Gebe kalamayanlar buraya.....

Evet benim de bildigim catlama sonrasi kuculmeye buzulmeye basliyor yumurta. Belki yeterli buyukluge ulasmiyorsa yumurtan klomen vb ek tedavi verecektir

Selam herkese. Klomen + catlatma ignesi deneyimi olan sevgili arkadaslarim, bu ikilinin oldugu ayda istenmeyen regli 28. Gunde falan bekliyoruz degil mi? Hamilelik disinda gecikme yine de mumkun mu bu ikili ayinda? Daha benimkine zaman var ama ona gore gun sayayim diye soruyorum. Doktorum bi hafta gecikirse reglin gel dedi ama sanki 28. Gun belli olur diyenler de var?!

Cevap veren oldu mı bilmiyorum ama sorun yok, ben de gittim igne vuruldum sonra ise dondum. Gittiginde yumurtana bakar istenen buyuklukteyse catlatma ignesi yapar buyuk ihtimalle.
Teşekkürler cevap için insan tedirgin oluyor doktorlarda tam açıklama yapmıyolar ilk defa deniyecem tedaviye yeni başladım

Selam kizlar benim durumum da vahim kurtaj oldum 7 ay once bebegimin kalbi durmustu.simdi de doktor rahim duvarimin ince olduğunu rahim filmi cekmem gerektigini soyluyor bilgisi olan varmi bu konu hakkinda
Rahim duvarını kalışlaştırmak için ilaç tedavisi oluyor benim bildiğim. Rahim filmide tüplerde yapışıklık tıkanıklık varmı bakmak için. Demek ki doktorun gerek görmüş yap bence özellikle kürtaj sonrası yapışıklık falan olabiliyormuş

Hiç yumurta takibi yapmadım ama öyle olabiliyor malesef

Nerden baksan 10 gün var sonuç için niye şimdiden kendini üzmeye başladın. Canım bak çok şükür bi tedavin var, bişeyler yapıyorsun umutlarını söndürme, moralini yüksek tut ki sonuç iyi olsun. Biliyorsun ki stres senin düşmanın şu an. Benim hiç iğnem, ilacım, aşılamam vs hiçbirşeyim yokken her ay umutlanıyorum. Senin daha güçlü olman lazim 1_0 yenik başlama lütfen

Ahh canım meleğin gelsin de 35. günü öğrensen de olur.. Biz müjdeyi bir hafta geç almaya razıyız

Ahh ah.. Her ay yasadigimiz bu cokkunlukler artik bitsin guzel haberi ver bize Allahim..
İnşallah canım inşallah.. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Önce Hiç olmayanlara nasip etsin mevlam bebek özlemi çekenlerin hasretini dindirsin.. Sonra da kardeş özlemi çekenlerin inşallah

Canim bes gun klomen kullandim igne verdi menogos uc gunde onu yaptrdim

Dogrudur ama klomende va dogru dozu bulmak da zaman alabilir, moralini bozma sen. Klomende okumussundur gunde 5 ilaca kadar cikilabilir yaziyordu. Anladigim 1-2 işe baslatiyorlar yetersizse arttiriyorlar. Bu ay icin boyle olmus da olabilir. Bazi aylar yumurtlamaz bile kadinlar denir hep. Sen doktorunun onerdigi yoldan devam et bence. Mesela benim doktorum bu klomen tedavisinden once rahim filmi istedi cektirdim ben de. Bir sorun varsa bosuna tedavi yuklemek istemedi bana.

Ama doktor asilama diyo once bi sorun yok dedi bana birde ben dogum kontrol hapi kullandim bi ay onun etkiside buyutmemis olabilir kafami karistrdi doktor gercekten niye asilama diyor simdi

basta sorun yok dedi hersey normal simdi bisey yapmicaz diyo rahim filmi yani bi ay tedavi oldum en azindan bi kac ay olmuyomu bu tedaviler
Diğer arkadaşlar daha iyi bilirler tabi ama bildiğim ve burdan okuduğum kadarıyla yumurta takibi üç ay sürüyor en az.bu ay yumurtan gelişmeden küçülmüş yani bu aya yapılacak bişey yok fakat bidaha ki ay için klomen +çatlatma iğnesi falan denenebilir yani süreç böyle oluyor benim bildiğim birkaç ay ilaç tedavisi ile takip olmadı rahim filmi daha sonra aşılama vs. Hsg biraz daha can acıtıcı olabiliyor bu yüzden hemen değil daha sonra çekiliyor.

Bilmiyorum bugün sabah uyandığımda beyaztortu gibi akıntı gelmiş çamaşırımada bulaşmış çok koyu sarı tutmadı örnek mi geldi yada bilmiyorum çok şükür evet ama ne olacağım belli degil

Ama doktor asilama diyo once bi sorun yok dedi bana birde ben dogum kontrol hapi kullandim bi ay onun etkiside buyutmemis olabilir kafami karistrdi doktor gercekten niye asip
Yani bende okudugum kadariyla İlaclar igneler tedavi sureci bi ayda bitermi ilac vermicem dedi bi aylik tedaviyle asilama diyo bulundugum sehirde doktor yokki oyle guvenip gidesin

İnşallah tutulmuştur cnm benimde kasık ahrisi ve göğüs hasssasiyetim vardı adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim inşallah sende hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…