Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar 15 gündür adetim gelmedi geçen ay da böyle olmuştu. Dün gittim yumurtan çatlamamış kiste dönüşmüş dedi doğum kontrol hapı verdi sizce ne yapmalıyım

Sude senin hamilelik hikayen nedir oldu mu olmadı mı birbirimizi tanıyalım diye soruyorum
Bilmiyorum ki 4.gün olur mu olur herhalde tam bilgim yok.
Ben 2 senedir uğraşıyorum hiç bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim
1 düşük var sonra da hamile kalamadık klomen kullandım femara kullandım tüp bebek aşılama hsg histereskopi hepsi yapıldı ama gebelik oluşmadı
Senin nasil

Doktor banada oyle soylemisti yumurtan kist opmus dogum kontrol hapi verdi adet alunca gel dedi gittigimde klomene baslatti hemen sonrada yumurtan buyumedi dedi yani doktorum hatami etti hemen klomene baslamama

Bu a
Doktor banada oyle soylemisti yumurtan kist opmus dogum kontrol hapi verdi adet alunca gel dedi gittigimde klomene baslatti hemen sonrada yumurtan buyumedi dedi yani doktorum hatami etti hemen klomene baslamama
Bu anlattığın gibiyse sıkıntı yok
Kist için doğum kontrol hapı sonra adet olunca klomen yumurtaların buyumemis dozu artirmali veya başka bir ilaca geçmeli femara gonalf vb

Bilmiyorum ki 4.gün olur mu olur herhalde tam bilgim yok.
Ben 2 senedir uğraşıyorum hiç bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim
1 düşük var sonra da hamile kalamadık klomen kullandım femara kullandım tüp bebek aşılama hsg histereskopi hepsi yapıldı ama gebelik oluşmadı
Senin nasil
Beynimde 2.5 sene oldu uğraşıyorum ama olmadı bu ay aşılama yaptırdım sındı sonuç beklıuorum sen hangı hastanede küme yaptırdın

Kizlar carsamba gunu catlama ignesi yapturdim o gun ovulasyon testi yaptim cift cizgiydi persembe gunu t c den koyuydu cuma gunu yine oyle bugunde c t den koyu sizce bugunudegerlendirmelimiyim

X