Gebe kalamayanlar buraya.....

Hemen hamile kaldılar ama bunu eski ebeler yapıyor düzeltmeyi aslında şöyle diyim biz kadınlar bilmiyoruz hassas olduğumuzu adet olduğumuz dönemlerde ağır kaldırmak ağır Bi eşyayı çekmek vs bunları yapıyoruz ya rahim de ters dönermiş

Benim doktorunlm bunun genetik bisey olduğunu söylemişti hani sonradan olan bisey değilmiş doğduğumda boyleymis belki alakasi yoktur gebelikle ama ben sadece ayni durumda olup da hemen hamile kalan varmi merak ettim bu arada senin durumuna da cok üzüldüm keşke bugünesini dinlemeyip dogursaydin bebeğini allah bu şekilde imtihan ediyor seni de demekki inş en Lisa zmnda bebeğini kucagina alirsin

Amin inşallah senin durumun farklı Can'ım senin bebeğin inşallah olur bende erken menopoz teşhisi de koydular daha 29 yaşındayım en son doktora gittim gitmeden önce bol incir suyu içtim ve yumurtam var olduğunu ve çok güzel dedi.sonra ben klomen falan kullandım incir suyu havuç içtim adetim bu ay 12gün gecikti geçen salı test yaptırdım kanda negatif çıktı ama doktorum bekle dedi yalnız ben ümitli değilim

Ne kadar doğru bilmiyorum ama bende rahim ters olunca geç kalınıyor diye duydum. Ama bu kişiden kişiye değişir herhalde. Bunu ebeler düzeltiyor sanırım ama bence öyle şeyler yaptırma derim sonra daha kötü bişey olur allah korusun..

Sermincigim bana usutmussun gibi geldi drar yollarında iltihap yada vajinit olmuş olabilirsiniz ara ara bendede oluyor o ayrıca sert davraniyosa normaldir
Üşütme yok canım yani üşüttüğüm zamanları biliyorum yumurtalıklarımda ağrı olur. Benim kanama olayı epeydir var üç sene falandır var yani. Ama ara ara oluyor her zaman değil dr da bazen olur normaldir diyor. Acaba yapışıklık mı var diyorum? Ahh bir hsg çektiremedim ki..!!

Sermin benzesebu aya kadar ara kanama ooluyordu ama cok cok az kilcal damar gibi i usutmeden oluyonus bu ay yoktu doktora gittim tarlusal verdi ara kanamani keser adetini düzene sokar hamilelik hormonlarini arttirir dedi girdim nete arastirdim adet sokturucuymus benim adetin düzenli zaten diyip kullanmadim düzgün hormonlarimi bozmak istemedim

Kardelen ters rahim için babada ebeyi dilediler yok çevirip duzeltiyonus diye de ben inanmadim ya kadim nasip cevirsin rahmi
bılmıyorumkı canım bu isı yapan kadınlar cok benden baska cevremde bu kadınlara gıdenler hepsi o ay hamıle kaldı ama benım bebısın nasıbı yok 24 aydır ne yapmadımkı artık asılama yada tup bebek normal yoldan olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…