Galesiz insanla evlilik

Şimdi deseniz ki eve hiç bir katkısı yok ,kredi,
Fatura ,gıda çocuğun gideri hep bende , eşimde kazandığını annesine veriyor …
Ekonomik durumumuz kötü
Durum bu ise e ayrılın beraber yaşamanın bir anlamı yok zaten .

Ama yok eşiniz de çalışıp ortaksa tüm bunlara , sadece annesine yardım ediyorsa , ve siz çocuğunuza bakmıyor diye ,para vermesini saçma buluyorsanız ,haksızsınız ..

Ben çalışmak istemiyorum artık.cunku kendi ailemle iç içe yaşamak istemiyorum.esimde nasıl destek olup borçları ödeyip evi gecindircek gorcez

Çok pardon kusura bakmayın Türkiye'de yiz en ucuz kiranın 10 bin olduğu yerde nasıl vercek parası olur
kusura bakılacak bır durum yok sızde benı yanlıs anlamayın ama ev kredısı oduyoruz dıyorsunuz evınız yokmu anlamadım yada evınızı kıraya verıp sızdemı kırada oturuyorsunuz .

Çok pardon kusura bakmayın Türkiye'de yiz en ucuz kiranın 10 bin olduğu yerde nasıl vercek parası olur
ee ev saizinmiş, kredisi aylık 7 binmiş ve siz ödüyormuşsunuz, eşinizin maaşı da günlük yeme içme gibi masraflara gidiyordur muhtemelen,
Ben sizi çok hırslı gördüm, 4,5 yıl hiç izin yapmadan bilfiil çalışmak neden? ev araba alayım derken sağlığınızdan oluyorsunuz farkında mısınız ? beden sağlığı ve ruh sağlığı maldan mülkten daha önemli emin olun,

hem kayınvalide çocuğa baksın, hem para vermeyelim, hem ben ev araba alayım babamın üzerine olsun, hem çalışayım başka arzunuz mevcutsa biz de el atak bu arada annem ve babam 4 yıldır 1 gün izin olmadan sadece oğlunu üniversite okutmak için çalışıyor ve yaşları 60 ın üzerinde. hayatlarında da sahip oldukları tek şey 2 tane evlatları ben ve kardeşim... siz bence bu hayatın malesef böyle olduğunu daha kabullenememişsiniz... ayrıca eşinizin ANNESİ ister para verir ister komple bakar. bu anneye bakma işine ben çok sinirleniyorum. beğenmiyorsanız boşanın.

çok bunalmışsınız. elbet bir çıkış yolu vardır .. sakince düşünün . tam olarak durumunuzu en iyi siz biliyorsunuz.
anlayabildiğim kadarıyla konuyu annesinin de gerçekten ihtiyacı var . o yüzden yardım ediyor. aslında iki ev bakmak gibi .. tabi sizde çalışmadan olmuyor bu. çocuğunuz kaç yaşında kaçırdım sanırım yazdıysanız.. çocuğun bakımı için kreş vb bişeye mi gönderseniz hem en azından bu masraf kalemi ile eşinizin ailesine giden yardım azalır. belki onlarda bu durumda çocuğa biz bakalım der.

Çalışmazsanız babanızın üzerine yaptığınız evin kredisini de ödeyemezsiniz. Bence erkek te kadında zor durumdaki anneye yardımcı olmak zorunda. Evet eşiniz gailesiz olabilir de sizde çok masum değilsiniz

kusura bakılacak bır durum yok sızde benı yanlıs anlamayın ama ev kredısı oduyoruz dıyorsunuz evınız yokmu anlamadım yada evınızı kıraya verıp sızdemı kırada oturuyorsunuz .
Ev kredisi artı ihtiyaç kredileri toplam 13000tl ödüyorum ayrıca harcamalar filan aylık 25000 net gider var ama ben artık kendi ailemle aynı evde yaşamak istemiyorum çocuk bakımı için mecburen aynı evdeyiz çalışırken ben calismasam eğer eve her ay 20000 bin az gelir demek eşimin aldığı gidere yetmez ama bende iç içe yaşamak istemiyorum

Çocuk 2 sınıf zaten çocuğumun eğitimi benim için en önemli onun için çalışıyorum

Benim derdim ailesine verdiği paradan çok çalışırsam kendi ailemin çocuğa bakmak için benimle oturması

Demez bana senin doğurduğun çocuğun benim için hiçbir önemi yok dedi

Çocuk 2 sınıf zaten çocuğumun eğitimi benim için en önemli onun için çalışıyorum
Küçük çocuk değil ki. Verin bir etüt merkezine. Benim de iki çocuğum var. Biri birinci sınıf diğeri dördüncü sınıf. Kimse bakmadı. Ben de çalışıyorum. Kredi de ödedik. Tüm bu tantana 8 yaşındaki çocuk için mi?

Çocuğa kayınvalide bakmıyor annem bakiyor. Ya eşimin maaş 15000 en fazla benim derdim sizce annesine verdiği paramı Türkiye ekonomisinde gecindirsin evini destek çıksın ailesine.bankada ödemeleri iyi olsaydı da gidip kendi cekseydi krediyi banka 1 TL bile vermedi sorumluluk sahibi olsaydı ödemeleri düzenli olsaydı o zaman

Evet
kim dedi ? kayınvalideniz mi? eğer öyleyse onun maddi sıkıntılarının sizin için hiç bir önemi olmadığını gösterin ona. onlara giden para kadar çocuğunuza bakıcı tutun.
Evet o dedi

o zaman kız da versin çalıştığını kendi ailesine bu durumda ne olacak?

Eşime banka kredi vermedi 1 TL bile ödemeleri düzenli biri olsaydı cekseydi kredi evi üstüne alsaydı ayrıca evin ödemesi kiraya versen 15000 kredi 7000 bu fiyata kiralık ev bile yok

Evet

Evet o dedi
İnsanların hayatında sorunlar olur ve normal insanlar tantana çıkarmak yerine sorun çözmeye odaklanırlar. Bu kafayla giderseniz çözüme ulaşmazsınız, hırsınızın kurbanı olarak daha çoook ağlarsınız. Hayırlı işler size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…