Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Senin kaç gün var regle canım
Bende şubatın 7si ben de pek umudum yox ama yinede bekliyorum klomen kist falan oluşturar dikkat et fazla ilaç içme ben folik asit kullandım bi ara ama midemi kötüleştirdi yanma oldu asitten dolayı bıraktım sonra

Bende şubatın 7si ben de pek umudum yox ama yinede bekliyorum klomen kist falan oluşturar dikkat et fazla ilaç içme ben folik asit kullandım bi ara ama midemi kötüleştirdi yanma oldu asitten dolayı bıraktım sonra
Ben doktor kontrolünde içiyorum canım. Doktorum da en fazla 4. Kutu kullaniriz sonra olmazsa aşılama dedi...

Ben doktor kontrolünde içiyorum canım. Doktorum da en fazla 4. Kutu kullaniriz sonra olmazsa aşılama dedi...
bi keresinde kimyasal geçirdim testler pozitif göstersi hatda yerleşme kanaması bile yaşadım eşime bile söylemiştim ama adetim geldi çok kötü oldum siz peki kimyasal yaşadızmı

bi keresinde kimyasal geçirdim testler pozitif göstersi hatda yerleşme kanaması bile yaşadım eşime bile söylemiştim ama adetim geldi çok kötü oldum siz peki kimyasal yaşadızmı
Ah canım yok kimyasal bile yaşayamadım.. yani bilmiyorum rahim filmi bile çekildi tüpler açık çıktı falan. Problem ne bende bilmiyorum

Ya bir de kızlar eşim şuan takviye ilaç kullanıyor kendisi için. Bende keçiboynuzu kürü yapıp içiyorum akşam uyumadan önce. 1 hafta icirecem. Ve bir jel sipariş ettim. Spermler sayıca fazla olsa bile yumurtaya ulaştıklarınds gerekli etkiyi yapamayabiliyormuş. Bu jel spermlerin hareketini kolaylaştırıyormus. Bakalım bu ay farklı şeyler deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…