Gebe kalamayanlar buraya.....

Sude benim hamilelik Hikayem de şöyle
22 yaşımda evlendim yıl 2012 biz hemen düşündük çünkü genç anne olmak çok istemiştim hiç korunmadik 2 yıl olmadı doktorlar daha çok kucuksunuz acele etmeyin diyordu sürekli sorun da yoktu eşim e de bakıldı Sperm ileri hareketi çok zayıf çıktı. Üç ay ilaç kullandı. Benim bazen sağlıklı hormon degerlerim değişti bazen kist oluştu. Hep bu aydan sonra olacak ümidiyle Allah a sığınarak bekledik. Her ay gecikmesine test yapardim aglmazdim ama gözlerim dolardı hayırlısı daha zamanı var Rabbim bekletmek istiyor derdim. Adanaya tasindik artık burda dalında iyi bir doktor bulup küçük de olsa bir tedaviden başlayalım dedik. 2 buçuk yıl olmuştu bu süre zarfında evleneli . Bir arkadaşım da 2 yıl hamile kalamisti Dr Levent toksoz ü bana önerdi çünkü o hamile kalmıştı.
Ben de gittim anlattım beklentilerimi her şeyi araştırın rahim filmi bile çekin dedim doktor klomen ve catlatma iğnesi kullanalım bu ay olmazsa detaylı bir araştırma yapalım dedi kabul ettim. Ve o ay hamile kaldım 6 ay boyunca kanamam oldu ve sonunda doğum oldu Bebeğimi kaybettim aslında ben bu tür olaylara kaybettim gözüyle pek bakmıyorum cennete bir evlat yolladım aslında kazandım diye bakıyorum tabi uzulmedim değil çok üzüldüm çünkü anne olmak çok istemiştim olsun dedim bunda da vardır bir hayır. Doktorum 6 ay düşünme dedi . 6 ay geçti. Düşünmeye başladık 3 aydır istiyoruz ama Rabbim yine bir bildiği var ki bekletiyor 3 aydır kendi haline bıraktık o kadar istiyorum ki doktora gitmeden Allah ol desin ama belki vesile doktor olmasını istiyor. Veren Allah. vesile dünyadaki ebeler doktorlar ilaçlar. Bu ay da yumurtan çatlamamış kist e dönüşmüş dedi. Şimdi o atılacak bir ay kistten arinmaya çalışıcam sonra ki ay nisanin sonunda tedavi uygulanacak bakalım hayırlısı 26 ya girdim yaş olarak.

Benim yaş 31 oldu zamanı geldi 3 sene olcak evleneli zaten 3 sene sonra isterim demiştim ben .ama kendiliğinden hamile kalınca 6.ayda sonrasi geldi olmadı olmayınca tedaviler vs iste2senedir uğraşıyorum. Haziranda 3 sene dolcagi için rapor çıkartıp tüp bebek 2.deneme yapıcaz umarım gerek kalmaz o zaman kadar kendiliğinden olur Allahım isterse olur .ben de pko var eşimde sıkıntı yok her ay yumurtam da büyüyor ama sonuç yok

Meleğin cennete uçmuş Allah sana kardeşlerini gondersin inşallah

Ben her yolu denedim 1. Hamileliğim de doktor bitkisel yöntemler ebe falan çünkü kimin vesile olacağını bilemiyosun ben 3 bilgiyle hamile kalmıştım epey gittim ilişkiden sonra yarım saat gibi bacaklarını yukarıda tut sonra esin ayaklarından silkelesin 1 defa demişti. Doktor tedavisi olduğum ay ebenin söylediğini de yaptım o ay eşime Her gün keçi boynuzu kürü icirdim o ay hamile kaldım.

nasıpten otesı yok.. tedavıyı ugrası elden brakmamak lazm tabıkı ama rabbm ol dedıkten snra oluverır.. rabbm benmle brlkte tum ısteyenlere saglıklı hayrlı ewlatlar nasıp etsın tez zamanda ınsaallah. amınnn

Ya konu actim kimse cevap vermedi rahmin ters olmasi gebeliğe engelmi bilen biri varsa lütfen yazsin ya doktorlar değil dyo ama o sekil geç hamile kalan cok insam var geciktirirmi acaba 4 aydir yok

İyi pazarlar kızlar size bişey sorucam ayıptır söylemesi ilişki sırasında eşim hızlı olduğunda sol kasığımda ağrı oluyor bu yüzden hep eşime derim bana nazik davran ağrım oluyor diye. Acaba diyorum sol tarafta yapışıklık falan mı var? Yani yapışıklık olunca ağrı olurmu ilişkide? Birde bazen bende ilişki sonrası hafif kanama olur sizde de böyle sorun var mı? Dr sorduğumda cvp alamadım lütfen bilginiz varsa yardimci olun

Sermincigim bana usutmussun gibi geldi drar yollarında iltihap yada vajinit olmuş olabilirsiniz ara ara bendede oluyor o ayrıca sert davraniyosa normaldir

Ya konu actim kimse cevap vermedi rahmin ters olmasi gebeliğe engelmi bilen biri varsa lütfen yazsin ya doktorlar değil dyo ama o sekil geç hamile kalan cok insam var geciktirirmi acaba 4 aydir yok
Ben duymuştum rahim tersliğini hatta benim tanıdıklarım rahim tersmiş düzlendiği ay hamile kaldılar.canım şöyle söyleyim sana rahim tersliği doktorlar bilmezmiş.

Ya düzeltilmesi gün bi durum yokmuş doktor da gebe kalmakla bi ilgisi yok dedi saglak yada solak olmakgibi dedi ama ben rahmi ters oolanların geç hamile kaldiklarini duydum düzeltme olayıni doktorlar yapmiyo zaten BN sadece ayni durumda olan varsa kacunci ay hamile kaldiklarini öğrenmek istedim

canım nasılsın ne durumdasın merak edıyorum senı[/
Meleğin cennete uçmuş Allah sana kardeşlerini gondersin inşallah
bende 5 yıllık evliyim üç sene önce eşim istemedi kürtaj oldum önceki evliliğinden üç çocuğu var onları istedi benim çocuğumu aldırdı sonra pişman oldu ve şimdi çocuk istiyor allah vermedi üç yıldır tedavi oluyorum yoruldum yoruldum napacagımı bilmiyorum tüp bebekte istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…