bulantilar halsizlik uyku hali var ne dusunecegimi sasirdimmm...

Benimde bugün 4. Gün adetim gecikti test yaptım bugün negatif aşırı karin migde ağrıları spazmlar bulantilar halsizlik uyku hali var ne dusunecegimi sasirdimmm...
Canım normalde 4. Gün artık çıkması lazım ama belli de olmaz bir kaç gün sonra yine yaparsın yine negatif ise bı doktora gidersin

Benim göğüslerim sanki dolgun normalde gevsektir birde damarlar biraz belirgin koltuk altında doğru bazen sızı oluyor kasıklarımda batma karnımın aşağısı bazen ağrıyor var birde saniyelik adet sancilarin inşallah psikolojik degilidir

Umutlandirmak istemiyorum ama bir kaç gün sonra yapar da silik çizgi dahi görürsen bence var demektir kuzum
İnşallah vardır canım inşallah sende de çıkar hepinizde ama sence geçersiz değilmi bir iki saat sonra baktım
İlk baktiginda da silik görmemiş mıydın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…