Gebe kalamayanlar buraya.....

İnşallah tutulmuştur cnm benimde kasık ahrisi ve göğüs hasssasiyetim vardı adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim inşallah sende hamilesindir
İnşallah canım inşallah inşallah ya gerçekten çok sevindim bu haberine beyaz akıntın da olmuş muydu şuan adet olucakmış gibi rahimde sancı var o da oldu mu sen de canım altıncı günüm bugün

İnşallah canım inşallah inşallah ya gerçekten çok sevindim bu haberine beyaz akıntın da olmuş muydu şuan adet olucakmış gibi rahimde sancı var o da oldu mu sen de canım altıncı günüm bugün

Anliyorum seni canim ama bak cok streslisin ben burdan bile anliyorum bunu. Soylemesi kolay uygulamasi zor biliyorum ama daha 6. Gunundesin daha zamani var bir sakin kalip bekle dua et iyi dusun. Sen her belirtide olumsuz bir sey ariyorsun. Beynine vucuduna gonderdigin mesaj da hep olumsuz. Belirtiler kisiden kisiye degisiyor, birinde tutmama gostergesi olur digerinde gebelik belirtisi olur. Sakin kal, guzel dusun ve sana iyi gelen seyleri yap bugunlerde

Ahh canım meleğin gelsin de 35. günü öğrensen de olur.. Biz müjdeyi bir hafta geç almaya razıyız

Cok haklisin canim. Sabir lazim. Aynen ne guzel dedin, sonucu guzel olsun mujdeye ciksin da insan bekler beklemez mi... Bugunlerde ruyalarimda hep guzel haberi aliyorum. Bebis gormuyorum ama cift cizgili testler, yuksek kan sonucu degerleri goruyorum. Allahim hayirlara cikarsin insallah. Umutluyum, malum umut sonsuz...

Ama doktor asilama diyo once bi sorun yok dedi bana birde ben dogum kontrol hapi kullandim bi ay onun etkiside buyutmemis olabilir kafami karistrdi doktor gercekten niye asilama diyor simdi

Esin test verdi mi? Verdiyse sonucu nasildi? Anladigim genelde doktorlar erkekte bir sorun varsa kadinda da yumurta gelisimi istedikleri gibi degilse asilama dusunuyorlar. Bana da rahim filmi cekildi sorun yol sukur. Yumurtam buyuyor ama tam istenen mm buyukluge ulasamiyor. Esimin bi test sonucunda sayi sorunu cikti digeri iyi geldi. Benim doktorum da bu ay ilk kez klomen ve çatlatma ignesi verdi bekliyoruz sonucunu. Olmazsa asilama deneyebiliriz dedi. Ben de bazen diyorum boyle beklemektense sansi arttiralim asilama yapalim. Bazen de diyorum bi iki ay daha klomenle vs deneyelim. Hakkimizda hayirlisi hepimizin canim.

Haklısın canım ama bilmiyorum adet te olan şeyler i hissediyorum şuan zaten psikolojik olarak çöküntüdeyim tarif edemem yaşadığım aile vs

Haklısın canım ama bilmiyorum adet te olan şeyler i hissediyorum şuan zaten psikolojik olarak çöküntüdeyim tarif edemem yaşadığım aile vs

Cok haklisin ama biliyorsun bircok arkadas adet belirtilerinin aynisini yasadim tek fark adet olmadim diyorlar gebe olduklarini ogreniyorlar. Allahim ol dedikten sonra adet olursun gene de bakarsin gebesin. Baski stres sende cok galiba ama kendi kendini rahatlatmazsan yumurtaciklarin etkilenecek. Ya gebeysen? Bosuna stres yukluyorsun yavrucaga. Boyle dusun nolur

Allah razi olsun hepinizden sağol inşallah öyle olur dilerim ki Allah dan hepinize yavru nasip etsin hayırlısı ile inşallah bilemiyorum sonum hayırlı olsun inşallah inşallah Yarabbim inşallah

Bende ayni adet belirtileri vardı göğüs hassasiyeti kask ağrısı bel ağrısı akintim çok yoğun vardı ihtimal veremefim ama Rabbim nasib etti bende 4 yıl bekledim inşallah sanafa nasib eder rabbim

Bende ayni adet belirtileri vardı göğüs hassasiyeti kask ağrısı bel ağrısı akintim çok yoğun vardı ihtimal veremefim ama Rabbim nasib etti bende 4 yıl bekledim inşallah sanafa nasib eder rabbim
İnşallah canım benim benim de dört yıl oldu canım inşallah ayn en ben de o durumlardayım şimdi şikayet lerim aynı gögüsler şiş yanıyor

Tam olarak aynen de bu

Esimin sonuclarina iyi dedi bi sorun yok birde ilk defa ilac kullandim ondan oncesin de iyi diyodu doktor tutarsiz geliyor bana adet oldugum da baska doktora gidicem rize de secenekler sinirli birde

Esimin sonuclarina iyi dedi bi sorun yok birde ilk defa ilac kullandim ondan oncesin de iyi diyodu doktor tutarsiz geliyor bana adet oldugum da baska doktora gidicem rize de secenekler sinirli birde

Doktora guvenmek cok onemli tabii ki canim. Kar zarar bakinca doktor degisimi mantikli geliyorsa oyle yapabilirsin tabii bir bakis acisi daha gormus olursun.

Doktora guvenmek cok onemli tabii ki canim. Kar zarar bakinca doktor degisimi mantikli geliyorsa oyle yapabilirsin tabii bir bakis acisi daha gormus olursun.
Yani canim oyle moralimi bozduki sanki yumurtalarim hic buyumicek bi ay bakti hemen rahim filmi asilama yapalim diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…