Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

ben yeniyim 2 aydır korunmuyorum ama çok tedirginim benide ekleyin adetim 22 kasım

ben yeniyim 2 aydır korunmuyorum ama bi sonuç yok henüz lütfen benide ekleyin adetim 22 kasım

benide ekleyin 1 sene oldu.inş en kısa zamanda hamiş kalırız.aralık 2 hepinize iyi geceler...arkadaşlar

kızlar benide yazın 1,5 yıldır. bişey yok adet tarihim 22 kasım dua edin neolur allah herkese nasip etsin

geçen sene dış gebelik ameliyatı geçirdim ve hala hiçbir gelişme yok.................herayı yeni umut olarak görmekten başka yapacağımız birşey yokkk..... benide ekleyin listeye adet tarihim 8 aralık

benide ekleyin kislar...
1.5 senedir olmuyo,adetlerim düzensiz ama 15 kasimda olmam gerek
ay insallah hepimiz kaliriz ya

kızlar benıde ekleyın
1 sene once erken dogumla bebegımı kaybettım
5 aydır denıyoruz ama olmuyo
adet tarıhım 10 kasım yanı dundu
ama hala regl olmadım beklıyorum

kıslar benıde ekleyın benımde bu ayın 30 unda 8 ayım bıtcek 9. aya gırcem hersey normal ama tık yok allahın ısteyen herakeze en kısa zmanda nasıp eder ınsallah bekledıgım ADET TARIHIM 6 ARALIK benıde ekleyın ınsallah ugurlu gelır:Saruboceq:

slm kızlar,sayfanıza ziyarete geldim,umarım en kısa zamanda hayırlı haberlerinizi duyarız,Rabbimden diliyorum,hamilelerin duası kabul olurmuş derler inş,olur,size moral olsun ,sevgiyle kalın.

benide yazarmısın canım 3 senedir istiyoruz ama 2,5 sene önce bi düşük yaptım 6 haftalıkken düştü bakalım bu ay incir kürü ve keçiboynuzu kürü denemek istiyorum adet tarihim 6 aralık hayırlısı bakalım hepimizin bebegi olur inş

AYSBAR..........14 KASIM
ZEYTİN26........19 EKİM ??
ENTELLİYE .....24 KASIM
REYYAN86.......14 KASIM
SUPERİSİ663.....4 ARALIK
ARDA.................26 KASIM
CORNELİA.........16 EKİM??
BURCUSAL.........2 ARALIK
GUNDOGMADAN ..1 ARALIK
SWEETBABY17......22 KASIM
YASEMIN84.........8 ARALIK
AYTİŞŞ ............22 ARALIK
MİLKSHAKE....8 ARALIK
CUCU_PETE.....15 KASIM
HÜZÜN _YILI ........10 KASIM
ELÇİNZEYNEP........6 ARALIK
GÜLCEZA..........6 ARALIK

hadı bakalım ınsallah hayırlı .listeyı yapan arakadas yok ortalıklarda bu seferlık benden olsun ınsallah bır bır hamıs kalırız :Saruboceq:

Aysbar..........14 kasım
zeytin26........19 ekim ??
Entelliye .....24 kasım
reyyan86.......14 kasım
superisi663.....4 aralık
arda.................26 kasım
cornelia.........16 ekim??
Burcusal.........2 aralık
gundogmadan ..1 aralık
sweetbaby17......22 kasım
yasemın84.........8 aralık
aytişş ............22 aralık
milkshake....8 aralık
cucu_pete.....15 kasım
hüzün _yılı ........10 kasım
elçinzeynep........6 aralık
gülceza..........6 aralık
trapper55......26 kasım

kıslar herkez buradn durumu yazsınkı kım hamıs kalmıs kım bı daha ay denemeye devam etcek bılelım ona gore lıste yenıleyelım ok ınsallah hepımız hamıs kalırız rabbım dualarımızı kabul etsın:Saruboceq:

canım benımde 1,5 yıl oldu ama hala hamiş deilimm.son adetim 14 kasım en son gün ..geri sayım bsladı son 2günn.inş olmazz.çünkü buay cok umutluyum belirtilerim var inş hamileyimdir ve sizlerde inşş allah kimsye aratmasın...

CANIM INSALLAH HAMISINDIR RABBIM GONLUNE GORE VERSIN INSALLAH DUALARIM SENINLE VE SENIN BENIM GIBI BUTUM ANNE OLMAK ISTEYENLERLE :Saruboceq:

günaydin kizlar nasilsiniz bugün??moraller nasil bakalim???

GUNAYDIN CANIMCIM NASIL OLSUN COK SUKUR ALLAHIM BETERINDEN SAKLASIN .MORALLERI BOZMAYALIM ALLAH BUYUK ONUN DEDGI OLUR DUA EDELIM SADECE SABIRLA VERICEK BI GUN BIZDE VAKTI SAATI GELINCE INSALLAH a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…