Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

kızlar yarında benim günüm işalla kırmızıları görmem:Saruboceq:sizi mutlaka bilgilendirrim durumumdan geriçi bir ikigün gecikme normaldir ama 5günden sonra acaabamı diye düşünmeye başlarız kızlar :1rolleyes:

hadi canım insallah vardırda olmazsın adet

kızlar bende burdayım bizde dün çalışmalara başladık bakalım tutacakmı bu ay sters yaptım biraz....şu anda belki hamileyimdir yaaaa kızlar beklemek çok kötü yaa...bu ay olsun istiyorum artık....

canım ya yapma stres ne olur rahatlat kendini biliyorum çok zor ama düşünmemeye çalış hadi hayırlısı canım ben ümitliyim sen bu ay haber vereceksin hep birlikte paylaşacağız

ceylan sende hadi topla kendini bak doktorun anlattığına göre ümitli sende ümidini kesme ve bu ay kalacakmış gibi hisset

evt ceylancım sevilim haklı hiç belli olmaz beklemediğin bir anda hamiş kalabilirsin...

sevilim gündoğmadan kızlar çok sağolun desteğiniz için inşallah artık önümüzdeki aya zaten bu aydan hiç ümitli değildim değerlendirememiştik pek inşallah sırayla himile kalırız kızlar

doğrudur cnm ya herşey bebişlerimiz için bu uğraşlarımıza değer inşalah....

betty simdi dort gozle senin haberini bekleyecegiz ama fazla heyacan yapma olmaz die degil; cok umutlu ol ama gunler gecmez ondan diorum. hepimizinde bildigi gb o ondort gun gecmek bilmiyor belkii son bir kac gun beklemeden kan testi yaparsin:))) Insallah.

ii akşamlar herkese burası çok güzel ya herkes birliktelik içinde benide yazarmısınız listenize....19 aralık:dance:

kanda 2 günük bile olsa çıkıyomuş galiba hiç yaptırmadım kan testi...günler gerçekten zor geçicek her ay böyle oluyo sonu yine hüsran...bazen bu ayda olmayacakmış gibi geliyo eşimin sperm sayısı çok iyi çıktı yani benim yüzümden olmuyo bebeğimiz...ama sizler destek oluyosunuz insan tek başına kalınca daha kötü oluyo...birbirimize destek oluyoruz en güzelide sorunlarımız aynı yani hemen deneyip bebek sahibi olanlar tam anlayamaz bence durumumuzu....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

BEKLEMEDE OLANLAR.......İNŞALLAHH HAMİŞSİNİZDİR.......

cucu_pete..........15 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
hduygu.................24 kasım????????????
svlkbr...................22 kasım?????????????

saliha61.............25 kasım?????????????
jjuliett.................25 kasım?????????????
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55................. 18 aralık
eslemim....................19 aralık
sweetbaby17............ 20 aralık
sivaslı58...................20 aralık
neslim51...................20 aralık
leylam.......................20 aralık
ozceliksena...............20aralık
gizemx......................20 aralık
aytişş.......................22 aralık
zeynep1978...............23 aralık
sevilim......................24 aralık
bukett........................28 aralık
gönülsızım.................28 aralık
gundogmadan............28 aralık

OCAK AYI LİSTEMİZ....[

sıla8................1 ocak

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

arda...............:CüvCüv:

entelliye..........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv:

kesinlikle bettycim anlayamazlar bu gün iki ayak üstünde kaç yalan söyledim insanlara sevk alıyosun soruyolar neyin var hastanede tanıdık görüyosun soruyo ona atıyosun bi yalan kardeşin arıyo neyin var bi yalan da ona allah beni affetsin bugün kimse bilmediği için herkese bişiyler sıkmak zorunda kaldım

en kötüsüde ne biliyomusunuz kızlar eşim için üzülüyorum onu bebek sahibi yapamamaktan korkuyorum bu asıl beni en çok üzen ona kıyamam çünkü

bide şu içimde kaldı kimse alınmasın ama hamiş olan arkadaşlar hiç girmiyo kendim hamiş kalmış gibi sevindim gerçekten inşallahta sağlıkla alırlar kucaklarına ama insan destek bekliyo açıkçası....

aynı şey benimde dikkatimi çekti canım başlığı açan aybars bile bikaç kez göründü ne haldeler napıyolar hamilelikleri nası gidiyo bihaber olduk

evt cnm aynen öyle kimseye zorla bize destek verin diyemeyiz tabi ama yazmasaydım içimde kalacaktı yazdım rahatladım...:)))

kızlar bu arada profillerinizi gezdimde ziyaretçi mesajı bölümünüz kapalı betty gündoğmadan ve sevilim sizinkilere baktım profil ayarlarınızdan aktif hale getirsenize o bölümü benimki açık mesela inceleyebilirsiniz

kızlar ya benim 2 gündür sol kasığımda hiç durmayan bir karıncalanma var bu ne olabilir ki sizce?

X