Gebe kalmakta zorluk çekenlerrr buraya!

duygucum dogum gunun kutlu olsun inş cok guzel bı dogum gunu hedıyesı alırsın cıft cızgıyı gorerek rabbım cıft cızgı gormeyı hepımıze nasıp etsın ınsallah .

kıslar ya ne dıcem adet oldugum ılk gunden bu yana sayıyorum bugun 20. gunum dolayısla yumurtlamam gecmıs tır ama ben hergun atesımı olctum hep 35 8 35 6 bugunde 35 9 du yanı ben bu ay yumurtlamamısmıyım gecen ayda doktora gıtmıstım sol tarafta 3 yumurta olmus dıyodu ama benım atesım en fazla 36 7 oldu o yada yumurtam mı catlamadı ben hıc bısı anlmadm doktor kontrolunde gorunurde tahlıllerde hıc bısı cıkmadı esımın spermıyogramıda ıyıydı ama nıye bole oluyo bu ay 9 ay oldu ama hala bısı yok 1 sene dolmadanda bakmıyolar adam gıbı ne yapcagımı sasırdım vallahı bana b akıl verın ben duzenlı yumurtluyomuyum veya yumurtam catlıyomu bunu nasıl ogrencem ne olur yardım !!!!allahım hepımızın yardımcısı olsun en kısa zmanda versın ınsallah bebıslermızı kucagımıza

canım ateş ölçme yöntemi değişiklik göstereblir her insanın farklı oabiir...ovulasyon testleri satılıyo onardan alabilirsin kolayca öğrenirsin yumurtlama gününü yada biraz daha bekleyip doktora gitçeksin doktor zaten her ay söyler sana ne zaman yumurtladığını.....

kızlar şu liste işine hep beraber el atalım ben takip etmekte biraz zorlanıyorum en azından bir iki sayfa yazı olunca biri güncellesin...ben olduğum zamanlar yaparım...

bu arada kızlar öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım...çok yoğundu bugün daha yeni geldim biraz yatıcam çok yoruldum bugün klomende 4. günüm yarın bitiyo çok heyecanlıyım.....

HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

KIZLARRRR.......HABER VERİN HAMİŞMİSİNİZ..........

cucu_pete..........15 kasım??????????????
gamzeli..............19 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
gizemx................21 kasım????????????
berre10...............22 kasım??????????
svlkbr..................22 kasım????????????

dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
sivaslı58...............24 kasım
hduygu.................24 kasım
özçeliksena........25 kasım
saliha61.............25 kasım
jjuliett.................25 kasım
arda................. 26 kasım
incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55.................18 aralık
sweetbaby17............20 aralık
aytişş.......................22 aralık
sevilim......................24 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek:

Son düzenleme:
HEPİMİZE UĞURLU GELİR İNŞALLLAAAHHHH :Saruboceq:

KASIM AYI LİSTEMİZ.....

KIZLARRRR.......HABER VERİN HAMİŞMİSİNİZ..........

cucu_pete..........15 kasım??????????????
gamzeli..............19 kasım??????????????
bs_hn..................21 kasım???????????????
gizemx................21 kasım????????????
berre10...............22 kasım??????????
svlkbr..................22 kasım????????????

dilekumur............23 kasım
balımecrin............24 kasım
nergis55...............24 kasım
Entelliye .............24 kasım
sivaslı58...............24 kasım
hduygu.................24 kasım
özçeliksena........25 kasım
saliha61.............25 kasım
jjuliett.................25 kasım
arda................. 26 kasım

incisu................30 kasım

ARALIK AYI LİSTEMİZ.....

sıla8......................1 aralık
sweetbaby................1 aralık
burcusal..................2 aralık
superisi663.............4 aralık
serdi......................4 aralık
pembeinci ..............5 aralık
gelgit......................5 aralık
gülceza.....................6 aralık
milkshake..................8 aralık
elçinzeynep................8 aralık
yasemin84................8 aralık
aycank......................8 aralık
zeytin26....................8 aralık
ceylan83....................10 aralık
arnavutgüzeli84...........11 aralık
reyyan86 ..................16 aralık
tubayok.....................16 aralık
betty0........................17 aralık
trapper55.................18 aralık
sweetbaby17............20 aralık
aytişş.......................22 aralık
sevilim......................24 aralık

HAMİŞLERİMİZZZ.......

hüzün_yılı.....:CüvCüv:

aysbar...........:CüvCüv:

:CüvCüv: :emir_bebek: :nazar: hihoyyyt :CüvCüv: :emir_bebek:

kendimi sildim kizlar liste nasil duzeltiliyor bilemedim aslinda.

çok çok çok teşekkür ederim kızlar sağolun inş dediğini<z gibi olur rabbim duamı kabul eder

elçin zeynep cim ben doktora gittim eğer her ay adet oluyorsan yumurtalıkların çalışıyor demektir dedi

bebişim şimdilik bana rahatsızlık vermiyor rahat hamilleik geçiriyorum.sabırsızlıkla 5 aralık gününü bekliyorum.inşallah bebişimin kalp atışını duyarım.bir türlü vakit geçmiyor sanki...
sizlerden ne var ne yok
hüzün yılı pek takılmıyor buralara unuttu herhalde biziiiii

aysbarcım inşallah duyarsın bebişinin kalp atışını...benimde yarın klomenim bitiyo perşembe günü doktora gidiyorum...

esime sperm testi bana hormon testleri, rahim filmi ve postcoital diye mukus kalitesini olcen test. doktor baska da yapilcak tetkik yok dedi. her sey cok normal hatta cok guzel yumurtluyorsun dedi. inanir misin insan dusunuyoki, bir derdin var dese de, tedavi olsam da, hamile kalsam:KK43:((((((

genelde fena degil psikolojim ama bazen oole yoruluyorumki kizlar, Allahim ne olur artik test etme gucum azaliyor diyorum kendime. ama Allah ol demeden olmayacak iste. Insallah bugunlerde sizler guzel haberler verirsiniz, inanin oole seviniyorumki hamile haberleri alinca:))

canım üzme kendini inan ki herşeyin hayırlısını dilemek gerek rabbim hepimize herşeyin en hayırlısını en uygun zamanda nasip etsin umutla ve sabırla beklemekten başka çaremiz yok

:nazar:kızlar ben yeni üye oldum,ben 1.5sene önce hamile kalmışdım,ama 3aylıkken bebeğim karnımda öldü,evleneli 3sene oldu, ilk bebekden sonra olmuyo,çok üzülüyorum,doktora gittim hiç bişeyn yok diyo,eşimde de sorun yok,inşallah isteyenlerin,herkesin olur,allah aratmasın kızlar,ben bir de anaokulu öğretmeniyim,3yaş grubuna bakıyorum,o kadar güzeller ki,dayanamıyorum,nerdeyse her gün ağlıyorum,neyse sizin de canınızı sıkmayayım,allah gönlümüze göre versin inşallah

hamişleri tbr ediyorum arkadaşlar..ben bugün kan testi yaptım yarın alıcam sonucu yazarım sizlere

bende burdayım cnm...

leylam hoşgeldin cnm aramıza hiç canını sıkma biz burada aynı kaderi paylaşıyoruz...

hamişleri tbr ediyorum arkadaşlar..ben bugün kan testi yaptım yarın alıcam sonucu yazarım sizlere

arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız bize bildir mutlaka benimde geri sayımım başladı ayın birinde inşallah olmamda hamileyimdir allah hepimize nasip etsin

iyiyim hayatım nasıl olayım işte...bebişi bekliyoruz...karnım ağrıyor klomen yüzünden yarın son günüm perşembede doktora gidicem çatlatma iğnesini yaptırır heralde... sen nasılsın cnm???

iyiyim bende işte canım inşallah güzel haberlerle gelirsin canım doktordan yoğun bir okul günü ardından ev üstüne yazılı sorusu derken ancak oturanildim bende koşuşturmaca devam yani

X