Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

cucu_pete..........15 kasım??????????????
gamzeli..............19 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
gizemx................21 kasım????????????
berre10...............22 kasım??????????
svlkbr..................22 kasım????????????

KIZLAR TEST YAPTINIZMI NELR CIKTI ANLATIN BAKALIM BEN DAHA TEST YAPMADIM NE ZMAN YAPSAM CIKAR ???

tatlım ekleriz tabikide ne yazalım adet tarihine 14 kasımmı 14 aralıkmı?sen söyle yazalım hemen.....

CANIM BENİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENİM ADET TARİHİM GEÇTİ ŞİMDİLİK BEKLEYİŞTEYİM İNŞALLAH HAYIRLI HABERLER ALIRIM ALLAHIN İZNİYLE SİZE HABER VERİCEM KIZLAR ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN KENDİNİZE DİKKAT EDİN:1hug:

arkadaşlar günaydın herkese iyi bir hafta diliyorum umarım herkes iyidir ben regl şokunu atlattım bomba gibi yeni haftaya başladım bu arada tüm öğretmenlerin ve benim:) öğretmenler günümüz kutlu olsun

merhaba kizlar; regle tarihimi 1 aralik vermistim, erken yumurtladim 27 kasim olmus oldu. bu sabah test yaptim tabiiki de negatif!!!!!!!!!! cilem daha dolmadi demek kizlar; beni silin lutfen ya da ben de silerim. uzulemedim bile artik oole alistimki; 13 belki de 14 ay deneme, hicbir sorun yok olmuyor olmuyorrrrrrrrrr!!!!!!!!!!

canım üzülme her şeyde vardır bir hayır hepimiz aynı stresi yaşıyoruz aylardır sana ne gibi tetkikler yapıldı paylaşır mısın

Kzılar merhaba bugün adet günüm ama adet olcam galibasenağlama:1no2: DUA EDİN NOLUR

KIZLAR Bİ DE BENİM DOĞUM GÜNÜM BUGÜN NOLUR ALLAHIM İNŞ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ Bİ BEBİŞİM OLACAĞINI ÖĞRENİRİM BU AY NOLUR:çok üzgünüm:

KIZLAR Bİ DE BENİM DOĞUM GÜNÜM BUGÜN NOLUR ALLAHIM İNŞ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ Bİ BEBİŞİM OLACAĞINI ÖĞRENİRİM BU AY NOLUR:çok üzgünüm:

canım doğum günün kutlu olsun dediğin gibi allahım sana en güzel hediyeyi versin

ayrıca bütün ögretmen arkadaslarımızın öğretmenler günü kutlu olsuna.s.

canım üzülme her şeyde vardır bir hayır hepimiz aynı stresi yaşıyoruz aylardır sana ne gibi tetkikler yapıldı paylaşır mısın

esime sperm testi bana hormon testleri, rahim filmi ve postcoital diye mukus kalitesini olcen test. doktor baska da yapilcak tetkik yok dedi. her sey cok normal hatta cok guzel yumurtluyorsun dedi. inanir misin insan dusunuyoki, bir derdin var dese de, tedavi olsam da, hamile kalsam((((((

genelde fena degil psikolojim ama bazen oole yoruluyorumki kizlar, Allahim ne olur artik test etme gucum azaliyor diyorum kendime. ama Allah ol demeden olmayacak iste. Insallah bugunlerde sizler guzel haberler verirsiniz, inanin oole seviniyorumki hamile haberleri alinca:))

merhaba arkadaşlar bende 13.aydayım artık tetkikler başladı. adet tarihim 5 veya 6 aralık..

merhaba arkadaşlar bende 13.aydayım artık tetkikler başladı. adet tarihim 5 veya 6 aralık..

ayni donemde ayni acilari cektik desene. psikolojik olarak, tetkiklerden korkma, Insallah hepsi temiz cikcaktir, esine sperm testi yapildi mi? zaten en onemlisi o; kadinlarda sorun olsa da inan cozumu var; spermin de cosumu var da, yine de spermden sonra daha rahat ol tatlim.

doğum günün kutlu olsun canım a.s.işallah güsel bi süprizle bebiş haberini alırsın

betty aysbar trapper55 ve ismi aklıma şuan gelmeyen diğer öğretmen arkadaşlar öğretmenler günümüz kutlu olsun

merhaba öncelikle tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü ve sevilinde dogum gününü kutluyorum kızlar benim fikrim kolay hamile kalmakla ilgili herkes bildiklerini yazarsa bence birbirimize yarar sağlayabiliz.Beklenen yumurtlama tarihinden 2 gün önce başlayarak gün aşırı ve sabah ilişkiye girmek, ilişki sonrası bel altına yastık koyarak 1 saat kalkmamak, stres yapmamak, ilişki öncesinde ve sonrasında vajen içini yıkamamak, gerekiyor ben yalnızca bunları biliyorum daha fazla bilgisi olan arkadaşlar eklemeler yaparsa sevinirim inşallah allah hepimize nasip eder:teselli:

çok özür diliyorum yanlış yazmışım dogum günü olan duyguymuş doğum günün kutlu olsun canım inşallah hamişsindir:CüvCüv:

duygucum dogum gunun kutlu olsun inş cok guzel bı dogum gunu hedıyesı alırsın cıft cızgıyı gorerek rabbım cıft cızgı gormeyı hepımıze nasıp etsın ınsallah .

kıslar ya ne dıcem adet oldugum ılk gunden bu yana sayıyorum bugun 20. gunum dolayısla yumurtlamam gecmıs tır ama ben hergun atesımı olctum hep 35 8 35 6 bugunde 35 9 du yanı ben bu ay yumurtlamamısmıyım gecen ayda doktora gıtmıstım sol tarafta 3 yumurta olmus dıyodu ama benım atesım en fazla 36 7 oldu o yada yumurtam mı catlamadı ben hıc bısı anlmadm doktor kontrolunde gorunurde tahlıllerde hıc bısı cıkmadı esımın spermıyogramıda ıyıydı ama nıye bole oluyo bu ay 9 ay oldu ama hala bısı yok 1 sene dolmadanda bakmıyolar adam gıbı ne yapcagımı sasırdım vallahı bana b akıl verın ben duzenlı yumurtluyomuyum veya yumurtam catlıyomu bunu nasıl ogrencem ne olur yardım !!!!allahım hepımızın yardımcısı olsun en kısa zmanda versın ınsallah bebıslermızı kucagımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…