Galesiz insanla evlilik

Çocuk ilk eşten mi bu eşten mi anlamadım

şuan var olması mantıklı zaten ona bir şey demiyorum. hem zora koşup hem yoruldum demeniz ilginç, ev ve araba almışsınız bu zamanda kimsenin istese de yapabileceği şeyler değil bunlar 2 maaşla, şanslı olanlardansınız. e biraz da yorulacaksınız. kayınvalide çocuğunuza bakmak zorunda değil ki. hayatta da olmayabilirdi... ayrıca eşinizin annesine biraz maddi destek olması da sorun değil bence. ben bilemedim sizi de pek haklı bulamadım.
Antalya da yaşıyorum evi 290 bine almıştım 2020 de ve şuan kirası oturduğum evin en az 15000 TL kredim 7000 sizce mantıklı mı değil mi

Kusura bakmayın da herkes sıcak yatağında uyurken sabah 6 kalkıp gece 6 eve gelip sabah yine 6 kalkarak aldım ben didindim uğraştım.evet bakmak zorunda değil ama ben calismasam eşim annesine 1 TL veremez ben çalışıp ona yardım etmek zorunda mıyım

Ben çalışıyorum diye destek olabiliyor

zaten tek basınıza kosturdugunuzu soyluyorsunuz yanı tek basınıza bırseyler yapabılecek kabılıyetınız var buda gurur verıcı. eşinizlede boyle durumunuz var ıse buda sızı strese sokuyorsa yollarınızı ayırın derim

Normalde bende bakmak zorunda degil diyorum, ama esi borclandiracak kadar hep para aliyorsa annesi, bence konu sahibine de destek olmak zorunda.

Günde 16 saat çalışılır mı kendinizi çok harap etmişsiniz, eşiniz galesiz olabilir belki ama siz de fazla galelisiniz

Ben çalışıyorum diye destek olabiliyor
4.5 sene çalışıp bu kadar yorulup ağlayan da bi sizi gördüm ben. 33 yaşındayım 12.5 yıl bilfiil çalıştım bu kadar ağlamadım evim arabam da yok. çalışmayın o zaman çocuğunuza bakın eşiniz de annesine para veremesin bence herşey çözülür. zaten siz sabah akşam eşinize ben çalışıyorum para kazanıyorum diye ağlanıyorsanız ben kadın halimle mçarım parana otur o zaman evde derim. bilemedim... garip geldi..

evlenıp dunyaya bır cocuk getırdıysenız evet çalısıp yardım etmek zorundasınız cocugunuza bır gelecek sağlayabılmek ıcın annesıne de yardım edıyor dıye kızıyorsanız zaten tek basıma dıdınıp aldım dıyorsunuz hakkımı yedırmem ben aldım dıyorsanız bosanıcaksınız o zaman .

Günde 16 saat çalışılır mı kendinizi çok harap etmişsiniz, eşiniz galesiz olabilir belki ama siz de fazla galelisiniz

Sabah sekiz akşam 5 çalışmadım.haftalik izin kullanmadan 4.5 yıl çalıştım.ve ayrıca bir fiil 10 yıldan fazla calisiyorum

Hanımefendi bu ülkede kim sabah 8 akşam 5 çalışıyor yaaa ? gören de herkes memur herkes kıçının üstünde otura otura para kazanıyor zanneder. istanbul'da insanlar işe gitmek için 5 te kalkıyor 4 te kalkıyor. hayatları da sonsuza kadar böyle devam edecek.... he yarabbi sabır yaa...
Sabah sekiz akşam 5 çalışmadım.haftalik izin kullanmadan 4.5 yıl çalıştım.ve ayrıca bir fiil 10 yıldan fazla calisiyorum

Krediyi kim ödüyor
Ben
Ne kadar güzel ya hem çocuğuma bakayım hemde annesinemi bakış açınız muhteşem

4.5 sene evde 1 gün oturmadan çalışmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…