Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

cnm benim hiçbirimizi ayırmamışsın çok tşkkürler
ben çeneli olaraktan hemen yorum yazim dedin sende çok sempatiktin
resmen bugün buluşmanın eğlencesiydin
şirine gibim bişeysin sen :)) herşey gönlünce olsun
hee bu arada kocanada hak verdim yane :asigim::asigim:

ahhhhh kordonnnn iyot kokusu denız esıntısı ozlettınız be memleketımı ank kurulugu içimi kuruttu
ahh ızmırde olup buluşmak var ızmır hanımları guzellıgı ıle sıklıgı ıle farkını ortaya koyuyor guzeldır memleketımın ınsanı sıcaktır samımıdır burayada yansıtmıssınız tesekkurler:enbuyukkk:

Murgizin annesi,First Lady ablam,Güneş ablam kocaman öpüyorum burdan sizi:1hug:
Yengecim Burcum,Nazar Boncuğum süper çıkmışsınız
Allah nazarlardan saklasın,dostluğunuz daim olsun inşallah...a.s.

ankaraya geldiğimde bende toplantı istiyorum. unutmayın sakın. sizleri seviyorum.a.s.:1hug:

canım keşke sende gelebilseydin. kulaklarını çınlattık bu arada. a.s.

cok isterdim bende valla olmadi neyse benim oldugum zamana denk gelirde sizler daha iyi tanima firsati our insallah ha bu arada neler konustunuz bakem canlarkaydirigubbakcemile3

irna ablammm da bakmışş
ayy çok tşkkürler övgü dolu sözlerin için
saol ablam saol herşey gönlünce olsunn
keşke sizide aramızda görebilseydik .................ŞenizŞenizŞeniz

harika bir buluşma olmuş haberleri aldım annemden:)
hepinzi çok tatlsınız
söylemeden geçemeyecem annecim çok güzel olmuşsun gene

kızlar hepınız harıkasınız dostlugunuz daım olsun a.s.(bu arada arkadakı sef garsonun bakısına dıkkat artık yeter der gıbı :roflol:)[/QUOTE]

ah be canım bir görecektin o garsonu. bizi kovalamadığına şükrediyoruz. :roflol::roflol:
adam son zamanlarda canından bezmişti. :sm_cool:

kızlarr canlarım benimmm ben ne diyim size herkes süper ben foto yuklemekten yorum yazamadım seveyom sizi :asigim: ne diyimki size

arkadaşlar güzel yorumlarınıza klavyelerinize tıklayan parmaklarınıza cümlelerinizin geldiği yüreğinize sağlık çok çook teşekkürler a.s. a.s.
inanın muhteşem bir buluşmaydı eğlendim coştumönceden tanıdığım yeni tanıştığım tüm arkadaşlar birbirinden harikaydı söyleyecek sözüm bitti

kankacanlar hepiniz harıka çıkmıssınız...öpüyorum hepicinızı ayrı ayrı...dostluğunuz daım olsun

cok isterdim bende valla olmadi neyse benim oldugum zamana denk gelirde sizler daha iyi tanima firsati our insallah ha bu arada neler konustunuz bakem canlarkaydirigubbakcemile3

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: hep aramızdaydın canım. inşallah geldiğinde senide tanıma fırsatımız olur.a.s.:1hug::asigim:

bu gün benim en mutlu günlerimden biriydi. iyiki sizleri tanıdım canlarım. çok eğlendim ve mutlu oldum. önceden tanıdığım ve sonradan tanıştığım arkadaşlarım, hepinizi çok seviyorum. iyiki sizleri tanımışım.a.s.

estağfurullah boncuum
ehi ehi

harika bir buluşma olmuş haberleri aldım annemden:)
hepinzi çok tatlsınız
söylemeden geçemeyecem annecim çok güzel olmuşsun gene

anasına bak kızını al sen nasıl bi afetsin merak ettim doğrusu :jeyyar:

güneş abla, yengeçburcu, sblue, nazar boncuğu, kibele ve adını şuan hatırlayamadığım diğer arkadaşlar hepiniz çok güzel çıkmışsınız öpüyorum arkadaşlar sizi Şeniz tekrarı nasip olur inşallah :Saruboceq:

ayyyyy ablaaammm cnm beniimmmm...Şeniz
Canımsınnn...çok teşekkürler cnm benimmm..Şeniz
aaa sen yemedinmi pastadan lülülülülülü

yiyemedim bensiz nası boğazından geçtü hain kadun:mymeka:senağlama

canım benim umarım yazada seni bekliyoz inş. kucak dolusu sevgiler bende sana güzel izmirimizden a.s.

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: hep aramızdaydın canım. inşallah geldiğinde senide tanıma fırsatımız olur.a.s.:1hug::asigim:

insallah arkadasim bende cok isterim sizleri tanimayi gerci resimlere baktikca tanimis kadar oldum bu arada ismine yakisiyorsun canim tam bir FirstLady sin nazar degmesinkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…