Gebe kalamayanlar buraya.....

Neyse yarın deneyim ben onu sağol Can'ım inşallah Hakkı'mızda hayırlısı olur :/

rica ederim canım amin inşallah başka belirti falan yaşıyor musun adet beliirtileriyle aynıymış
Can'ım adetim 1 gün gecikti bide karnımın sol altı aslında kasık sayılıyor bi kaç gündür kalp gibi attı ağrı başladı aslında aklıma gelmedi hamilelik olabilirim die ama sonra bi düşündüm bide son Zaman'larda acıkıyorum çok sık bebeğim bunlar var sende varmı bişeyler

hamilelik belirtileri gibi duruyor canm hayırlısı yok malesef canm ben bu ay da hamile kalamadım malesef bende tsh yüksekliği var 1 aydır

Bilmiyorum da Can'ım bendede adet düzensizliği bar gecen ayda söktürücüyke hasta oldum ama hiç bi problemim yok Allah'a şükür biraz yaşıma verdi daha gencim die heralde hayırlısı olsun kuzum Aa gecmiş olsun olsun umut kaybetmek yol umarım bu ay sana da banada uğurlu gelir

sağol canım amin Allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin inşallah

Günaydınlar ben 39 yasındayım ve 3 aylık evliyim Dr gıtık test yaptırdık fhs 21 lh 18 cıktı Dt cok zor dedı gebe kalman tüp bebek dedı ertesi ay baska Dr gıtık bu teste fhs 21 lh 31 Cıkmış bu Dr senden tıp bebekte olmaz dedı uffffff bır ay ıcınde neden boyle oldu bılmıyorum o ay cıkan prcemı cayı içmiştim acaba ondan mı oyle oldu

Kizlar yardim lutfen 4 gun gecikti adetim nornalde gecikmez lekenmelerim olurdu ole adet olurdum simdi test yapgim negatif acaba yumurtalar cokmu buyudu kist olemi oldu korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…